Курс англійської для початківців А1+

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які мають базові знання англійської мови.

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A1+
1
Welcome
Детальніше
Verb to be. Національності та країни. Предмети, які оточують нас. Корисні фрази для подорожі. Вчимося робити замовлення у кафе. Вчимося бронювати номер у готелі.
2
Lifestyle
Детальніше
Present Simple. Вчимося розповідати про свої інтереси, описувати свою щоденну рутину, час за годинником. Корисні фрази для подорожі. Навчимося дізнаватися про графік роботи різних закладів, купувати екскурсії.
3
People
Детальніше
Сім'я та друзі. Have/have got. How about/What would you like...Навчимося запрошувати друзів на зустрічі англійською мовою. Поговоримо про свята та традиції.
4
Places
Детальніше
Кімнати в будинку та меблі. There is/there are. Prepositions. Can. Навчимося описувати детально приміщення, поговоримо про цікаві місця у світі, дізнаємося, як називаються різні види магазинів. Корисні фрази для подорожі: покупки у магазині, діалог із продавцем.
5
Food
Детальніше
Вивчимо продукти харчування англійською. Обчислювані та обчислювальні іменники. Some/any. Контейнери англійською мовою. Навчимося замовляти їжу у ресторані. Розкажемо про свою улюблену страву, напишемо рецепти страв англійською мовою.
6
The past
Детальніше
Поговоримо про наше минуле. Структури була/були, regular і irregular verbs. Поговоримо про свій минулий вихідний. Обговоримо приємні моменти з дитинства.
7
Holidays
Детальніше
Навчимося порівнювати предмети англійською мовою. Comparatives/superlatives. Обговоримо нашу відпустку. Дізнаємося, як запитати напрямок руху англійською. Корисні фрази для подорожі.
8
Now
Детальніше
Present Continuous. Поговоримо про одяг, стиль. Обговоримо зовнішність. Поговоримо про фільми та кінотеатри, навчимося ділитися враженнями про переглянутий фільм.
9
Transport
Детальніше
Вивчимо види транспорту англійською мовою. Навчимося порівнювати різні види пересування містом. Поговоримо про запізнення і зрозуміємо, як правильно вибачитись англійською мовою. Modal verbs. Articles.
10
Plans
Детальніше
Present Continuous для майбутніх планів. Поговоримо про природні явища та культурні заходи. Потренуємося запрошувати друзів на той чи інший захід.
11
Health
Детальніше
Health. Вивчимо частини тіла в англійській мові та навчимося говорити про хвороби. Корисна тема для мандрівок. Діалоги в аптеці та в лікарні. Навчимося допомагати один одному англійською мовою. Should/shouldn't. Adverbs.
12
Experiences
Детальніше
Поговоримо про наші враження від різних подій, які були у житті. Розкажемо про наш досвід. Навчимося грамотно спілкуватися по телефону англійською мовою. Present Perfect. Prepositions.

По закінченню курсу Ваш рівень англійської мови буде А1+. Ви зможете*:

Спілкуватись на базові теми в англійській мові
Орієнтуватися за кордоном, вирішувати побутові питання
Скласти іспит IELTS A1 Life Skills
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Необхідність вивчати іноземні мови з'являється у різному віці. Програма школи Capital Letter розрахована на людей віком від 14 років. Уроки англійської мови для початківців рівня А1+ відмінно підійде для тих, хто вже має базові знання англійської на рівні А1.

Чому варто вибрати курси англійської мови A1+ від школи Capital Letter?

Досвідчені педагоги готові розповісти просто про складні правила лексики та граматики. Уроки відбуваються цікаво, у невимушеному форматі спілкування. У ході занять учні закріплюють знання, що мають, та набувають нових. Уся теорія закріплюється практикою. Це важливий критерій для досягнення поставленої мети.

Переваги навчання англійській мові на курсі A1+

Заняття відбуваються у легкій, невимушеній атмосфері. Учні можуть покладатися на підтримку досвідчених викладачів. Усі педагоги мають міжнародні сертифікати. Вони готові знайти підхід до кожного учня.

