Курс англійської експрес курс A1-B2

Програма розрахована для людей, які бажають вивчити мову у короткий термін

Детальніше про програму

Всі розділи присвячені певній темі
Є періодичні тестування знань
Програма інтенсивна та передбачає темп не менше 6 годин на тиждень
Термін проходження цієї програми від 3х місяців

Програма курсу

Програма A1
Програма A1+
Програма A2
Програма B1
Програма B2
1
Hello
Детальніше
Вміння розповідати про себе. Національності та країни. Професії. Дієслово to be.
2
People
Детальніше
Вчимося розповідати про свою сім'ю, описувати свої емоції. Займенники особові та присвійні. Цифри.
3
Things
Детальніше
Вказівні займенники, множина іменників, речі, які оточують нас: предмети в класній кімнаті, кольори, одяг. Вчимося робити замовлення у кафе.
4
Life
Детальніше
Present Simple. Опис нашої щоденної рутини. Вміння називати час за годинником. Дні тижня.
5
Routines
Детальніше
Продовження теми Present Simple. Вміння розповідати про свою щоденну рутину, описувати свої звички. Продукти харчування. Навчимося будувати діалоги про графік роботи різних закладів.
6
Journeys
Детальніше
There is/there are. Вчимося описувати місця у місті. Транспорт. Some/any. Вчимося орієнтуватися на вокзалі, на залізничній станції. Корисні фрази для подорожі. Навчимося писати email англійською мовою.
7
Past
Детальніше
Past Simple. Was/were. Regular verbs. Поповнюємо словниковий запас дієсловами англійською мовою. Описуємо події у минулому часі, наші враження, емоції у минулому. Порядкові числівники, місяці.
8
Places
Детальніше
Irregular verbs. Preposition of place. Вчимося говорити про наші відпустки англійською мовою, розповідаємо про подорожі.
9
Shopping
Детальніше
Говоримо про тему магазинів. Корисні дієслова для купівлі чи продажу. Розмовні фрази. Об'єктні займенники. Введення у герундій. I like/I would like. Вчимося будувати ввічливі прохання. Корисні фрази для подорожей та покупок за кордоном.
10
Plans
Детальніше
Can/can't, to be going to do something. Вчимося говорити про наші плани на найближче та подальше майбутнє. Корисні фрази.
1
Welcome
Детальніше
Verb to be. Національності та країни. Предмети, які оточують нас. Корисні фрази для подорожі. Вчимося робити замовлення у кафе. Вчимося бронювати номер у готелі.
2
Lifestyle
Детальніше
Present Simple. Вчимося розповідати про свої інтереси, описувати свою щоденну рутину, час за годинником. Корисні фрази для подорожі. Навчимося дізнаватися про графік роботи різних закладів, купувати екскурсії.
3
People
Детальніше
Сім'я та друзі. Have/have got. How about/What would you like...Навчимося запрошувати друзів на зустрічі англійською мовою. Поговоримо про свята та традиції.
4
Places
Детальніше
Кімнати в будинку та меблі. There is/there are. Prepositions. Can. Навчимося описувати детально приміщення, поговоримо про цікаві місця у світі, дізнаємося, як називаються різні види магазинів. Корисні фрази для подорожі: покупки у магазині, діалог із продавцем.
5
Food
Детальніше
Вивчимо продукти харчування англійською. Обчислювані та обчислювальні іменники. Some/any. Контейнери англійською мовою. Навчимося замовляти їжу у ресторані. Розкажемо про свою улюблену страву, напишемо рецепти страв англійською мовою.
6
The past
Детальніше
Поговоримо про наше минуле. Структури була/були, regular і irregular verbs. Поговоримо про свій минулий вихідний. Обговоримо приємні моменти з дитинства.
7
Holidays
Детальніше
Навчимося порівнювати предмети англійською мовою. Comparatives/superlatives. Обговоримо нашу відпустку. Дізнаємося, як запитати напрямок руху англійською. Корисні фрази для подорожі.
8
Now
Детальніше
