Курс англійської середній рівень для підлітків

Програма розрахована для дітей віком 12-13 років

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами
Граматика для середньго рівня, лексика відпрацьовується на простих прикладах
Наприкінці кожного розділу є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
Програма B1+
1
Вступна лекція
Детальніше
Ласкаво просимо до Вудлі Брідж. Активності та інтереси. Будинок та меблі. Професії. Одяг та аксесуари. Країни та мови. Звороти there is/there are + some/any. Присвійні займенники та присвійний відмінок. Теперішній простий час та прислівники частоти. Теперішній тривалий час. Простий час і дієслово «бути» в минулому часі. Говоримо про свої переваги. Говоримо про свої почуття.
2
Це мій світ!
Детальніше
Щоденні технології. Прикметники для вираження поглядів. Час. Теперішній простий час, теперішній тривалий час та статичні дієслова. Інфінітив та герундій після дієслів. Відеоролики: «It's upside down», «Let's go in», «Addicted to screens». Додаток «BBC Culture» «Do smartphones make you smarter?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
3
Дика природа
Детальніше
Природа. Температура повітря. Природні катастрофи. У дикій місцевості. Простий мунилий час: правильні і неправильні дієслова. Простий минулий час і минулий тривалий час. Прислівники та невизначені займенники. Відеоролики: «What were you doing while you were away?» «Why did you do that?» «Severe weather». Додаток «BBC Culture» «Nice day, innit?». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
4
Тестування смаків
Детальніше
Їжа та напої. Смаки. Опис їжі. Теперішній доконаний час та простий минулий час. Відеоролики: «I have heard it's funny!», «What can I get for you?», «Indian food Liverpool style». Додаток «BBC Culture» «What do British really eat?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
5
Завісу піднято!
Детальніше
Типи фільмів. Фільми та телебачення. Складні іменники. Ступені порівняння прикметників. Слова, які підраховують кількість. Прислівники способу дії. Відеоролики: «How many bangles are you wearing?» «Do you want to try it?» «London celebrates». Додаток «BBC Culture» «How do you like to celebrate?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
6
Великий матч!
Детальніше
Спорт та спортивні події. Фразові дієслова з up. Теперішній тривалий час. Will/going to. Перший тип умовних речень. Відеоролики: «You have a competition», «What are you up to», «The Highland Games». Додаток «BBC Culture» «Where do they toss the caber?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
7
Побачити світ!
Детальніше
Типи відпусток. В готелі. Устаткування. Подорож: схожі слова, які ми плутаємо. Обов'язок та заборона. Модальні дієслова для припущення. Часи. Відеоролики: «You mustn't do that!», «I didn't catch that!», «Adventures of a lifetime». Додаток «BBC Culture» «Can ironing make holiday exciting?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
8
Знайомство з тобою
Детальніше
Фразові дієслова. Говоримо про друзів. Другий тип умовних речень. Означені та неозначені підрядні речення. Відеоролики: «I'd come if I was free!», «Who's the guy at the back?», «On the move». Додаток «BBC Culture» «Is moving house good for you?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
9
Не має часу на злочин
Детальніше
Види злочинців та злочинів. Закон. Дієслова для дій. Розкриття злочинів. Пасив у теперішньому простому часі і в минулому простому часі. Have/get something done. Негативні префікси для прикметників. Відеоролики: «Murder in the dark», «Dress rehearsal», «A famous robbery». Додаток «BBC Culture» «Is chewing gum a crime?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
10
Думати нестандартно
Детальніше
