Курс англійської вище за середній В2

Програма розрахована для людей від 17 років до 100 років, які вже мають впевнений рівень в англійській мові В1

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання для щоденного спілкування
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику за темою та базову граматику
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: B1

Програма курсу

Програма B2
1
New things
Детальніше
Direct і indirect questions. Present Perfect. Вивчимо корисні ідіоматичні фрази, щоб описувати особистість людини, емоції та враження англійською мовою. Попрацюємо над нашим правописом та спробуємо знайти помилки у листах. Дізнаємось, як вирішувати проблеми клієнтів по телефону, вивчимо ввічливі фрази, щоб правильно передати в англійській мові скарги, прохання та пропозиції.
2
Issues
Детальніше
Present Perfect Simple and Continuous. The Passive. Вивчимо ряд дієслів та іменників в англійській мові, які пишуться однаково, але мають різний наголос. Поговоримо про проблеми у різних куточках світу, обговоримо наше ставлення до камер відеоспостереження. Дізнаємося, що робити, якщо Вашу фотографію незаконно використовують у рекламі та обговоримо, які стереотипні ролі передбачені чоловікам та жінкам у сім'ї та чи працюють ці стереотипи насправді.
3
Stories
Детальніше
Прочитаємо цікаві історії з повчальною мораллю. Дізнаємось, які бувають жанри творів в англійській мові. Вивчимо ряд англійських прислів'їв і навчимося застосовувати їх у житті. I wish, If only, narrative tenses. Вивчимо корисні фразові дієслова та прикметники, які допомагають описати історії.
4
Downtime
Детальніше
Present and Past habits. Future forms. Навчимося грамотно складати есе, яке висловлює нашу думку та ставлення до будь-якого питання. Обговоримо різні види відпусток та дізнаємось, як називаються основні види телешоу в англійській мові.
5
Ideas
Детальніше
Поговоримо про найкращі та найгірші винаходи людства, що завдають шкоди. Articles. Real та hypothetical conditionals. Дізнаємося, як впливає реклама на нас, за яким принципом споживачі обирають товари. Навчимося писати доповіді та вести грамотно офіційні дискусії, де можна висловлювати пропозиції щодо того чи іншого питання.
6
Age
Детальніше
Modal verbs. Future Perfect and Continuous. Поговоримо про вік, про довгожителів, дізнаємося, чому деякі люди набувають слави після 60 років, і чому про деяких дітей-зірок ми нічого не чуємо більше, коли вони стають дорослими. Пройдемо психологічний тест і з'ясуємо, песимісти ми чи оптимісти. Навчимося писати неформальне запрошення і влаштуємо кілька дискусій, де вчимося переконувати співрозмовників англійською мовою.
7
Media
Детальніше
Обговоримо різні види телешоу, документальні фільми та серіали, їхні позитивні та негативні сторони. Quantifiers. Reported speech. Linkers of contrast. Дізнаємося, як називаються різні види газет та журналів в англійській мові, навчимося правильно оформляти заголовки.
8
Behaviour
Детальніше
Чи спізнилися б Ви на співбесіду по роботі, рятуючи чужу дитину? Чи повернули б Ви 40 000 доларів, які Ви виявили в дивані, купленому годину тому, літній жінці? Чи Ви здали б свою дочку в поліцію, якби дізналися, що вона пограбувала банк? Все це ми дізнаємось у цьому розділі нашої програми. Past and Mixed conditionals. -ing form and Infinitive. Linkers of Purpose. Навчимося вести дискусії, в яких ми вирішуватимемо незручні ситуації
9
Trouble
Детальніше
Поговоримо про види злочинів, вивчимо їх назви англійською мовою. Дізнаємося, які є види шахрайства і спробуємо передбачити: чи складно буде обдурити нас у тій чи іншій ситуації? З'ясуємо, як уникнути проблем у відпустці та не бути ошуканим. Поповнимо свій словниковий запас виразами, необхідними для опису нещасних випадків. Дізнаємося, чи зможемо залишитися стійкими та пережити катастрофу. -ing form and Infinitive. Dependent prepositions. Past modals of deduction
10
Culture
Детальніше
Поговоримо про фільми та навчимося правильно описувати наше враження про них, поповнимо свій словниковий запас новими фразами. Past Participle combinations. Participle clauses. Relative clauses. Спробуємо себе у ролі екскурсовода.

Після закінчення курсу Ваш рівень англійської мови буде B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми англійською мовою з носіями
Використовувати англійську для роботи
Скласти іспити FCE, IELTS та TOEFL
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Школа Capital Letter пропонує ефективні курси англійської мови B2. Цей рівень можна вважати вирішальною точкою вивчення англійської мови. Більшість високооплачуваних вакансій та зарубіжних стипендій будуть актуальними саме для тих, хто володіє досконало рівнем англійської мови до B2.

Відкрийте для себе нові обрії з курсом англійської мови B2

Програма курсу англійської B2 в школі Capital Letter розрахована на людей від 17 років, які вже мають впевнений середній рівень. Досвідчені педагоги готові просто та доступно розповісти про важливі моменти у вивченні мови. Після закінчення курсів англійської рівень В2 випускники зможуть:

 • вступати в діалоги та почуватися впевнено при спілкуванні з носіями мови;
 • говорити англійською на ділових зустрічах, конференціях, у відрядженнях;
 • скласти іспити FCE, IELTS та TOEFL.

