Курс англійської для дітей 3-4 класів

Програма розрахована для дітей 8-9 років.

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами
Велика кількість ігор для відпрацювання знань
Наприкінці кожного розділу є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1 (початковий)

Програма курсу

Програма A1+
Програма A2
1
Теми 1-4
Детальніше
To be, have got. Лексика на тему «Подорожі». Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику. Читання історії.
2
Теми 5-8
Детальніше
Present Simple. Тема «Мій робочий день». Лексика на тему «Щоденна рутина». Місяці та сезони. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику. Читання історії.
3
Теми 9-12
Детальніше
Present Continuous. Лексика на тему «Місто». Корисні фрази на тему «Прохання та пропозиції». Читання історії.
4
Теми 13-16
Детальніше
Присвійні займенники. Час за годинником. Some/any. Лексика на теми «Музичні інструменти», «Продукти». Читання історії. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
5
Теми 17-20
Детальніше
Ступені порівняння прикметників. Past Simple (was, were). Лексика на тему «Лікарня». Цифри від 30 до 100. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
6
Теми 21-24
Детальніше
Past Simple, regular verbs. Irregular verbs. Порядкові числівники. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
7
Теми 25-28
Детальніше
Лексика на тему «Пляж та відпочинок». Modal verbs (can, can't, must, mustn't, will, won't). Об'єктні займенники. Цікава історія для читання. Ігри та пісні, в яких ми практикуємо нові слова та граматику.
8
Доповнення
Детальніше
Цікаві історії для читання про Великобританію та США: про життя там, школи там, харчування там.
1
Теми 1-8
Детальніше
Present Simple, Present Continuous, Past Simple (regular verbs). (Повторення). Прислівники. Лексика на тему «Природа. Природні катастрофи». Лексика на тему «Зовнішність». Цікава історія для читання. Національності. Цікава історія для читання: «Робінзон Крузо».
2
Теми 9-16
Детальніше
Past Simple (irregular verbs). Тема «Емоції», «Захворювання». Could. Прийменники часу. Цікава тема про динозаврів. Тема «Місто». Прийменники руху. There is/there are. Somebody, something/anybody, anything. I would like. Автобусний тур Лондоном. Цікава історія для читання: «Аліса в країні чудес».
3
Теми 17-24
Детальніше
Тема «Одяг». Присвійні займенники my/mine. Дієслова руху. Модальні дієслова have to/don't have to. Інфінітив в англійській мові для свідчення причини дії. Час за годинником. Порядкові числівники. Ступені порівняння прикметників. To be going to do something. Тема «Планети». Цікава історія для читання: «Принц і жебрак».
4
Теми 25-32
Детальніше
Тема «Карнавал». Gerund and infinitive. Shall. To be going to do something. Текст про спортивні легенди. Тема «Інтер’єр». Why/because. Цікавий текст для читання: «Подорожі Сіндбада мореплавця».
5
Тема 33-41
Детальніше
Present Perfect. Цікавий текст про Арктику та Антарктику. Тема «Вечірка». Тема «Свята: День вчителя, День Святого Валентина».

Після закінчення курсу рівень англійської мови дитини буде А2. Вона зможе*:

Спілкуватися з дітьми за кордоном англійською
Розуміти мультфільми англійською
Скласти іспит Cambridge A1 Movers
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

У світі знання іноземних мов стає ключовим елементом успішної адаптації та особистісного розвитку. Уроки англійської для дітей 3-4 класу – це не просто проходження навчального курсу, а вагома інвестиція у їхнє майбутнє. Досвідчені педагоги школи “Capital Letter” просто та доступно розкажуть про правила лексики та граматики, допоможуть у подоланні мовного бар'єру.

Навіщо дітям у 3-4 класах потрібний курс англійської мови?

Англійську мову можна назвати ключем до світової культури, бізнесу та науки. Така навичка відкриває дітям нові можливості. Це реальний шанс вступити до престижного ВНЗ за кордоном, побудувати бездоганну кар'єру та набути фінансової стабільності.

