Курс англійської з нуля А1

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які вивчають англійську з нуля.

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику за темою та базову граматику
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: нульовий.

Програма курсу

Програма A1
1
Hello
Детальніше
Вміння розповідати про себе. Національності та країни. Професії. Дієслово to be.
2
People
Детальніше
Вчимося розповідати про свою сім'ю, описувати свої емоції. Займенники особові та присвійні. Цифри.
3
Things
Детальніше
Вказівні займенники, множина іменників, речі, які оточують нас: предмети в класній кімнаті, кольори, одяг. Вчимося робити замовлення у кафе.
4
Life
Детальніше
Present Simple. Опис нашої щоденної рутини. Вміння називати час за годинником. Дні тижня.
5
Routines
Детальніше
Продовження теми Present Simple. Вміння розповідати про свою щоденну рутину, описувати свої звички. Продукти харчування. Навчимося будувати діалоги про графік роботи різних закладів.
6
Journeys
Детальніше
There is/there are. Вчимося описувати місця у місті. Транспорт. Some/any. Вчимося орієнтуватися на вокзалі, на залізничній станції. Корисні фрази для подорожі. Навчимося писати email англійською мовою.
7
Past
Детальніше
Past Simple. Was/were. Regular verbs. Поповнюємо словниковий запас дієсловами англійською мовою. Описуємо події у минулому часі, наші враження, емоції у минулому. Порядкові числівники, місяці.
8
Places
Детальніше
Irregular verbs. Preposition of place. Вчимося говорити про наші відпустки англійською мовою, розповідаємо про подорожі.
9
Shopping
Детальніше
Говоримо про тему магазинів. Корисні дієслова для купівлі чи продажу. Розмовні фрази. Об'єктні займенники. Введення у герундій. I like/I would like. Вчимося будувати ввічливі прохання. Корисні фрази для подорожей та покупок за кордоном.
10
Plans
Детальніше
Can/can't, to be going to do something. Вчимося говорити про наші плани на найближче та подальше майбутнє. Корисні фрази.

По закінченню курсу Ваш рівень англійської мови буде А1. Ви зможете*:

Спілкуватися на базові теми англійською мовою простими словами
Забронювати номер в готелі, купити квиток на вокзалі за кордоном
Скласти іспит IELTS A1 Life Skills
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Англійська – найпопулярніша мова у світі. Навчання буде актуальним у будь-якому віці. Почати вивчати англійську з нуля можна для загального розвитку, отримання престижної посади, вступу до ВНЗ за кордоном, розвитку бізнесу на міжнародному рівні. Школа Capital Letter пропонує ефективну програму, яка дозволить швидко освоїти ази.

Ознайомлення з курсом A1: Основи англійської мови з нуля

Програма вивчення англійської з нуля – це фундаментальні знання. Грамотно поставлена програма дозволяє почати з найважливішого – вивчення алфавіту та вимови звуків. Вчити англійську онлайн цікаво у будь-якому віці з досвідченими викладачами школи Capital Letter.

Що таке рівень A1 і чому він важливий для початківців?

Рівень А1 – це ази іноземних мов. У ході уроків просто і зрозуміло подається важлива інформація, яка допоможе просуватися за рівнями та вдосконалювати свої навички. Англійська з нуля – це програма, яка допоможе навчитися розуміти іноземну мову, говорити у межах вивченої лексики на певні теми.

Високий рівень володіння іноземною мовою відкриває нові перспективи не лише у професійному, а й у повсякденному житті. Англійська - це інструмент, яким потрібно вміти користуватися. Вивчення являє собою тривалий, складний процес, який включає наступні фактори:

 • граматику;
 • лексику;
 • читання;
 • письмо;
 • фонетику;
 • розмовну практику.

Англійська з нуля для дорослих – програма, в якій більше уваги приділяється граматичним правилам та словниковому запасу. Навчання позитивно впливає розвиток пам'яті.

Переваги навчання на курсі англійської A1 у Capital Letter

Вчити англійську мову з нуля – це дізнаватися більше про займенники, числа, артиклі та найпростіші дієслова. Курс дозволить здобути перший словниковий запас. Навчання у школі Capital Letter можна проходити у групах до шести осіб, парами чи індивідуально.

Програма англійської для дітей включає практичний та теоретичний курси, який дозволить залучити дитину до вивчення мови, зацікавити її. У результаті діти захоплені процесом, намагаються запам'ятати більше інформації, із задоволенням займаються практикою.