Предмети у школі. Навчання та оцінювання. Опис студентів. Порядок слів у питаннях. Узгодження часів. Відеоролики: «Could you give me a hand?», «How was your journey?», «Two very different schools». Додаток «BBC Culture» «Can school be fun?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
1
Вступна лекція
Детальніше
Новий старт у академії Бельмонт. Взаємини. Школа. Щоденні технології. Відпустки та подорожі. Види транспорту. Прикметники, які виражають думки.Теперішній простий час. Спеціальні питання. Прислівник частоти. Ступені порівняння прикметників. Теперішній тривалий час. Простий минулий час. Теперішній доконаний час.
2
Вийди із зони комфорту
Детальніше
Прикметники для вираження емоцій. Фрази зі словом «yourself». Новий досвід. Прикметники, що описують особу. Теперішні часи. Минулі часи. Відеоролики: «New beginnings», «First day nerves», «The adventure begins». Додаток «BBC Culture» «Would you cross a desert?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
3
Які відходи!
Детальніше
Забруднення. Захищати та завдавати шкоди навколишньому середовищу. Складні іменники: довкілля. Вибори та кампанії. Минулий доконаний час. Used to. Відеоролики: «Trash to treasure», «A power crisis». Додаток «BBC Culture» «When will the light go out?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
4
Виклик стилю!
Детальніше
Одяг та аксесуари. Прикметники для опису одягу та аксесуарів. Дієслова. Одяг та взуття. Present Perfect Continuous. Present Perfect Simple and Continuous. Відеоролики: «Stage success!», «Where are my trousers?», «An unlikely fashion icon». Додаток BBC Culture «Who is the queen of fashion?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
5
Робота у команді
Детальніше
Професії. Знайти роботу та втратити роботу. Умови роботи. Успіх на роботі. Говоримо про майбутнє. Майбутній продовжений час. Відеоролики: «Exciting news», «A tough day!», «The contest». Додаток «BBC Culture» «What is the happiest profession?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
6
Космос
Детальніше
Світло на відстані багатьох років від нас. Космос. Вимірювання та відстані. Великі цифри. Наука про космос. Умовні речення нульового типу, перший та другий тип умовних речень. Відеоролики: «Night sky», «Don't crash!», «George Moyes-skydiver». Додаток «BBC Culture» «Can you run a marathon in space?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
7
Глибоко вдихніть!
Детальніше
Проблеми зі здоров'ям. У лікаря. Прикметники та іменники для хвороб. Екстрімальні види спорту. Непряма мова: твердження, запитання. Відеоролики: «First aid», «I hate hiccups!», «An allergy epidemic». Додаток «BBC Culture» «Are you allergic to where you live?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
8
Зрозуміле повідомлення
Детальніше
Невербальна комунікація. Побудова слів: дієслова та іменники для спілкування. Реклама. Пасив у Present Simple, Past Simple, Present Perfect, can/must. Passive + will. Відеоролики: «Communication breakdown», «Brown bananas», «Learning English abroad». Додаток «BBC Culture» «Why do languages change?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
9
Творча енергія
Детальніше
Мистецтво. Література та книги. Мистецтво та література. Преса. Здатність робити щось. Обов'язок та заборони. Відеоролики: «Crazy painting», «Basil's song», «Graffiti in Bristol». Додаток «BBC Culture» «Graffiti: street art or vandalism?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
10
Давайте зберемося разом!
Детальніше
Святкування, фрази для особливих подій. Національні святкування. Означені та неозначені підрядні речення. Непряме питання. Відеоролики: «Travelling in style!», «Time to celebrate!», «The insomnia festival». Додаток «BBC Culture» «What is a virtual festival?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.