Курс включає практичний та теоретичний матеріали, що дозволить зробити впевнений наступний крок на шляху до досягнення бажаної мети. З кожним новим заняттям учні стають впевненішими у собі та у спілкуванні. Після закінчення онлайн курсу англійської мови А1+ учні зможуть:

  • спілкуватися на базові теми, які включені до програми;
  • на базовому рівні підтримувати розмову за кордоном;
  • скласти іспит IELTS A1 Life Skills (можна пройти спеціальний курс англійської IELTS).

Школа Capital Letter пропонує учням персоналізований план навчання та гнучкий розклад. Заняття можна відвідувати у денний або вечірній час. Доступні заняття у групах, парами чи індивідуально. Останній формат дає можливість скласти розклад у компанії педагога.

Навчальні матеріали для початківців: ефективність та доступність

Англійська – це міжнародна мова, яка відкриває нові можливості та перспективи. Програма навчання складена на основі найкращих книг та методичного матеріалу, який уже довів свою ефективність. Учням доступні мультимедійні ресурси у межах платформи. Тут же містяться підручники та навчальні посібники, які допоможуть засвоїти теорію.

Інтерактивні заняття включені в онлайн курси англійської для початківців. Починати вивчення іноземної мови можна в будь-якому віці. У сучасному світі знання англійської завжди буде актуальною навичкою, яка допоможе швидше розвиватися, досягти бажаного.

Що очікувати на курсі англійської для початківців?

Важливо розуміти, що починати вивчати англійську для початківців слід з мотивації. Досягати бажаних результатів допоможе системний підхід, бажання та концентрація уваги під час уроку. Можна вивчати англійську для початківців у онлайн або офлайн форматі.

Основи англійської граматики: відмінні риси курсу A1+

Англійська мова для початківців та дітей – це ефективний курс, що включає теорію та практику. Учні навчаться:

  • будувати прості речення;
  • грамотно використати дієслово «to be»;
  • розбиратися з використанням артиклів;
  • використовувати теперішній та минулі часи в англійській мові.

Курс включає і розмовну англійську для початківців. Усі теоретичні матеріали закріплюються практикою. Важливо від початку вчитися говорити, сприймати мову на слух. Це дозволь у майбутньому легко подолати мовний бар'єр.

Ази у вивченні іноземних мов особливо важливі. Саме вони закладають фундамент на шляху до вільного та впевненого спілкування. Знання іноземної мови – це можливість подорожувати з комфортом, вступити до престижного ВНЗ, отримати високооплачувану посаду, вивести бізнес на міжнародний рівень.

Поповнення активного словникового запасу для повсякденних ситуацій

Велику роль вивченні англійської грає словниковий запас. Саме від цього критерію залежить те, наскільки впевненою та розкутою людина буде у спілкуванні. З кожним новим заняттям учні отримуватимуть певний багаж слів, який наближатиме до поставленої мети.

Досвідчені педагоги зможуть швидко та легко розповісти про складні правила лексики та граматики. Індивідуальний підхід викладачів дозволить привернути до навчання і зробити процес цікавим та продуктивним. Англійська мова для дітей включає не лише теорію та практику, а й цікаві ігри. Важливо привернути дитину до навчання і викликати в неї інтерес.

Подолання страху перед навчанням онлайн англійської мови A1+

Починати навчання завжди непросто. Тому на початковому етапі важлива мотивація. Тільки цілеспрямованість і систематичність дозволить швидко досягти бажаного. Досвідчені викладачі допоможуть отримати потрібний багаж знань. Учням доступно кілька форм проходження курсу: у групі, парами чи індивідуально. Такий курс відмінно підійде тим, хто вчив англійську в школі або має базові знання.

У ході уроків моделюються різні ситуації, які будуть корисними у реальному житті. Роль діалогів важлива для отримання необхідних навичок. На курсі учні здобувають базовий обсяг слів та фраз для спілкування. Весь теоретичний матеріал буде закріплюватися на практиці. Навичці спілкування приділяється особлива увага на курсі.

Завершення курсу англійської для початківців та перехід до наступного рівня

Курс англійської мови для початківців – це крок на шляху до подолання мовного бар'єру, впевненого спілкування. Така навичка буде актуальною у будь-якій сфері. Це чудовий внесок у свій саморозвиток. Досвідчені викладачі допоможуть отримати потрібний обсяг знань, щоб перейти на наступний рівень та продовжити удосконалювати отримані навички.