Стереотипи про французів

 
19 серпня 2021
Стереотипи про французів
Пропонуємо розглянути основні стереотипи про французів, підтвердити їх або спростувати.
  1. Всі французи носять під рукою багет. Дійсно, багато хто у Франції любить випічку, не може прожити ані дня без круасанів і смачних булочок. Однак жителі інших європейських країн також обожнюють булочні, їдять багато хліба.
  2. Всі носять берети. Це хибна думка, так як берети надягають тільки бретонці. В іншому ж французи виглядають, як звичайні люди в інших державах.
  3. Француженки дуже красиво одягаються. Відзначимо, що цей стереотип вірний частково. У Парижі дівчата намагаються одягатися більш елегантно. У сільській місцевості одяг простіше. В цілому леді прикрашають себе, у спілкуванні делікатні і чемні.
  4. Французи люблять вишукану кухню. Це висловлювання відповідає реальності, так як такі страви як фуа-гра, півень у вині, жаб'ячі лапки, равлики є улюбленими стравами у Франції. У ресторанах ці страви коштують недешево, в багатьох країнах є делікатесами. Тому з упевненістю можна сказати, що так, французи гурмани. Але не думайте, що вони їдять продукти високої кухні день і ніч. Звичайно, багато хто використовує в їжу гамбургери, готують звичайну їжу вдома. Словом, не гадайте, що середньостатистичний француз кожен день харчується трюфелями.
  5. Французькі чоловіки дуже романтичні. Так вважають жінки різних держав світу, однак насправді французи дуже ввічливі і галантні. Вони будуть відкривати двері перед дамою, пропускаючи її вперед. Але це не означатиме, що француз готовий з цією мадемуазель одружитися. Французькі хлопці можуть розпорядитися фінансами, планують великі покупки, але разом з цим вони вміють насолоджуватися життям, отримувати від нього задоволення.
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах