Курс англійської впевнений середній B1

Програма розрахована для людей від 16 до 100 років, які вже мають знання англійської мови на рівні А2

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику за темою та базову граматику
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
1
Identity
Детальніше
Поговоримо про особливості особистості. О двомовних та мультимовних людях. Дізнаємося, що важливіше в мові: швидкість або точність. Повторимо такі часи та граматичні правила як Past Simple, Past Continuous, Present Perfect, Past Perfect, modal verbs, superlative, relative clause, passive. Передбачається, що студент повинен вже знати ці часи та граматичні правила на момент початку цього рівня. Навчимося писати ділові листи і обговоримо стереотипи про жінок і чоловіків. Вивчимо, як називаються всі далекі родичі англійською мовою, вивчимо низку виразів, які є дуже корисними у житті. Обговоримо правила гарної співбесіди, та як до неї потрібно підготуватися.
2
Tales
Детальніше
Поговоримо про теорії змови, обговоримо наші улюблені теорії. Present Perfect and Past Simple. Narrative sentences. Вивчимо стійкі вирази, навчимося визначати чи бреше людина чи говорить правду, дізнаємося, як правильно розповідати історії англійською мовою.
3
Future
Детальніше
Поговоримо про фантазії людства про майбутнє, з'ясуємо, які плани у техніці у людства на подальші роки. Дізнаємося, чи Ви планер або прокрастинатор, навчимося боротися з непорозумінням людей англійською мовою. Дізнаємось, як правильно граматично передати передбачення про майбутнє.
4
Jobs
Детальніше
Поговоримо про професії та гроші. Дізнаємося про звички мільйонерів і пройдемо психологічний тест, щоб з'ясувати, чи зможемо ми стати мільйонером. Поговоримо про наші дитячі мрії та дізнаємося, чи змогли ми втілити їх у життя в результаті. Навчимося писати супровідний лист і дізнаємося, які фрази в англійській допоможуть нам вести бізнес-дискусію.
5
Solutions
Детальніше
Поговоримо про вирішення різних проблем у світі. Навчимося писати ділові листи з обговоренням переваг та недоліків різних питань. Comparatives і superlatives. Question tags. Поповнимо наш словниковий запас різними виразами, які так необхідні, щоб вирішити якусь проблему англійською мовою.
6
Emotions
Детальніше
Real conditionals. -ing/-ed adjectives. Phrasal verbs. Hypothetical conditional. Поговоримо про емоції та про те, як з ними правильно справлятися. Поговоримо про психологічні причини наших тих чи інших дій. З'ясуємо, як правильно підготувати людину до негативних новин та як повідомити приємні новини.
7
Success
Детальніше
Present Perfect Simple and Continuous. Ability. Поговоримо про секрети успіху, про талановитих людей, котрі створили шедеври. Дізнаємося, як правильно аналізувати резюме кандидата на роботу, як обрати правильно кандидата і як самому написати резюме.
8
Communities
Детальніше
Поговоримо про сусідів і про те, як захистити себе в реальному просторі та у кібер просторі. Вивчимо, які є види сайтів в інтернеті та вивчимо корисні фрази, щоб вітати гостей та ввічливо поводитись у гостях за кордоном. Створимо свою спільноту. Articles, quantifiers, relative clause.
9
History
Детальніше
Hypothetical conditional Past. Passive Voice. Поговоримо про важливі винаходи людства. Пофантазуємо про подорож у часі та дізнаємося, як називаються покоління людей. Вивчимо корисні фрази, щоб грамотно описувати характер історичних особистостей.
10
World
Детальніше
Reported speech and reported verbs. Поговоримо про екологію та про те, що потрібно зробити кожному, щоб захистити природу. Поговоримо про вуличну їжу, ресторани та аеропорти.

Після закінчення курсу Ваш рівень англійської мови буде В1. Ви зможете*:

Впевнено спілкуватися на більшість тем англійською мовою
Використовувати англійську для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспити PET, IELTS Life Skills В1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Рівень англійської В1 дозволяє учням вийти за межі базових знань. Школа Capital Letter пропонує ефективний онлайн курс, який допоможе стати впевненим співрозмовником, подолати мовний бар'єр, сприймати мову на слух.

Навіщо Вам рівень англійської B1 і чому Capital Letter – Ваш найкращий вибір?

Знання англійського рівня B1 достатньо для спілкування з носієм мови. Програму школи Capital Letter складено максимально грамотно. Вона включає масу корисного граматичного та лексичного матеріалу. На уроках завжди є місце спілкуванню.

На робочому рівні англійська B1 дозволяє співробітнику читати та легко перекладати прості звіти, писати електронні листи.