Навчання іноземної мови з раннього віку має унікальні переваги. Діти у 3-4 класі легко та швидко засвоюють нову інформацію. Дитина сприймає мову природно, що сприяє більш ефективному засвоєнню.

Школа “Capital Letter” пропонує онлайн англійську для дітей. Цей формат має особливу популярність. Це можливість проходити навчання у комфортних, звичних умовах. Формат онлайн передбачає гнучкий графік занять. Можна проходити навчання вдень чи ввечері. Індивідуальні заняття допускають складання розкладу занять окремо з педагогом.

Особливості сприйняття та навчання мови у дітей 3-4 класів

Англійська онлайн для дітей - це чудове вкладення в майбутнє дитини. У віці 3-4 класу відбувається активний розвиток мозку. Саме у цей період рекомендують формувати мовні навички. У цьому віці діти чутливі до навколишнього мовного контексту. Вони легко повторюють звуки, слова та фрази, не бояться мовного бар'єру.

У процесі навчання важливу роль відіграє підтримка емоційного контексту. Позитивні емоції посилюють пластичність мозку дитини, що призводить до більш ефективного засвоєння важливої інформації. До програми школи “Capital Letter” входить не тільки теоретичний матеріал, а й аудіо, відео уроки. Досвідчені педагоги цікаво розповідають про непрості правила граматики та лексики. Завжди є місце ігровому методу навчання, який сприяє активній участі мозку.

Можна проходити офлайн або онлайн курс англійської мови для дітей. Можна виділити кілька важливих аспектів, які допоможуть навчатися.

  • Для кращого засвоєння інформації рекомендують активно використовувати англійську в повсякденному житті. На окрему увагу заслуговують заняття з носієм мови. Це безцінний досвід, який допоможе дитині подолати мовний бар'єр і освоїти граматику, а й познайомитися з культурою, традиціями і звичаями англомовних країн.
  • У ході вивчення мови особлива увага приділяється практиці мовлення. Учні обговорюють різні теми, грають, беруть участь у дискусіях.
  • Читання англійських текстів сприяє розширенню словникового запасу, поліпшенню граматики, розвитку навичок мови. Діти вчаться висловлювати думки англійською.
  • Педагоги завжди дають зворотний зв'язок, коригують помилки, допомагають покращити навички мови.

Комплексний підхід до вивчення англійської мови допоможе досягти позитивних результатів. Регулярна та різноманітна практика допоможе сформулювати стійкі мовні навички.

Особливості курсу англійської для 3-4 класів у школі Capital Letter

Школа “Capital Letter” пропонує ефективну програму, яка складена на основі найкращої літератури та методичного матеріалу. До неї включено ігри, які допоможуть залучити дітей до вивчення мови. Комплексний підхід до навчання дозволяє дотримуватися балансу між навичками письма, читання та розмовною практикою.

Усі заняття відбуваються у рамках авторської платформи. Учням доступна онлайн дошка та відеочат. Менеджери школи завжди на зв'язку. До них можна звернутися у разі виникнення питань, що стосуються навчання або функціоналу платформи. Досвідчені педагоги пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони готові ділитися знаннями.

Програма курсу школи “Capital Letter” орієнтована не лише на поточні потреби дитини, а й на майбутні перспективи для дитини. Знання мови стане важливою конкурентною перевагою, яка відкриває перед дітьми безліч можливостей. Ефективний курс англійської мови в школі “Capital Letter” розвиває мовні навички, формує культуру спілкування, творчого мислення. Це чудове вкладення у майбутнє дитини. Інвестиція в освіту стане фундаментом для впевненого та успішного старту у житті.

Навчання розпочинається з першого пробного уроку. Він триває 30 хвилин. Під час уроку педагог знайомить учня з платформою, розповідає про її можливості та особливості програми. Учень проходить тестування, яке дозволить визначити рівень підготовки. За результатами буде підібрано максимально ефективну програму. Учні можуть відвідувати розмовний клуб раз на тиждень. Це чудова можливість завести нові знайомства, поспілкуватися з однодумцями, відточити навички спілкування, працювати над помилками. Програма цікава та пізнавальна. Систематичне вивчення мови швидко дасть бажані результати.