Курс англійської для дітей 1-2 класів

Програма розрахована для дітей 6-7 років

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами
Велика кількість ігор та пісень
Після кожного блоку тем є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: нульовий.

Програма курсу

Програма A1.1
Програма A1.2
1
Теми 1-5
Детальніше
Вивчимо назву деяких тварин, квітів, цифри від 1 до 5, предметів у школі, навчимося будувати найпростіші речення та питання в англійській мові. It is/Is it. Алфавіт + нові слова на кожну літеру алфавіту. Пісні, ігри, малюнки, під час яких ми практикуємо нові слова.
2
Теми 6-10
Детальніше
Базові дієслова для спілкування у класі, назва членів сім'ї, улюблені іграшки, кольори, алфавіт, цифри від 6-10. How old are you? I have got. Продовжуємо вивчати алфавіт + нові слова на кожну літеру алфавіту. Пісні, ігри, малюнки з практикою нових слів.
3
Теми 10-14
Детальніше
Частини тіла людини, тварин. What am I? Їжа. I like/ I don't like. Дієслова-дії. I can/I can't. Закінчуємо вивчати алфавіт + нові слова на кожну букву алфавіту. Пісні, ігри, малюнки з практикою нових слів.
4
Свята
1
Алфавіт
Детальніше
Вивчення нових слів на кожну літеру алфавіту.
2
Кольори
Детальніше
Числа від 1 до 10. Ігри та пісні для закріплення нових слів.
3
Теми 1-4
Детальніше
Предмети у школі. Іграшки. It is.../What is it?. Артиклі. Множина. This is/That is. Вирази для спілкування у класі. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
4
Теми 5-8
Детальніше
Члени сім'ї. To be. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
5
Теми 9-12
Детальніше
What is it? What is that? Вказівні займенники. Нова лексика на тему «Вихідний. Відпочинок. Частини тіла людини та тварин». I have got. Опис зовнішності. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
6
Теми 13-16
Детальніше
Нова лексика на тему «Місто». There is/there are. Where is/Where are? Прийменники. Тема «I can». Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
7
Теми 17-20
Детальніше
Нова лексика на тему «Продукти харчування». I like/I don’t like. Present Simple. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
8
Теми 21-24
Детальніше
Present Continuous. This is/these are. Множина іменників. Цифри від 11 до 20. There is/there are. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
9
Свята

Після закінчення курсу рівень англійської мови дитини буде А1. Вона зможе*:

Спілкуватися з дітьми за кордоном на найпростіші теми
Розуміти найпростіші мультфільми англійською
Скласти іспит Cambridge Pre A1 Starters
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Курси англійської для дітей 1-2 класа повинні бути не лише інформативними, а й цікавими для дитини. У цьому віці важливо знайти підхід до дитини, привернути її до навчання, налаштувати її на сприйняття важливої інформації. До програми школи “Capital Letter” включено пізнавальні ігри з урахуванням вікових особливостей.

Значення вивчення англійської мови на ранньому етапі

Сучасні батьки намагаються з раннього віку залучати дитину до вивчення іноземних мов. Навчання у віці 1-2 класів має низку переваг:

  • діти легко засвоюють мови, процес вивчення буде природним та ефективним;
  • розвиваються когнітивні здібності: логічне мислення, пам'ять, увага;
  • підвищуються шанси на успішну кар'єру;
  • навчання у школі дається легше.

Все більшою популярністю користується англійська для дітей онлайн. Такий формат відомий своєю гнучкістю та доступністю. Дитина зможе проходити навчання у зручний час та максимально комфортній обстановці. Учням школи “Capital Letter” надаються інтерактивні навчальні матеріали, відео та аудіо уроки.

Вибір курсу англійської для дітей

Англійська для дітей важлива на кожному етапі їхнього життя. Вибір правильного курсу є ключовим кроком для досягнення бажаних результатів. Важливо вибрати програму, яка буде не тільки ефективною, а й цікавою для дитини.

Програму школи “Capital Letter” розроблено з урахуванням вікових характеристик дітей 1-2 класів. До неї включені ігрові та інтерактивні методи навчання. Матеріали курсу не тільки захоплюючі, а й візуально привабливі, адаптовані до дитячого сприйняття. Курс включає завдання для розвитку наступних мовних навичок:

  • читання;
  • письмо;
  • говоріння;
  • сприйняття на слух англійської мови.

Під час занять використовуються аудіо та відеоматеріали, інтерактивні курси та мультимедійні ресурси. Онлайн формат дозволяє визначити тривалість занять, гнучкість графіка та повну відповідність режиму дитини. Прогресивна структура курсу дає можливість поступово збільшувати складність матеріалу, завдань відповідно до розвитку мовних навичок дитини.

Переваги онлайн курсів англійської для дітей від Capital Letter

У школі “Capital Letter” передбачено можливість індивідуального навчання. Такий підхід до вивчення англійської дає можливість дітям 1-2 класів швидше засвоювати матеріал. Індивідуальні заняття – це персоналізований підхід до навчання. Такий формат дозволяє адаптувати уроки до рівня розвитку кожної дитини. Досвідчені педагоги школи “Capital Letter” вміють розташувати, зацікавити та налаштувати на продуктивне навчання.

У ході індивідуальних занять особливу увагу викладач надає саме комунікації з дитиною. Такий підхід навчанню сприяє розвитку впевненості у використанні мовних навичок. Діти більш вільно висловлюють свої думки, не бояться ставити запитання.

Незалежно від того, яку форму навчання обрали для своєї дитини батьки, навчання призведе до очікуваних результатів. Важливу роль відіграє взаємодія із викладачем. При проходженні навчання у групі до шести осіб створюються сприятливі умови для соціальної взаємодії. Діти навчаються підтримувати одне одного, працювати у колективі.

Взаємодія з викладачем забезпечує практику спілкування, допомагає зрозуміти мову та її діалекти, вчить сприймати англійську на слух. Відвідування розмовного клубу сприяє створенню мовного середовища, в якому діти зможуть взаємодіяти.

Викладачі школи “Capital Letter” під час уроку проводять корекцію помилок, надають зворотний зв'язок. Такий підхід дозволяє учням удосконалювати свої мовні навички та впевнено просуватися за рівнями.

Підготовка дитини до курсу англійської

Попередньо дітей 1-2 класу необхідно підготувати до вивчення англійської мови, створити відповідне навчальне середовище. При проходженні курсу онлайн важливо заздалегідь організувати зручний простір для занять, де дитина почуватиметься комфортно. Почати навчання слід із першого пробного уроку. Він безкоштовний, триває 30 хвилин. На уроці педагог познайомить учня з платформою, розповість про особливості навчальної програми та запропонує пройти тест на визначення рівня знань.

Структурований розклад та чіткі часові рамки допоможуть дитині орієнтуватися в розпорядку дня. Батькам слід розповісти про переваги, які дарує знання англійської мови. Важливо відповісти на всі питання, які цікавлять дитину та налаштувати її на продуктивну роботу та взаємодію з педагогом.

Активна підтримка батьків грає роль у процесі навчання. Слід підтримувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови, помічати та відзначати успіхи дитини, підтримувати мотивацію та за можливістю занурювати у мовне середовище. Зацікавлена дитина, налаштована на здобуття нових знань, успішно пройде курс і досягне максимальних результатів. Програма навчання для дітей 1-2 класів розділена на теми, після проходження кожної учні складають перевірочні тести. Після закінчення курсу англійської мови дитині видається сертифікат.