7 років працюємо для Вас

2 міста, 7 офісів, онлайн навчання по Україні
Процес розвитку нашої школи
1листопад 2016
 
Ми заснували школу
Заснована школа випускницею ЧНУ ім. Петра Могили, яка закінчила магістратуру з червоним дипломом у 2012 році.
2лютий 2017
 
Відкриття перших офісів
Через 3 місяці роботи в школі було вже 2 офіси в одній будівлі, і працювали 3 викладачі. Викладалося 4 іноземні мови.
3листопад 2018
 
Розширення школи
Школа розміщувалася вже в 5 офісах в одній будівлі, викладалося 8 іноземних мов, штат викладачів також виріс.
4березень 2020
 
Продовжуємо розвиватися
Школа Capital letter почала розвивати онлайн напрямок.
5вересень 2021
 
Відкриття філії
була відкрита філія школи
в Херсоні
6березень 2023
 
Створення платформи
Була створена авторська онлайн платформа Capital letter для онлайн навчання, таким чином ми стали єдиною школою в Миколаєві та Херсоні з власною онлайн платформою.
7листопад 2023
 
Робота по всій Україні
Активно стало розвиватися онлайн навчання по всій Україні.
Capital Letter
Школа Capital letter ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається, щоб максимально якісно викладати вам іноземні мови.
Чим ми відрізняємось від інших шкіл
 • Єдина найкраща програма для однієї мови
  У багатьох школах кожен викладач обирає сам, за якою програмою йому навчати студентів. Це зручно для школи, тому що не потрібно вникати в процес викладання кожного вчителя, можна все довірити йому і не про що не хвилюватися. Однак часто виходить, що книги, які обрав викладач, не були перевірені часом, мало кому відомі і можуть не давати результату. У школі Capital letter керівництво школи обрало єдину програму для всіх викладачів однієї мови. Ця програма була обрана не навмання, а з усвідомленням справи. Були обрані лише ті підручники, які всесвітньо визнані як найкращі матеріали для вивчення мови, були обрані ті програми, які дають відмінні результати у навчанні студентів. Додатково всі ці програми були доопрацьовані керівництвом школи, удосконалені для більшого ефекту запам'ятовування правил, слів, сприйняття на слух. Була виконана величезна робота. Тепер ми ретельно стежимо, щоб наші викладачі чітко дотримувалися нашої програми, не відступали від неї. Тому Ви точно можете бути впевнені у якості навчання. Ось уже 7 років ми навчаємо людей різного віку, і вони нам вдячні, приводять до нас своїх друзів та знайомих.
 • Своя онлайн-платформа
  У 2023 році наша школа розробила єдину онлайн-платформу для навчання студентів. У той час, коли всі інші школи використовують скайп або зум, ми використовуємо свою онлайн дошку та відеочат. Це допомагає нам краще контролювати навчання наших студентів, допомагає нам стежити за якістю роботи викладачів.
 • Нам не байдужі Ваші знання
  У багатьох школах не звертають уваги на те, як навчаються студенти. Головне, їм подобається і добре. А наша школа вважає, що кожен студент важливий. Ми контролюємо процес викладання наших викладачів, щонайменше раз на місяць ретельно перевіряємо онлайн дошки студентів та перевіряємо їхні оцінки. Ми намагаємося, щоб студенти не просто платили нам гроші, а справді здобули знання.
 • Ми завжди гнучкі та готові підлаштуватися під наших студентів
  Наші ціни лояльні, є постійні знижки для студентів, ми завжди готові підлаштуватись під Ваш гнучкий графік. Адже у нас у школі працюють кілька викладачів однієї мови, тому не є проблемою знайти Вам того педагога, який найбільше підійде Вам за Вашим розкладом.