Курс англійської підготовчий середній А2

Програма розрахована для людей від 15 до 100 років, які вже мають знання англійської мови на рівні А1.

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1+

Програма курсу

Програма A2
1
Life
Детальніше
Повторимо основні часи (Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Simple, to be going to do something). Передбачається, що студент на момент початку цього рівня повинен знати ці вище зазначені часи добре, але може щось плутати. Навчимося чітко розмежовувати ці часові конструкції і використовувати їх правильно в мові. Поговоримо про те, що ми любимо та що не любимо робити у житті, обговоримо наших друзів. Вивчимо конструкції щодо романтичних взаємин.
2
Work
Детальніше
Поговоримо про види роботи, професії. Розкажемо, що нам подобається чи не подобається робити на роботі. Обговоримо роботу мрії. Навчимося писати ділові листи. Present Simple and Present Continuous.
3
Time out
Детальніше
Обговоримо наш вільний час. Prеsent Continuos and going to. Навчимося грамотно вести розмови по телефону, вирішувати проблеми, бронювати столик.
4
Great minds
Детальніше
Поговоримо про навчання, науку та освіту. Обговоримо винаходи та великі уми людства. Навчимося грамотно давати поради. Present Perfect. Modal verbs.
5
Travel
Детальніше
Поговоримо про подорожі, види транспорту. Навчимося говорити про напрямок руху англійською. Past Simple and Past Continuous. Infinitive та Gerund.
6
Fitness
Детальніше
Багато говоритимемо про медицину та здоров'я. Обговоримо здорове харчування та хвороби. Навчимося правильно спілкуватися з лікарем англійською мовою. Present Perfect. Modal verbs.
7
Changes
Детальніше
Поговоримо про наші плани на життя. Розповімо про свої дитячі мрії та амбіції. Вивчимо корисні вирази та фрази. Навчимося орієнтуватися у новому навчальному закладі, побудуємо діалоги. Used to, purpose, cause and result.
8
Money
Детальніше
Поговоримо про гроші, види грошей та про наші грошові амбіції. Relative clause, too much/many, enough. Вивчимо ряд корисних фразових дієслів, навчимося спілкуватися з продавцем у магазині англійською. Поговоримо про бізнес-проекти мрії.
9
Nature
Детальніше
Comparatives/superlatives. Articles. Поговоримо про природу та тварин, вивчимо назви майже всіх тварин англійською. Поговоримо про джунглі та північне сяйво.
10
Society
Детальніше
Поговоримо про наше суспільство, міста і країни. Обговоримо, які проблеми є у суспільстві, які види злочинів та покарань. Поговоримо про проблеми, скарги та способи вирішення проблеми. Uses of like. Present/Past Passive.
11
Technology
Детальніше
Поговоримо про сучасні технології, про їхні плюси та мінуси. Дізнаємось, які для нас технології є дуже важливі, а які є не дуже. Real conditionals. Present Perfect.
12
Fame
Детальніше
Поговоримо про славу тоді й зараз. Обговоримо популярні фільми та книги. Побудемо консьєржем кінозірки якусь мить і навчимося будувати ввічливі діалоги з ним (з нею). Reported speech. Suffixes. Hypothetical conditional.

Після закінчення курсу Ваш рівень англійської буде А2. Ви зможете*:

Спілкуватись на основні теми англійською мовою
Використовувати англійську для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспити KET, IELTS Life Skills A2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Англійська – універсальна мова, яка необхідна для особистого та професійного спілкування. Сучасні люди прагнуть вдосконалення своїх знань. Англійська мова відкриває нові можливості. Школа Capital Letter пропонує ефективні програми, які дозволять максимально легко та швидко отримати корисні навички. Рівень англійської A2 передбачений для учнів від 15 років, які мають базові знання на рівні А1.

Навіщо вибирати рівень А2 англійської?

Курс англійської A2 містить не тільки лексику та граматику, а й аудіо та відеозавдання. Кожен розділ присвячений певній темі. Наприкінці кожної теми учень проходить тест на перевірку отриманих знань та навичок.

Уроки англійської A2 підійдуть тим, хто вже пройшов курс англійської програми А1+. На цьому етапі людина може говорити на деякі теми, розуміти нескладні висловлювання, які будуть корисними у реальному житті. У ході навчання учень зможе поступово використовувати висловлювання, оперувати ними під час спілкування.

