Курси англійської мови онлайн у Польщі

Навчимо вільно говорити англійською
Почніть вивчення англійської у Польщі безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне вивчення англійської від Capital Letter у Польщі
Зручна авторська платформа
Авторські онлайн-дошка, відео-чат та платформа для навчання
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси у Польщі
Виберіть курс англійської мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання у Польщі?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
8 € 64 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
20 € 240 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення англійської мови від А1 до С1 для різного віку у Польщі
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
Тест для:
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення англійської у Польщі безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

Навчання у школі Capital Letter у Польщі доступне в онлайн-форматі. Уроки англійської проходять у комфортній атмосфері спілкування. Викладач починає заняття точно у вказаний час. Можна вибрати англійську для початківців або вдосконалювати вже отримані навички, впевнено просуваючись рівнями до С1.

Курси англійської онлайн у Польщі

Викладачі школи Capital Letter пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони готові ділитися своїми знаннями та подають інформацію просто та зрозуміло. Завжди є можливість звернутися до них за допомогою, якщо під час вивчення мови виникають питання.

Уроки англійської онлайн проходять у атмосфері легкого спілкування. Велика увага приділяється практиці. Учні можуть відвідувати розмовний клуб раз на тиждень. Це дозволить їм відточити навички спілкування, попрактикуватися та завести нові знайомства.

Школа Capital Letter пропонує захоплюючі та ефективні курси для дітей та дорослих. Програму навчання складено на основі кращої літератури та методичного матеріалу, було вдосконалено керівництвом школи. Онлайн уроки англійської проходять у рамках авторської платформи. Учням доступний відеочат та онлайн-дошка. Завжди на зв'язку менеджери. Вони нададуть повну інформацію з питань, що цікавлять. Відточити навички можна на онлайн-тренажерах.

Як почати вивчати англійську з нуля онлайн в Польщі?

Почати вивчати англійську з нуля можна в будь-якому віці. Школа Capital Letter пропонує відвідати перший пробний урок. Він триває 30 хвилин. На уроці педагог знайомить учня із програмою, платформою та її можливостями. Після проходження перевірочного тесту буде підібрано максимально ефективну програму, виходячи з наявних знань учня.

Щоб почати вивчення англійської, потрібно керуватися кількома нескладними правилами.

  • Перш ніж розпочати вивчення англійської, потрібно визначитися, для яких цілей потрібна ця мова: повсякденне спілкування, робота, навчання за кордоном або англійська для подорожей. Цілі допоможуть вибрати відповідний курс.
  • Онлайн курси англійської мови доступні у Польщі. Це зручний формат, який дозволяє проходити навчання з комфортом.
  • Починати вивчення мови слід з основ: алфавіт, основні граматичні правила та базова лексика. Після проходження початкового курсу можна переходити на наступний рівень, удосконалюючи свої навички.
  • Велику увагу слід приділяти практиці розмовної мови. Можна намагатися використовувати мову у повсякденних ситуаціях. Постійна практика дуже важлива: у читанні, письмі, аудіюванні та розмові англійською мовою щодня.
  • Важливо регулярно оцінювати свій прогрес, приділяти увагу тим аспектам мови, які складніші.

З початком вивчення англійської з нуля важливо залишатися мотивованим та постійно розвиватися. Навчальний процес може бути викликом, але з постійною старанністю та практикою можна досягти бажаного результату.

Що входить до онлайн курсу англійської мови в Польщі?

Курси англійської мови у школі Capital Letter охоплюють різноманітні аспекти, включаючи граматику, розмовну практику та спеціалізовані курси. Англійська для дітей онлайн – унікальна програма, яка познайомить дитину із азами іноземної мови. Досвідчені педагоги зможуть зробити навчання захоплюючим та максимально продуктивним. Вони знайдуть підхід до кожного учня, зможуть зацікавити та зробити вивчення мови цікавим та доступним.