Після закінчення курсу курсу рівень англійської мови дитини буде В1+. Вона зможе*:

Добре спілкуватися на більшість тем англійською
Вступити до англійського коледжу
Скласти іспит PET та отримати сертифікат на рівень В1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Англійська для підлітків відіграє важливу роль. Така навичка відкриває нові горизонти, допомагає у навчанні, спілкуванні та побудові кар'єри в майбутньому. Курс англійської мови середнього рівня передбачений для тих, хто вже має базові знання. Школа “Capital Letter” пропонує ефективну програму, яка допоможе освоїти граматику, лексику та подолати мовний бар'єр.

Навіщо підлітку англійська середнього рівня?

Знання іноземних мов підвищує впевненість у спілкуванні та підвищує рівень самооцінки. Курси англійської мови для підлітків складені на основі найкращих книг та методичного матеріалу. В основі програми лежить практика. Уроки відбуваються у легкій невимушеній атмосфері спілкування. Після того, як підліток освоює англійську мову, яка широко використовується у світовому суспільстві, він набуває впевненості у собі та своїй здатності спілкуватися на міжнародному рівні.

Навчання підлітків англійській мові проводиться досвідченими педагогами, які пройшли стажування та мають міжнародні сертифікати. Викладачі підготують до міжнародних іспитів та освітніх програм, які орієнтовані на англійську мову. Вчасне рішення вивчати мови надає можливість розширити освітні горизонти, брати участь у світових та культурних подіях.

У закордонних ВНЗ для вступу необхідне знання англійської мови. Досвідчені педагоги допоможуть з підготовкою до іспитів TOEFL чи IELTS. Вивчення англійської середнього рівня для підлітка має ряд переваг у повсякденної комунікації і у формуванні майбутнього.

Ключові критерії вибору школи для навчання підлітків англійської мови

В основі програми школи “Capital Letter” лежать сучасні методики викладання. Досвідчений педагогічний підхід забезпечує ефективність та продуктивність освітнього процесу. Середній рівень передбачає проходження курсів до В1.

Педагоги школи “Capital Letter” пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони готові ділитися своїми знаннями. Курс середнього рівня включає як теоретичний матеріал, так і практику. Уроки відбуваються у рамках легкого, невимушеного спілкування.

Школа пропонує ефективний курс, який допоможе досягти бажаних результатів. Досвідчені педагоги знайдуть підхід до кожного учня, зможуть розташувати та зацікавити. Учні можуть відвідувати розмовний клуб раз на тиждень. Це чудова нагода попрактикуватися, поспілкуватися з однодумцями, завести нові знайомства.

Як проходить навчання на курсі англійського середнього рівня для підлітків у Capital Letter

Програма курсу середнього рівня для підлітків розрахована на дітей віком 12-13 років. Теми курсу ілюстровані та супроводжуються аудіо файлами. Вся лексика та граматика доповнюється простими та зрозумілими прикладами. Після кожного розділу учні пишуть тестування. Рекомендованим рівнем початку навчання є англійська А2. Після закінчення курсу В1+ учні зможуть:

  • впевнено спілкуватись на різні теми;
  • вступити до коледжу за кордоном;
  • скласти іспит PET.

Після закінчення курсу видається сертифікат рівня В1. Позитивний результат залежить не тільки від ефективності програми, але і від мотивації підлітка. Тільки чітко поставлені цілі та систематичність дозволить засвоїти всю необхідну інформацію, передбачену курсом.

Учням школи “Capital Letter” доступна онлайн дошка та відеочат для навчання. Усі уроки відбуваються у рамках авторської платформи. Можна проходити навчання у форматі онлайн, що дозволяє вивчати англійську мову з будь-якої точки світу. Додатково учні можуть скористатися онлайн-тренажерами, які допоможуть відточити отримані навички.

Шлях до володіння англійською: середній рівень як міст до успішної комунікації та професійного зростання

У ході навчання важливою є підтримка батьків. Можна створити для дитини мовне середовище наскільки можна. Не слід забувати про те, наскільки важливо дітям думка батьків. Потрібно підтримувати дитину, хвалити за її успіхи.

На шляху від початкового рівня до середнього підліток починає відчувати впевненість у своїй здатності спілкуватися англійською. Після того, як дитина навчилася будувати прості речення та висловлювати думки, вона набуває навичок, необхідних для спілкування в реальному житті. Середній рівень англійської забезпечує підлітка ключовими мовними інструментами. Багато компаній оцінюють вміння спілкуватися англійською як важливу навичку при прийомі на роботу. Володіння мовою на середньому рівні дарує можливість не лише навчати у найкращих ВНЗ за кордоном, а й брати участь у міжнародних проектах.

Знання англійської – це вагомий внесок у особистісний розвиток підлітка. Така навичка допоможе дитині адаптуватися за кордоном, стати впевненіше у собі та своїх силах. Ефективна програма курсу та грамотна подача важливої інформації дозволить швидко досягти бажаних результатів. Систематичне вивчення мови та регулярна практика дають можливість швидко засвоювати інформацію, долати мовний бар'єр. Досвідчені педагоги в ході уроку приділяють увагу кожному учню, допомагають розібратися у непростих конструкціях, правилах лексики та граматики. Завжди є можливість поставити запитання та закріпити теорію практикою.