У процесі проходження курсу англійської A2 вивчаються прикметники та їхні ступені порівняння. У програму входить вивчення умовних речень та модальних дієслів.

На курсі вивчаються такі теми:

 • повторення та вивчення основних часів в англійській мові;
 • три типи умовних речень;
 • конструкція to be going to;
 • використання модальних дієслів can/could/have to/must;
 • використання used to в англійській мові;
 • вживання герундія та інфінітиву після дієслів.

Англійська з A2 до B1 включає вивчення основних часів: Past Simple, Past та Present Continuous. У ході занять учні розбирають правила формування конструкцій, умовних речень. Учні можуть використовувати фразові дієслова, прийменники та частки. Освоївши рівень Elementary, можна продовжити навчання. Англійська онлайн з A2 до B2 - це правильний крок на шляху до бажаного результату.

Що на Вас чекає на онлайн курсі англійської А2 від Capital Letter?

Програма школи Capital Letter складена на основі найкращих підручників та методичного матеріалу, удосконалена керівництвом. Педагоги розповідають легко та доступно про складні правила граматики та лексики.

Після проходження курсу випускники зможуть:

 • сприймати та розуміти на слух речення, висловлювання, пов'язані з такими темами як покупки, сім'я, місце проживання, спосіб життя тощо;
 • ставити запитання та відповідати на них у рамках простого діалогу;
 • надавати інформацію про те, як і куди пройти, де розташований певний об'єкт.

Професійні викладачі та ефективна методика навчання – запорука ефективного навчання, що призведе до бажаного результату. Велику увагу викладачі приділяють практичним заняттям. Під час уроку педагог спілкується з учнями англійською, допомагає їм у побудові речень та подоланні мовного бар'єру.

Чому варто обрати школу англійської Capital Letter?

Досвідчені викладачі допоможуть поповнити словниковий запас. Наприкінці курсу він збільшується на 1500–2500 слів. Найчастіше лексика стосується повсякденного життя. Досягнення рівня А2 – це важливий етап для тих, хто має намір досконало опанувати англійську мову. Після проходження курсу учні зможуть скласти іспити KET, IELTS Life Skills A2 (передбачено також окремий онлайн курс англійської IELTS для складання іспиту).

Досвідчені педагоги допоможуть розібратися у складних правилах, навчать грамотно говорити та формулювати думки у межах певної теми. Учні можуть вибрати зручний графік занять: вдень чи ввечері. Викладачі знайдуть індивідуальний підхід до кожного.

Як почати вивчати англійську на рівні А2 у школі Capital Letter?

Починати навчання слід із мотивації. Тільки чітко поставлені цілі дозволяють досягти максимального результату. На кожному з етапів навчання важливо аналізувати результати, отримані знання.

Перші кроки у навчанні завжди робити складно. Пройшовши базовий курс з нуля, правильніше буде не зупинятися на досягнутому результаті, а продовжити навчання.

Реєстрація на курс відбувається у рамках платформи. Менеджери школи готові надати повну інформацію про програму, відповісти на всі запитання.

Рівня А2 вже буде достатньо для відвідування англомовних країн та спілкування з корінними жителями на певні теми. Рівень А2 не дає можливості навчатися у європейських ВНЗ.

Перейшовши від рівня А1 до А2, учні вже мають базове розуміння англійської мови. Вони можуть спілкуватися на деякі теми зі знайомими та однодумцями. Після закінчення курсу учні можуть використовувати основні граматичні структури: теперішній, майбутній та минулий часи.

Для кожного курсу передбачені певні критерії розвитку, яких дотримуються педагоги. Програма створена на основі чотирьох головних навичок:

 • усна мова;
 • сприйняття мови на слух;
 • письмо;
 • читання.

На рівні А2 людина вже розуміє складні фрази, вона сприймає їх на слух. На цьому етапі учні вже можуть читати та розуміти різні тексти: статті, рекламні оголошення, повідомлення. Після проходження курсу значно поповнюється словниковий запас. На рівні А2 учні можуть обговорювати повсякденні питання, висловлюватись на деякі теми.

Зв'язатися з менеджерами школи можна за номерами телефону, вказаними на сайті. Доступні месенджери Телеграм та Вайбер, Скайп. Зв'язок доступний і електронною поштою. Можна скористатися будь-яким зручним варіантом для отримання детальної інформації про курс.