Курс англійської для ІТ

Програма розрахована для людей, які працюють у сфері айті технологій

Детальніше про програму

Програма розділена на три частини
Містить основну лексику та граматику для спілкування на роботі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендується вивчати разом із загальним курсом англійської мови для дорослих

Програма курсу

Частина 1
Частина 2
Частина 3
1
Information technology
2
Introducing to computer systems
3
Inside the computer
4
Computing devices
5
Networking
6
The user interface
7
Word processing
8
Email
9
Web browsing
Детальніше
Images and graphic design
10
Images and graphic design
11
Databases vs spreadsheets
12
Web design vs web development
13
Desktop publishing
14
Videoconferencing
15
E-commerce
16
Glossary
1
Computer memory
2
Programming languages
3
ISPs and internet access
4
Storage devices
5
Peripherals
6
Mp3 players
7
Cell phones
8
Communications
9
Entertainment and social networking
10
GPS systems
11
Banking
12
Education ans research
13
Robotics
14
Electronic publishing
15
Artificial intelligence
16
Glossary
1
Macs and PCs
2
Linux
3
Connecting to clients and employees
4
Advertising and marketing
5
Automation
6
Telecommuting
7
Hackers and viruses
8
Identity theft
9
Preventative measures
10
Anti-virus software
11
Cloud computing
12
Improving health
13
Creative design
14
System administration
15
Programming
16
Glossary

Після закінчення курсу Ваш рівень англійської мови буде В2. Ви зможете*:

Добре спілкуватися на всі теми у сфері ІТ
Працювати в іноземній ІТ компанії
Скласти міжнародний іспит у сфері ІТ
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Курс англійської мови для IT розрахований для людей, які працюють у сфері IT-технологій. Така навичка відіграє ключову роль у сучасній індустрії. Знання англійської є невід'ємною частиною професії та вагомим елементом успіху в IT.

Роль англійської мови у сучасній IT-індустрії

Найчастіше проекти, компанії та команди мають багатонаціональний склад. Технічна англійська програмістів необхідна, оскільки стає мовою ефективної комунікації. Більшість технічної документації, статей, форумів та інших ресурсів доступна англійською. Знання мови дозволяє розробникам як вивчати першими нові технології, так і підтримувати актуальність своїх навичок.

Будуть актуальними курси англійської для програмістів, якщо фахівці часто відвідують конференції, семінари та інші заходи в IT-сфері. Участь у них дарує безцінний досвід та відкриває нові можливості для розвитку.

Найчастіше IT команди розподілені у світі географічно. Розробники можуть працювати у віртуальному колективі, де знання англійської дозволяє комфортно та легко взаємодіяти з менеджерами проектів, тестувальниками та розробниками.

Проходження курсу англійської для IT фахівців відкриває двері до міжнародних можливостей працевлаштування. Багато великих IT-компаній зацікавлені у співробітниках, у яких гарний рівень англійської. При спілкуванні з колегами, читанні документації, участі у нарадах та навчанні нових технологій фахівець завжди стикається з англійською мовою.

Переваги навчання англійської для IT-фахівців у Capital Letter

Курси англійської для айтішників у школі “Capital Letter” допоможуть фахівцям отримати навичку, необхідну для роботи. Програма поділена на три частини. У ній міститься основна лексика та граматика. Наприкінці кожного розділу учні пишуть тест для оцінки знань. Рекомендують розпочинати навчання разом із загальним курсом англійської мови для дорослих. Після закінчення випускники курсу зможуть підвищити рівень знань англійської до В2.

Фахівці, які пройшли навчання англійської для програмістів з нуля, зможуть:

  • добре спілкуватися на важливі теми щодо IT-сфери;
  • працювати у іноземних компаніях;
  • скласти міжнародний іспит для роботи в IT.

Учням доступна онлайн-дошка та відеочат. Усі заняття відбуваються у рамках авторської платформи. Англійська для IT онлайн відкриває можливість проходити навчання з будь-якої точки світу. Усі бажаючі можуть відвідувати розмовний клуб раз на тиждень. Це чудова можливість попрактикуватися, поспілкуватися з однодумцями та завести нові знайомства. Розвивати свої навички можна і онлайн тренажерах.

Як знання англійської впливає на професійний успіх у IT

Курс англійської для програмістів складено на основі кращої літератури та методичного матеріалу, який уже довів свою ефективність. Знання мови є ключовим чинником досягнення професійного успіху IT-фахівця. Англійська – це засіб комунікації. Вона відкриває доступ до безмежних ресурсів. Фахівці будь-якої країни світу можуть взаємодіяти, співпрацювати, працювати над одним проектом.

Знання англійської мови полегшує участь у онлайн-конкурсах, вебінарах та конференціях. Така навичка дозволяє фахівцям завжди бути в курсі останніх тенденцій в IT-індустрії. Знання англійської – важлива складова для успішної кар'єри.

Інвестиція у свій успіх: Як записатися на курс у Capital Letter

Поліпшення навичок англійської мови для IT-фахівців може суттєво розширити професійні горизонти та підвищити конкурентоспроможність. Перед початком навчання важливо поставити чітку мету. Ефективний курс школи “Capital Letter” допоможе отримати навичку, яка дозволить фахівцеві читати та розуміти технічну літературу, писати документацію, спілкуватися з колегами з різних куточків світу та брати участь у конференціях.

Записатися на перший пробний урок можна на сайті. Наші менеджери завжди на зв'язку. Вони готові надати повну інформацію про програму та формати навчання. Курс слід розпочинати з першого пробного уроку. Він безкоштовний, триває 30 хвилин. Під час уроку педагог знайомить учня з платформою та її можливостями, розповідає про програму. Запропонують тест, який допоможе визначити рівень підготовки.

Досвідчені викладачі школи “Capital Letter” готові ділитися своїми знаннями. Вони знайдуть підхід до кожного учня. Усі викладачі пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Заняття відбуваються у комфортній, легкій атмосфері живого спілкування. Усі теоретичні знання відразу ж відпрацьовуються практично.

IT-сфера – це напрямок, у якому особливу роль відіграє постійний розвиток та вдосконалення навичок. Досвідчені фахівці намагаються бути в курсі нових тенденцій, змін у галузі IT. Знання англійської дозволяє дізнаватися про важливі аспекти спеціальності раніше. Найчастіше вся інформація про нововведення публікується спочатку саме англійською мовою. Щоб завжди бути в курсі сфери IT, що відбувається на світовій арені, потрібно вільно володіти англійською мовою. Досвідчені педагоги школи “Capital Letter” допоможуть розібратися в непростих правилах лексики та граматики, допоможуть засвоїти навичку спілкування, яка буде корисною у реальному житті.