У школі Capital Letter англійська з нуля до B2 містить граматику, лексику, аудіо та відеозавдання, які будуть корисними при щоденному спілкуванні на різні теми. Кожен розділ курсу присвячений певній темі. Педагоги розкривають основні моменти лексики та граматики.

Наприкінці кожного розділу учні проходять тест на перевірку здобутих знань. Це допомагає викладачам визначити, наскільки добре засвоюється матеріал. Для початку навчання на курсі необхідно пройти навчання англійському за програмою В1.

Людина з рівнем В2 впевнено знає граматику англійської мови, засвоїла навички спілкування, може висловлювати свої думки та передавати емоції. ЇЇ словниковий запас дозволяє використовувати досить складні фрази та висловлювання. Після того, як засвоєно базові матеріали, можна переходити до більш розвинених рівнів.

Навіщо вибирати курс англійської В2 у Capital Letter?

Рівень В2 дає змогу пройти курси англійської мови для IT. На цьому етапі людина вже має всі необхідні знання для отримання додаткових навичок. З рівнем вище середнього можна вільно спілкуватися, легко сприймати мову на слух. Отриманої бази знань достатньо, щоби влаштуватися на роботу за кордоном, претендувати на місце студента у ВНЗ.

Учні, які пройшли курс, можуть спостерігати труднощі при спілкуванні з носіями мови лише у разі обмеженого словникового запасу. Корінні жителі англомовних країн часто використовують складні, специфічні фрази та слова, які сприймаються та запам'ятовуються інтуїтивно. Щоб стати впевненим співрозмовником, потрібна практика.

Під час занять учні лише на рівні В2 регулярно систематизують усі знання, отримані раніше. Отримання нової інформації грамотно переплітається із повторенням важливих тем. Це дозволить закріпити знання, здобуті на попередніх рівнях.

Після закінчення курси учні зможуть:

 • швидко та спонтанно комунікувати з носіями мови на різні теми;
 • засвоїти формальний стиль спілкування;
 • розуміти основну думку складних текстів;
 • писати докладні, непрості тексти на різні теми;
 • відстоювати свою точку зору у діалозі з іноземцем;
 • отримати специфічний акцент.

На цьому рівні закріплюються та застосовуються всі отримані знання про граматику, суттєво збільшується словниковий запас, особлива увага приділяється розмовній практиці. Після отримання рівня В2 фахівці зможуть пройти курси медичної англійської мови. Це вузькопрофільна програма, яка дозволить розібратися у специфічній лексиці, розширити словниковий запас.

Досвідчені педагоги навчать не лише говорити, а й думати англійською мовою. Випускники легко створюють довгі та складні речення, чітко формулюють свої думки. Вони можуть читати та розуміти художню та профільну літературу.

Capital Letter: Унікальний метод навчання на рівні B2

Йти до рівня В2 слід покроково у чотирьох основних напрямках:

 • говоріння;
 • сприйняття на слух;
 • читання;
 • письмо.

Унікальність програми у тому, що особливу увагу педагоги приділяють говорінню. Практика – запорука успішного подолання мовного бар'єру та засвоєння граматики. У школі Capital Letter доступний розмовний клуб. Це чудова нагода поспілкуватися з однодумцями, попрактикуватися, подолати мовний бар'єр.

Говоріння дозволяє розвинути три ключові навички:

 • правильна вимова;
 • вміння застосовувати граматичні правила;
 • здатність швидко знаходити слова під час діалогу.

У ході навчання значно поповнюється словниковий запас. Є можливість проходити навчання у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. Кожен учень обирає той варіант, який йому максимально комфортний.

Індивідуальний підхід: Ключ до успішного вивчення англійської мови B2

Персональні уроки з досвідченими педагогами – це унікальна можливість не лише отримати навички спілкування, стати впевненим співрозмовником та засвоїти граматику англійської, а й познайомитись із традиціями, звичаями англомовних країн.

Викладачі знайдуть підхід до кожного учня. У школі Capital Letter є можливість пройти курси, які будуть корисні для різних професій, у тому числі морякам. Досвідчені педагоги розкажуть про те, як функціонує фонетика мови, як звуки пишуться у вигляді літер.

На особливу увагу заслуговують уроки з носієм мови. Це безцінний досвід спілкування та максимально продуктивна програма. Регулярна практика дозволить швидко досягти поставленої мети. У процесі навчання важлива мотивація. Тільки чітко поставлені цілі допоможуть досягти бажаних результатів.

Учням школи Capital Letter доступна авторська онлайн-дошка, платформа для навчання та відеочат. Програма доступна у двох форматах: офлайн або онлайн. Це говорить про те, що кожен охочий має можливість навчатися з будь-якої точки світу. Всі учні мають можливість розвивати свої навички на онлайн тренажерах.

Заняття проводять досвідчені педагоги, які пройшли стажування за кордоном, мають міжнародні сертифікати, регулярно вдосконалюють свої навички. Викладачі легко знайдуть підхід до кожного, просто розкажуть про важливі моменти, допоможуть подолати мовний бар'єр та стати впевненим співрозмовником.