Курс чеської для початківців А1+

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які мають базові знання

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A1

Програма курсу

Програма A1+
1
Будинок та квартира
Детальніше
Обставляємо будинок чи квартиру. Шукаємо житло. Словник: меблі та обстановка. Дієслова зі знахідним відмінком. Називний і знахідний відмінки множини. Дата.
2
Плануємо вихідні
Детальніше
Єва та пан професор Хіггінс. Мої вихідні. Словник: що ми робимо у вільний час. Майбутній час. Вираз напряму.
3
Тіло людини
Детальніше
Як ми виглядаємо? У лікаря. В аптеці. Словник: тіло людини. Нерегулярні форми іменників у називному відмінку множини. Особові займенники у давальному та знахідному відмінках. Вираз із додатком у знахідному відмінку. Прийменники.
4
Місце, де живемо
Детальніше
Єва йде з роботи. Запрошення у гості. Словник, магазини. Прийменники з родовим відмінком. Родовий відмінок однини. Вираз напряму. Питання Odkud kam?
5
У відпустці
Детальніше
Мандруємо. Проблеми у дорозі. Словник: що нам потрібно в подорожі? «Короткі» та «довгі» дієслова руху. Основні дієслова руху із префіксами. Префікси та їхнє значення.
6
Традиційні свята
Детальніше
Ми прибираємо. Які плани у вас на свята? Словник: домашній клопіт. Дієслова доконаного та недоконаного видів. Майбутній час дієслів доконаного виду.

По закінченню курсу Ваш рівень мови буде А1+. Вы зможете*:

Спілкуватися на базові теми у чеській мові
Орієнтуватися в Чехії, вирішувати побутові питання
Скласти іспит ССЕ A1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Чеська користується великою популярністю у суспільстві. Багато хто приймає рішення розпочати вивчення чеської мови з нуля з низки причин: подорожі, робота, навчання, кар'єрне зростання, виведення бізнесу на міжнародний рівень тощо. Незалежно від цілей школа іноземних мов Capital Letter пропонує ефективні програми навчання чеської мови для початківців.

Для кого призначено курс чеської мови для початківців A1+

Курс чеської мови для початківців А1+ розрахований на людей від 14 років, які вже мають базові знання. В основі програми лежить вся необхідна лексика та граматика. Учням доступні аудіо та відеозавдання. Курс складено на основі кращої літератури та методичного матеріалу, вдосконалено керівництвом школи.

Програма поділена на кілька частин, кожна з яких присвячена певній темі. Після кожного розділу учні пишуть тести для перевірки, які дозволяють визначити рівень отриманих знань. Спочатку навчання рекомендований рівень – А1.

Програма курсу А1+ складається з наступних розділів:

  • Будинок та квартира;
  • Планування вихідних;
  • Тіло людини;
  • Місце проживання;
  • Відпустка;
  • Свята.

По завершенню курсу випускники отримують сертифікати, що підтверджують проходження курсів на рівні А1+. На цьому етапі вони можуть спілкуватися на базові теми чеською мовою, орієнтуватися на території Чехії та вирішувати деякі побутові питання, скласти іспит CCE A1.

Як проходитиме навчання на курсі чеської для початківців A1+

Велику увагу під час уроків педагоги приділяють розмовній чеській мові для початківців. Досвідчені викладачі пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень їхніх знань. Вони регулярно вдосконалюють свої навички та завжди готові ділитися своїми знаннями. Педагоги знайдуть підхід до кожного учня, зможуть привернути його до навчання та зацікавити.

Онлайн формат навчання користується великою популярністю серед дітей, підлітків та дорослих. Це можливість відвідувати заняття з будь-якої точки світу у зручний для себе час. Курс чеської для початківців можна проходити у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. На окрему увагу заслуговує можливість проходити навчання в компанії носія мови.

Обсяг знань та навичок, які Ви отримаєте на курсі

Уроки чеської для початківців містять усю необхідну лексику та граматику. З кожним новим заняттям словниковий запас учнів зростає. Весь теоретичний матеріал закріплюється практично. Уроки відбуваються у рамках легкого, невимушеного спілкування. Учні завжди можуть розраховувати зворотний зв'язок.

Після закінчення курсу випускники зможуть висловлювати свої думки та емоції чеською мовою, розповісти про себе та свої плани, підтримувати розмову в рамках базових тем, вступати в діалог з корінними жителями з метою бронювання квитків, готелю чи орієнтування на місцевості.

Чому студентам подобається вчитися у Capital Letter

Школа вивчення іноземних мов пропонує зручний формат навчання та індивідуальний підхід до кожного учня. Ефективні програми курсу дозволяють за короткий термін досягти бажаних результатів. Завжди є можливість йти далі і вдосконалювати свої знання.

Усі учні можуть один раз на тиждень безкоштовно відвідувати розмовний клуб. Це чудова можливість поспілкуватися з однодумцями, подолати мовний бар'єр та попрацювати над помилками. Онлайн-тренажери допоможуть відточити навички.

Чи складна чеська мова?

Складність вивчення чеської залежить від низки чинників. Деяким людям легко даються іноземні мови, іншим доводиться докладати більше зусиль. Якщо Ви вже знаєте хоча б одну іноземну мову, навчання проходитиме простіше та зрозуміліше.

Досвідчені викладачі школи Capital Letter завжди готові допомогти. Вони просто розповідають про складні правила лексики та граматики, важливі конструкції та звороти. З кожним уроком покращується навичка спілкування, збільшується словниковий запас, що робить навчання ще більш легким та простим.

Переваги індивідуальних уроків чеської у Capital Letter

На окрему увагу заслуговує проходження курсу чеської мови індивідуально. У цьому випадку учні можуть самостійно складати розклад занять та визначати їхню частоту та узгоджувати з педагогом. Заняття в компанії носія мови допоможуть не лише швидко та легко освоїти лексику та граматику чеської мови, а й ближче познайомитись із культурою та звичаями цієї країни.

FAQ

За скільки часу можна вивчити чеську? Скільки років буде вивчатися чеська?

Терміни навчання залежать від індивідуальних особливостей учня та частоти занять. У школі Capital Letter доступний Експрес курс чеської мови, який дозволить досягти бажаних результатів у короткий термін.

Чи можна самостійно вивчити чеську мову?

Щоб отримати максимальну кількість знань та практичні навички, правильніше довіритися досвідченим педагогам. Часто самостійне вивчення мов не дозволяє досягти бажаних результатів.

Чи можна за рік вивчити чеську мову?

При правильному підборі програми, складанні зручного розкладу та визначення частоти занять є можливість вивчити мову за 1 рік. Можна навчатися індивідуально у компанії носія мови. Це суттєво прискорить процес засвоєння важливих правил лексики та граматики.