Кожен курс поділено на кілька тем. Після кожного розділу учні пишуть перевірочні тести. Курс складено так, щоб весь теоретичний матеріал відразу закріплювався практикою. Учні можуть відвідувати розмовний клуб раз на тиждень. Це чудова можливість попрактикуватися, завести нові знайомства та відточити навички.

В основі кожного курсу лежить теоретичний та практичний матеріал, який допоможе стати впевненим співрозмовником. Незалежно від віку учня та напряму курсу, кожен урок цікавий та максимально змістовний. Проходити навчання можна з будь-якої точки світу. Для онлайн формату характерний гнучкий графік. Можна проходити навчання у групах до шести осіб, парами чи індивідуально.

На окрему увагу заслуговує проходження курсу в компанії носія мови. Це безцінний досвід, який дозволить не лише засвоїти непрості правила лексики граматики, а й дізнатися більше про культуру та традиції англомовних країн. Носій мови навчить сприймати мову на слух, розуміти пісні та фільми, допоможе швидко подолати мовний бар'єр.

Переваги вивчення англійської мови онлайн у Capital Letter

Коли людина починає вивчати мову, її головна мета - навчитися говорити нею вільно. Викладачі школи Capital Letter просто та доступно розкажуть про правила лексики та граматики.

Під час проходження курсу онлайн важлива мотивація. Такий формат має низку переваг:

  • навчальний процес побудований так, щоб знання засвоювалися поетапно, і до кінця рівня Ви добре зналися на кожній вивченій темі;
  • викладачі пройшли стажування за кордоном та постійно вдосконалюють свої навички та надають високоякісне навчання;
  • учні та викладачі працюють разом: викладач завжди підтримує та допомагає, якщо виникають труднощі чи питання;
  • в результаті наших курсів учні розвивають чудові навички розмовної мови, стають впевненими співрозмовниками.

Онлайн формат навчання дозволяє вивчати мову з будь-якої точки світу. Знайти курси англійської мови у Польщі стало простіше. Школа Capital Letter пропонує комфортні заняття та максимальну продуктивність від кожного уроку.

Не варто зупинятись на початковому рівні. Важливо йти далі, вдосконалюючи свої навички. Курси школи Capital Letter допоможуть стати впевненим співрозмовником. З кожним уроком поповнюється словниковий запас. На уроках розглядаються ситуації, які будуть актуальними у реальному житті. Викладач приділяє увагу кожному учню.

Весь матеріал подається максимально докладно та доступно. Завжди можна попросити допомоги у педагога, якщо є питання. Досвідчені викладачі знайдуть підхід до кожного учня, зможуть зацікавити до навчання.

FAQ

Як довго триває курс, та які формати навчання можливі?
Тривалість курсу залежить від поставленої мети. Школа Capital Letter пропонує ефективні курси з нуля до С1. Є можливість пройти Експрес курс. Він буде корисним тим, кому потрібно засвоїти англійську в короткий термін. Навчання у Польщі відбувається в онлайн форматі.
Як я можу перевірити свій рівень англійської?
Для перевірки рівня знань достатньо відвідати перший пробний урок. Він безкоштовний, триває 30 хвилин. На уроці учень пише тест, що допоможе визначити рівень знань.
З якого віку можливе навчання англійської мови?
У школі Capital Letter є програми для дітей та дорослих, для професій, англійська для IT онлайн. Усі охочі можуть обрати той варіант, який їх зацікавив.
Чи отримаю сертифікат після закінчення курсу?
Так, після закінчення кожного курсу після проходження підсумкового тесту випускники отримують сертифікати, що свідчить, що вони пройшли певний курс англійської.
Чи я можу здійснити оплату за навчання у злотих?
Ми надаємо можливість оплачувати у різних валютах, включаючи оплату в польських злотих, щоб зробити процес максимально зручним для Вас. Ви можете зробити оплату в онлайн кабінеті без комісії.