Сьогодні більшість батьків хочуть, щоб їхнє маля знало не лише англійську, а й ще одну іноземну мову. Якщо такої мети у мами чи тата немає, все одно сучасна освіта зобов'язує вивчати як мінімум дві іноземні мови. Німецька одна з найпопулярніших для вивчення, Німеччина пропонує безліч вакансій для наших громадян, ВНЗ Німеччини та Австрії- одні з найпрестижніших у світі, і це розуміє кожен з батьків.
Вчити будь-яку іноземну мову краще з дитинства. Для найменших студентів є чудові німецькі підручники, які називаються "Planetino". Вони складаються з кількох рівнів. Краще, якщо дитина почне займатися з них з першого класу, не раніше. У посібнику безліч ігрових вправ, аудіо файлів. Звичайно, вони розраховані для групи чи міні-групи. Якщо такого варіанта немає, можна вчитися індивідуально. Коли юний студент переходить до середньої школи, йому пропонуються матеріали "Planet+". Вони мають три основні ступені: А1, А2 та В1. Підручники комплексні, містять книгу для роботи в класі та робочий зошит для домашньої роботи, а також аудіо файли. На заняттях із дітьми мало застосовувати лише посібники. Маленькі діти повинні більше слухати, пісеньки німецькою будуть доречні. Вчителю слід бути творчим, якщо він працює із маленькими студентами. Потрібно підбирати цікаві ігри, готуватись вдома. Якщо дітям від 10 років і більше, викладач може запропонувати історії для читання німецькою мовою. Часто такі матеріали містять список необхідних слів для запам'ятовування та вправи після прочитання тексту. Це однозначно урізноманітнює уроки.