Такого рівня знань буде достатньо, щоб:

 • мандрувати без мовного бар'єру;
 • спілкуватися із носіями мови;
 • працювати з контентом;
 • отримати більш оплачувану, перспективну роботу;
 • розвивати свій бізнес;
 • вступити до європейського ВНЗ.

Рівень англійської В1 підійде тим, хто вже має певні знання (має рівень англійської А2), вміє грамотно формулювати речення, спілкується на теми, що стосуються повсякденного життя.

Які навички та теми включає онлайн курс англійської мови B1?

У ході навчання особлива увага приділяється розмовним навичкам. На заняттях за допомогою діалогів практикуються різні ситуації, які допоможуть у реальному житті. Для отримання необхідних навичок важлива граматика та письмова комунікація. На кожному з етапів педагоги проводять перевірку знань. Учні багато читають, проходять аудіювання. Це дозволяє швидко та максимально просто засвоювати отриману інформацію.

Англійська рівня В1 – це культурне занурення у життя. На цьому етапі учні долають мовний бар'єр. Вони стають більш впевненими у спілкуванні. Це той рівень, що дозволяє спілкуватися з носіями мови.

Курс англійської мови рівня В1 – це змістовна, ефективна програма, яка допоможе досягти бажаного результату. Випускники курсу зможуть:

 • обговорювати теми щодо планів, майбутнього, розвитку у професійній сфері;
 • впевнено пройти співбесіду, наприклад, для IT фахівців буде актуальним курс англійської для ІТ;
 • розповісти про свої захоплення;
 • описати музичні уподобання;
 • заводити нові знайомства.
 • відвідувати ресторани та інші громадські місця за кордоном;
 • брати участь у переговорах, ці навички добре розвиває бізнес курс англійської;
 • виявляти ввічливість та галантність.

Прогрес багато в чому залежить від чітко поставлених цілей та мотивації. Досвідчені педагоги знайдуть підхід до кожного учня незалежно від віку. Викладачі просто розповідають про складні правила та конструкції.

Викладачі Capital Letter: Ваш надійний гід до intermediate B1

Усі педагоги школи Capital Letter пройшли практику за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони постійно вдосконалюють свої навички, готові поділитись не лише своїми знаннями, а й досвідом. Індивідуальний підхід до кожного учня дозволяє зацікавити до вивчення англійської мови.

На уроках розбираються важливі теми щодо роботи, навчання, вільного повсякденного спілкування. Практика особливо важлива для засвоєння інформації, яка була отримана. Після закінчення курсу випускники зможуть не розгубитись у різних ситуаціях, які можуть виникнути під час перебування в іншій країні.

Проходити курс можна у групі до 6 осіб, парами чи індивідуально. Унікальною можливістю є заняття із носієм мови. У компанії такого педагога учні не лише отримують безцінний досвід і швидко розвиваються, а й дізнаються багато нового про традиції та звичаї англомовних країн.

Як приєднатися до курсу та розпочати свій шлях до англійської на рівні B1?

Спочатку слід визначитися із метою. Така навичка буде актуальною, якщо є бажання подорожувати, здобути престижну посаду, вступити до ВНЗ. Проходження курсу – це чудовий внесок у саморозвиток. У ході навчання важливо не забувати про мотивацію. Вона важлива у досягненні поставленої мети.

Почати курс можна з першого пробного уроку, під час якого педагог пропонує пройти тест. Він покаже рівень підготовки, після чого буде підібрано максимально ефективну програму. Після цього слід визначитися з формою навчання: у групі, парами чи індивідуально. Кожен із запропонованих варіантів має свої переваги.

Усі заняття відбуваються у рамках платформи. Учням доступний весь необхідний навчальний та методичний матеріал. Менеджери допоможуть в отриманні всієї необхідної інформації про курс, форми та формати навчання. Учні можуть вибрати зручний час занять: вдень чи ввечері. Розклад індивідуальних занять визначається окремо з педагогом.

Щоб отримати доступ до особистого кабінету, необхідно пройти швидку реєстрацію. Учні можуть скористатися спеціальними пропозиціями школи Capital Letter. Вартість курсу доступна.

Програма складена на основі найкращих книг та матеріалів, які вже довели свою ефективність. Курс удосконалено керівництвом школи. Програма включає важливі теми з граматики та лексики. На заняттях завжди є спілкування. Усі учні можуть відвідувати розмовний клуб. Це допоможе у подоланні мовного бар'єру. Усі охочі можуть поспілкуватися з однодумцями на різні теми, розповісти про себе та завести нові знайомства.