Present Continuous. Поговоримо про одяг, стиль. Обговоримо зовнішність. Поговоримо про фільми та кінотеатри, навчимося ділитися враженнями про переглянутий фільм.
9
Transport
Детальніше
Вивчимо види транспорту англійською мовою. Навчимося порівнювати різні види пересування містом. Поговоримо про запізнення і зрозуміємо, як правильно вибачитись англійською мовою. Modal verbs. Articles.
10
Plans
Детальніше
Present Continuous для майбутніх планів. Поговоримо про природні явища та культурні заходи. Потренуємося запрошувати друзів на той чи інший захід.
11
Health
Детальніше
Health. Вивчимо частини тіла в англійській мові та навчимося говорити про хвороби. Корисна тема для мандрівок. Діалоги в аптеці та в лікарні. Навчимося допомагати один одному англійською мовою. Should/shouldn't. Adverbs.
12
Experiences
Детальніше
Поговоримо про наші враження від різних подій, які були у житті. Розкажемо про наш досвід. Навчимося грамотно спілкуватися по телефону англійською мовою. Present Perfect. Prepositions.
1
Life
Детальніше
Повторимо основні часи (Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Past Simple, to be going to do something). Передбачається, що студент на момент початку цього рівня повинен знати ці вище зазначені часи добре, але може щось плутати. Навчимося чітко розмежовувати ці часові конструкції і використовувати їх правильно в мові. Поговоримо про те, що ми любимо та що не любимо робити у житті, обговоримо наших друзів. Вивчимо конструкції щодо романтичних взаємин.
2
Work
Детальніше
Поговоримо про види роботи, професії. Розкажемо, що нам подобається чи не подобається робити на роботі. Обговоримо роботу мрії. Навчимося писати ділові листи. Present Simple and Present Continuous.
3
Time out
Детальніше
Обговоримо наш вільний час. Prеsent Continuos and going to. Навчимося грамотно вести розмови по телефону, вирішувати проблеми, бронювати столик.
4
Great minds
Детальніше
Поговоримо про навчання, науку та освіту. Обговоримо винаходи та великі уми людства. Навчимося грамотно давати поради. Present Perfect. Modal verbs.
5
Travel
Детальніше
Поговоримо про подорожі, види транспорту. Навчимося говорити про напрямок руху англійською. Past Simple and Past Continuous. Infinitive та Gerund.
6
Fitness
Детальніше
Багато говоритимемо про медицину та здоров'я. Обговоримо здорове харчування та хвороби. Навчимося правильно спілкуватися з лікарем англійською мовою. Present Perfect. Modal verbs.
7
Changes
Детальніше
Поговоримо про наші плани на життя. Розповімо про свої дитячі мрії та амбіції. Вивчимо корисні вирази та фрази. Навчимося орієнтуватися у новому навчальному закладі, побудуємо діалоги. Used to, purpose, cause and result.
8
Money
Детальніше
Поговоримо про гроші, види грошей та про наші грошові амбіції. Relative clause, too much/many, enough. Вивчимо ряд корисних фразових дієслів, навчимося спілкуватися з продавцем у магазині англійською. Поговоримо про бізнес-проекти мрії.
9
Nature
Детальніше
Comparatives/superlatives. Articles. Поговоримо про природу та тварин, вивчимо назви майже всіх тварин англійською. Поговоримо про джунглі та північне сяйво.
10
Society
Детальніше
Поговоримо про наше суспільство, міста і країни. Обговоримо, які проблеми є у суспільстві, які види злочинів та покарань. Поговоримо про проблеми, скарги та способи вирішення проблеми. Uses of like. Present/Past Passive.
11
Technology
Детальніше
Поговоримо про сучасні технології, про їхні плюси та мінуси. Дізнаємось, які для нас технології є дуже важливі, а які є не дуже. Real conditionals. Present Perfect.
12
Fame
Детальніше
Поговоримо про славу тоді й зараз. Обговоримо популярні фільми та книги. Побудемо консьєржем кінозірки якусь мить і навчимося будувати ввічливі діалоги з ним (з нею). Reported speech. Suffixes. Hypothetical conditional.
1
Identity
Детальніше
Поговоримо про особливості особистості. О двомовних та мультимовних людях. Дізнаємося, що важливіше в мові: швидкість або точність. Повторимо такі часи та граматичні правила як Past Simple, Past Continuous, Present Perfect, Past Perfect, modal verbs, superlative, relative clause, passive. Передбачається, що студент повинен вже знати ці часи та граматичні правила на момент початку цього рівня. Навчимося писати ділові листи і обговоримо стереотипи про жінок і чоловіків. Вивчимо, як називаються всі далекі родичі англійською мовою, вивчимо низку виразів, які є дуже корисними у житті. Обговоримо правила гарної співбесіди, та як до неї потрібно підготуватися.
2
Tales
Детальніше
Поговоримо про теорії змови, обговоримо наші улюблені теорії. Present Perfect and Past Simple. Narrative sentences. Вивчимо стійкі вирази, навчимося визначати чи бреше людина чи говорить правду, дізнаємося, як правильно розповідати історії англійською мовою.
3
Future
Детальніше
Поговоримо про фантазії людства про майбутнє, з'ясуємо, які плани у техніці у людства на подальші роки. Дізнаємося, чи Ви планер або прокрастинатор, навчимося боротися з непорозумінням людей англійською мовою. Дізнаємось, як правильно граматично передати передбачення про майбутнє.
4
Jobs
Детальніше
Поговоримо про професії та гроші. Дізнаємося про звички мільйонерів і пройдемо психологічний тест, щоб з'ясувати, чи зможемо ми стати мільйонером. Поговоримо про наші дитячі мрії та дізнаємося, чи змогли ми втілити їх у життя в результаті. Навчимося писати супровідний лист і дізнаємося, які фрази в англійській допоможуть нам вести бізнес-дискусію.
5
Solutions
Детальніше
Поговоримо про вирішення різних проблем у світі. Навчимося писати ділові листи з обговоренням переваг та недоліків різних питань. Comparatives і superlatives. Question tags. Поповнимо наш словниковий запас різними виразами, які так необхідні, щоб вирішити якусь проблему англійською мовою.
6
Emotions
Детальніше
Real conditionals. -ing/-ed adjectives. Phrasal verbs. Hypothetical conditional. Поговоримо про емоції та про те, як з ними правильно справлятися. Поговоримо про психологічні причини наших тих чи інших дій. З'ясуємо, як правильно підготувати людину до негативних новин та як повідомити приємні новини.
7
Success
Детальніше
Present Perfect Simple and Continuous. Ability. Поговоримо про секрети успіху, про талановитих людей, котрі створили шедеври. Дізнаємося, як правильно аналізувати резюме кандидата на роботу, як обрати правильно кандидата і як самому написати резюме.
8
Communities
Детальніше
Поговоримо про сусідів і про те, як захистити себе в реальному просторі та у кібер просторі. Вивчимо, які є види сайтів в інтернеті та вивчимо корисні фрази, щоб вітати гостей та ввічливо поводитись у гостях за кордоном. Створимо свою спільноту. Articles, quantifiers, relative clause.
9
History
Детальніше
Hypothetical conditional Past. Passive Voice. Поговоримо про важливі винаходи людства. Пофантазуємо про подорож у часі та дізнаємося, як називаються покоління людей. Вивчимо корисні фрази, щоб грамотно описувати характер історичних особистостей.
10
World
Детальніше
Reported speech and reported verbs. Поговоримо про екологію та про те, що потрібно зробити кожному, щоб захистити природу. Поговоримо про вуличну їжу, ресторани та аеропорти.
1
New things
Детальніше
Direct і indirect questions. Present Perfect. Вивчимо корисні ідіоматичні фрази, щоб описувати особистість людини, емоції та враження англійською мовою. Попрацюємо над нашим правописом та спробуємо знайти помилки у листах. Дізнаємось, як вирішувати проблеми клієнтів по телефону, вивчимо ввічливі фрази, щоб правильно передати в англійській мові скарги, прохання та пропозиції.
2
Issues
Детальніше
Present Perfect Simple and Continuous. The Passive. Вивчимо ряд дієслів та іменників в англійській мові, які пишуться однаково, але мають різний наголос. Поговоримо про проблеми у різних куточках світу, обговоримо наше ставлення до камер відеоспостереження. Дізнаємося, що робити, якщо Вашу фотографію незаконно використовують у рекламі та обговоримо, які стереотипні ролі передбачені чоловікам та жінкам у сім'ї та чи працюють ці стереотипи насправді.
3
Stories
Детальніше
Прочитаємо цікаві історії з повчальною мораллю. Дізнаємось, які бувають жанри творів в англійській мові. Вивчимо ряд англійських прислів'їв і навчимося застосовувати їх у житті. I wish, If only, narrative tenses. Вивчимо корисні фразові дієслова та прикметники, які допомагають описати історії.
4
Downtime
Детальніше
Present and Past habits. Future forms. Навчимося грамотно складати есе, яке висловлює нашу думку та ставлення до будь-якого питання. Обговоримо різні види відпусток та дізнаємось, як називаються основні види телешоу в англійській мові.
5
Ideas
Детальніше
Поговоримо про найкращі та найгірші винаходи людства, що завдають шкоди. Articles. Real та hypothetical conditionals. Дізнаємося, як впливає реклама на нас, за яким принципом споживачі обирають товари. Навчимося писати доповіді та вести грамотно офіційні дискусії, де можна висловлювати пропозиції щодо того чи іншого питання.
6
Age
Детальніше
Modal verbs. Future Perfect and Continuous. Поговоримо про вік, про довгожителів, дізнаємося, чому деякі люди набувають слави після 60 років, і чому про деяких дітей-зірок ми нічого не чуємо більше, коли вони стають дорослими. Пройдемо психологічний тест і з'ясуємо, песимісти ми чи оптимісти. Навчимося писати неформальне запрошення і влаштуємо кілька дискусій, де вчимося переконувати співрозмовників англійською мовою.
7
Media
Детальніше
Обговоримо різні види телешоу, документальні фільми та серіали, їхні позитивні та негативні сторони. Quantifiers. Reported speech. Linkers of contrast. Дізнаємося, як називаються різні види газет та журналів в англійській мові, навчимося правильно оформляти заголовки.
8
Behaviour
Детальніше
Чи спізнилися б Ви на співбесіду по роботі, рятуючи чужу дитину? Чи повернули б Ви 40 000 доларів, які Ви виявили в дивані, купленому годину тому, літній жінці? Чи Ви здали б свою дочку в поліцію, якби дізналися, що вона пограбувала банк? Все це ми дізнаємось у цьому розділі нашої програми. Past and Mixed conditionals. -ing form and Infinitive. Linkers of Purpose. Навчимося вести дискусії, в яких ми вирішуватимемо незручні ситуації
9
Trouble
Детальніше
Поговоримо про види злочинів, вивчимо їх назви англійською мовою. Дізнаємося, які є види шахрайства і спробуємо передбачити: чи складно буде обдурити нас у тій чи іншій ситуації? З'ясуємо, як уникнути проблем у відпустці та не бути ошуканим. Поповнимо свій словниковий запас виразами, необхідними для опису нещасних випадків. Дізнаємося, чи зможемо залишитися стійкими та пережити катастрофу. -ing form and Infinitive. Dependent prepositions. Past modals of deduction
10
Culture
Детальніше
Поговоримо про фільми та навчимося правильно описувати наше враження про них, поповнимо свій словниковий запас новими фразами. Past Participle combinations. Participle clauses. Relative clauses. Спробуємо себе у ролі екскурсовода.

Після закінчення курсу Ваш рівень англійської мови буде A1-B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми англійською мовою з носіями (якщо пройдете весь курс)
Використовувати англійську для роботи (якщо пройдете весь курс)
Скласти іспити FCE, IELTS та TOEFL (якщо пройдете весь курс)
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

У школі Capital Letter Експрес курс англійської доступний усім охочим. Знання мови – це корисна навичка, яка допомагає не тільки подорожувати з комфортом, а й отримати високооплачувану посаду, вступити до престижного ВНЗ, вивести бізнес на міжнародний ринок.

Експрес курс англійської мови у Capital Letter

Інтенсивний курс англійської мови допоможе досягти бажаних результатів лише за наявності мотивації та правильно поставленої мети. Важливо налаштуватись на те, що потрібно присвячувати навчанню більшу частину вільного часу. Перш ніж розпочати Експрес курс англійської мови, необхідно розібратися з тим, у яких випадках він буде корисним.

Програма призначена для людей, які хочуть вивчити англійську мову в стислий термін від рівня А1 до В2. Досвідчені педагоги знайдуть підхід до кожного учня. Усі розділи програми присвячені певній темі. Періодично учні проходять тестування на перевірку здобутих знань.

Програма курсів англійської Експрес – це зайнятість близько шести годин на тиждень. Термін проходження становить щонайменше три місяці. Після закінчення курсу випускники зможуть:

 • спілкуватися із носіями мови;
 • легко входити до діалогу з іноземцями;
 • використовувати англійську мову з робочою метою;
 • скласти іспити FCE, IELTS та TOEFL.

Результат навчання залежатиме не лише від досвіду педагога, а й від старань учня. Експрес англійська для тих, хто готовий присвятити навчанню свій час і здобути навички спілкування в короткі терміни.

Щоб успішно пройти курс, потрібно дотримуватись кількох простих правил.

 1. Для програми характерний гнучкий графік. Можна вибрати максимально комфортний час навчання. При проходженні курсу індивідуально з викладачем можна скласти чіткий розклад. Важливо навчитися дотримуватися балансу між навчанням, роботою та вільним часом, відведеним під хобі та спілкування з друзями, близькими.
 2. Крім проходження курсу, можна відвідувати розмовний клуб. Це чудова можливість попрактикуватися, поспілкуватися з однодумцями та завести нові знайомства. Паралельно можна дивитися фільми, читати книги англійською мовою.
 3. Важливо не пропускати заняття. Кожен урок включає велику кількість корисного та актуального матеріалу. Важлива систематичність. Це дозволить не допустити прогалин у знаннях, які доведеться заповнювати у майбутньому.
 4. Завжди потрібно шукати час для відпочинку. Великий обсяг нового матеріалу, який потрібно засвоїти, – це непросте завдання. Слід робити перерви: вирушити на прогулянку. Це дозволить повернутися до навчання зі світлою головою.

Експрес курс виручить в екстрених ситуаціях. За дотримання нескладних правил можна подолати мовний бар'єр у стислі терміни. Важливо налаштуватись на плідну роботу. Тільки цілеспрямованість дозволить досягти поставленої мети.

Для кого необхідні експрес курси англійської

Досвідчені педагоги школи Capital Letter пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Експрес курс англійської мови буде корисним тим, кому потрібні певні навички та знання у стислий термін. Програма допоможе:

 • отримати підвищення за посадою: досягти успіху та зайняти високі позиції в компанії;
 • підвищити свій оклад: важко знайти високооплачувану посаду у престижній компанії без знання мови;
 • працювати з іноземними клієнтами: це чудова можливість вивести фірму на міжнародний рівень, вести переговори;
 • використовувати у відрядженнях: мова необхідна не тільки в межах офісу, а й під час відряджень.

Велику роль проходження Експрес курсу відіграє у разі підготовки до міжнародних іспитів. Часто сертифікати, що підтверджують наявність певного рівня, вимагають при працевлаштуванні або прийомі до ВНЗ. Такий сертифікат потрібен і у разі переїзду в іншу країну та під час пошуку роботи за кордоном.

Формати та варіанти навчання на інтенсивному курсі англійської

У школі Capital Letter є два формати навчання – англійська онлайн та англійська офлайн. Учні можуть вибрати той варіант, який максимально зручний для них. Онлайн формат дає можливість пройти курс у будь-якій точці світу. Заняття доступні у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. На окрему увагу заслуговує проходження курсу в компанії носія мови. Це безцінний досвід та високі показники ефективності.

Експрес курс дарує можливість пройти навчання за короткий термін. Програма включає максимальну кількість занять на тиждень. Курс триває близько 3 місяців. Після закінчення навчання випускник отримує знання англійської рівня В2, які вже дають можливість спілкуватися з іноземцями, вести переговори та мандрувати з комфортом.

Часті питання про експрес курс англійської мови:

Яка тривалість експрес курсу англійської мови?
Тривалість експрес курсу близько трьох місяців. Тривалість навчання залежить від розкладу занять та встановленого графіка у разі проходження навчання індивідуально з педагогом.
Які теми включені до експресу курсу англійської мови?
В Експрес курс включені всі теми, які передбачені для програм від рівня А1 до В2: Hello, People, Past, Lifestyle, Health, Changes, Money, Future, Communities, Issues, Behaviour і т.д.
Які рівні володіння англійською мовою передбачає експрес курс?
Експрес курс дозволяє в стислий термін засвоїти рівні від A1 до B2.
Які іноземні мови можна вивчати у мовній школі Capital Letter?
У школі Capital Letter доступно до вивчення вісім мов: англійська, французька, італійська, італійська, китайська, іспанська, чеська, чеська.