Програма навчання з нуля: Від розуміння алфавіту до повсякденної комунікації

Незалежно від віку учнів, заняття англійської повинні бути складені так, щоб привернути увагу, зацікавити. У школі Capital Letter можна вибрати зручний час для занять: вдень чи ввечері. Ефективна програма дозволяє швидко засвоювати отриману інформацію, відточувати навички практично.

Досвідчені педагоги проводять уроки у невимушеній обстановці. Викладачі протягом уроку можуть приділити увагу кожному учню. Завжди можна запитати, попросити педагога повторити матеріал.

В основі програми лежать найкращі книги та методичний матеріал, який уже довів свою ефективність. Велику увагу педагоги приділяють розмовній англійській та практиці. Живе спілкування – запорука досягнення бажаних результатів.

Вивчення основних граматичних структур та лексики

Уроки англійської з нуля включають базову лексику та граматику. Набір важливих правил дозволить навчитися пов'язувати слова у речення. При вивченні іноземної мови велика увага приділяється особливостям граматики та лексики. Програма включає вивчення часів, частин мови. Граматика на курсах англійської з нуля – це лексика, синтаксис та пунктуація. За грамотного підходу вже за кілька місяців учні зможуть викладати свої думки в рамках пройдених тем.

Розвиток навичок читання, письма, слухового та усного спілкування на рівні A1

При вивченні англійської з нуля до В2 не слід акцентувати увагу лише на правилах та їхньому чіткому формулюванні. Починати навчання слід з азів, поступово переходячи до складнішого і важливішого матеріалу. У ході уроків важливо слухати мову, намагатися сприймати на слух форми побудови речень.

Не треба заучувати граматику. Важливо навчитися використовувати правила практично, використовуючи вивчені слова. Лексика є базовим інструментом, який дає змогу отримувати навички спілкування, поступово долати мовний бар'єр.

Унікальний метод навчання у Capital Letter: Чому ми ефективні

Унікальна програма вивчення англійської з нуля дозволяє швидко засвоїти важливий теоретичний матеріал, познайомитися з азами. У ході уроків учні як отримують потрібний обсяг теорії, так і практикуються. Щоб зробити процес навчання цікавим, у програму введено спеціальні рольові ігри. Досвід, який буде отримано під час легкого та невимушеного дозвілля, безцінний.

Педагоги моделюють різні ситуації, що зустрічаються у реальному житті. На кожному уроці та під час навчання викладачі підтримують кожного учня, контролюють його успіхи, дбають про те, щоб весь матеріал був засвоєний.

Досягнення цілей: як курс англійської A1 у Capital Letter допомагає студентам успішно впоратися з іспитами та повсякденними завданнями

Починати навчання слід з нульового рівня, якщо до моменту проходження курсу учень не вивчав іноземної мови. Досвідчені педагоги, які мають міжнародні сертифікати та мають досвід проходження навчання за кордоном, допоможуть підготуватися до міжнародних іспитів.

Вже за кілька тижнів учні зможуть застосовувати набуті знання на практиці. Розмовний клуб дарує можливість практикуватись. У компанії однодумців легше подолати мовний бар'єр, подолати страх помилитися.

Багато учнів нашої школи вже є студентами найпрестижніших європейських ВНЗ. Цілеспрямовані бізнесмени змогли вивести компанії на міжнародний рівень. У світі немає нічого неможливого.

Як приступити до вивчення англійської з нуля в Capital Letter: Реєстрація, розклад та початок занять

Для навчання школа Capital Letter пропонує зручну платформу. Учні можуть вибрати зручний розклад, заняття у кількох форматах:

 • парами;
 • індивідуально;
 • у групі до 6 осіб.

Кожен варіант має переваги. Спочатку Вам необхідно буде пройти нескладну реєстрацію на платформі, а потім відвідати перший пробний урок з викладачем. У формі облікового запису слід зазначити:

 • ім'я;
 • електронну пошту;
 • пароль (повторити його);
 • телефон.

Після цього слід погодитись з правилами та умовами платформи, підтвердити реєстрацію. Після створення облікового запису вхід на сайт буде здійснюватися за логіном та паролем. У разі виникнення запитань завжди можна попросити допомоги у наших менеджерів.

Не варто переживати перед першим заняттям. Підготовка до початку навчання не є обов'язковою. Важливо лише визначитися з метою та не втрачати мотивацію. Досвідчені педагоги знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня та зроблять процес навчання не лише ефективним, а й захоплюючим.