Стереотипи про німців

 
19 серпня 2021
Стереотипи про німців
  1. Німці пунктуальні. Цей стереотип вірний, жителі цієї країни не люблять спізнюватися. Крім того, німці дуже охайні, не смітять, де попало. Якщо приїхати в маленьке німецьке селище, можна помітити, як доглянуто виглядають будиночки: віконця заставлені квіточками. Що не будинок, то квітник! Узбіччя ідеально чисті, на тротуарах ні смітинки. Звичайно, німці можуть запізнитися на вечірку, але це робиться для того, щоб господар зміг підготуватися до свята як слід.
  2. Всі жителі Німеччини обожнюють автомобілі вітчизняних марок. Це дійсно так. Якщо їхати по Німеччині, можна побачити, як багато машин «Опель», «Мерседес», «БМВ», «Ауді». Які хочеш машини: і кабріолети, і міні вени, і седани. Наприклад, в Мюнхені таксі всі однакові: це авто марки «Мерседес».
  3. Німці дуже грубі. Ця думка є помилковою. Є припущення, що ця думка виникла через те, що сама німецька мова здається іноземцям найгрубішою з мов світу. Але коли іноземець вивчає мову, звикає до звучання слів, грубості він більшне відчуває. В цілому німецька нація дружелюбна, мила в спілкуванні і чуйна.
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах