Курс англійської початковий рівень для підлітків

Програма розрахована для дітей віком 10-11 років

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами
Велика кількість ігор та пісеньок для відпрацювання знань
Наприкінці кожного розділу є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A1
Програма A1+
Програма A2
1
Вступна лекція
Детальніше
Алфавіт, кольори, цифри, множина іменників, лексика на тему «Предмети у школі». Вступне відео.
2
Сім'я та друзі
Детальніше
Говоримо про сім'ю та друзів. Дієслово «бути» у теперішньому часі. Присвійні займенники. Відеоролик: «The Newmans». Відеоролики: «It's Granny's birthday!», «Nice to meet you!», «This is the UK!» Додаток «BBC Culture». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
3
Мої речі
Детальніше
Говоримо про одяг. Вказівні займенники. Відеоролик: «The Newmans». Дієслово «бути» у питаннях. Даємо особисту інформацію. Відеоролики: «That's my T-shirt!», «What is your name?».
4
У будинку
Детальніше
Говоримо про кімнати та речі в будинку. Звороти there is/there are. Присвійні займенники. Відеоролик: «The Newmans». Відеоролики: «There's a phone on the sofa», «Grammar animation: there is/there are affirmative, negative and question», «Where is the bathroom?», «Hampton Court palace». Додаток «BBC Culture». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
5
Про мене
Детальніше
Говоримо про чиюсь зовнішність. Структура «have got/has got» для опису частин тіла. Відеоролик: «The Newmans». Присвійні займенники для того, щоб розповісти про супергероїв. Просимо пробачення та приймаємо вибачення. Відеоролики: «I haven't got big feet!», «Grammar animation», «Sorry about that!».
6
Те, що я можу робити
Детальніше
Модальні дієслова можу/не можу. Відеоролик: «The Newmans». Говоримо про свої здібності. Робимо пропозиції, приймаємо пропозиції та відмовляємося. Відеоролики: «I can fix it!», «Grammar animation. Can affirmative, negative, questions and short answers!», «Let's do something fun!», «Free time activities». Додаток «BBC Culture». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
7
Мій день
Детальніше
Говоримо про щоденну рутину. Просте сьогодення. Відеоролик: «The Newmans». Прислівники частоти для опису своєї рутини. Називаємо час за годинником. Відеоролики: «I listen to classical music!», «Grammar animations: Present Simple affirmative».
8
Тварини
Детальніше
Говоримо про диких тварин. Заперечення у теперішньому простому часі. Запитання. Купуємо квитки. Відеоролик: «The Newmans». Відеоролики: «I don't like cats!», «Grammar animations: Present Simple negative and questions!», «One ticket, please!», «The London zoo». Додаток «BBC Culture» «Pets in the UK». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
9
Мені це подобається
Детальніше
Говоримо про спорт. Дієслова для вираження переваги. Вчимося використовувати запитальні слова, щоб поставити детальні запитання. Говоримо та питаємо про погоду. Відеоролик: «The Newmans». Відеоролики: «Let's go to summer camp!», «Grammar animation: love, like, hate!», «What's the weather like?».
1
Вступна лекція
Детальніше
Алфавіт (повторення). Кольори, присвійні займенники, слова для розмови у класній кімнаті, кількісні та порядкові числівники. Дні тижня. Сезони, дати, місяці. Називаємо час за годинником. Дієслово «бути» у теперішньому часі. Особисті та присвійні займенники. Вказівні займенники. Множина. Імператив. Об'єктні займенники. Спеціальні питання.
2
Люди є люди
Детальніше
Національність. Родина, сім'я. Прикметники для опису зовнішності. Дієслова. Особисті займенники. Одяг та взуття. Модальне дієслово «can». Додаток BBC Culture «Ти можеш запам'ятати 30 цифр?». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
3
Це смачно!
Детальніше
Їжа та напої. Страви. Місця для їжі. Приготування їжі. Популярна їжа у супермаркетах. Зворот there is/there are. Обчислювані та обчислювальні іменники. Спеціальні слова для підрахунку кількості. Додаток «BBC Culture» «Чи можуть роботи готувати?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
4
Мій день
Детальніше
Дієслова для опису рутини. Висловлювання з дієсловами. Домашні тварини. Дії у вільний час. Прикметники для опису почуттів. Простий теперішній час. Додаток «BBC Culture». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
5
Пристрасть до навчання
Детальніше
Об'єкти у класній кімнаті. Шкільні предмети. Навчання. Друзі. Теперішній тривалий час та порівняння його з простим теперішнім часом. Прийменники місця. Додаток «BBC Culture» «Чи можна навчатися без розкладу та класних кімнат?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
6
Музика життя
Детальніше
Музичні інструменти. Типи музики. Прикметники для вираження поглядів. Жива музика. Ступені порівняння прикметників. Додаток «BBC Culture» «Чому ми граємо на музичних інструментах?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
7
Питання спорту
Детальніше
Види спорту. Спортсмени. Висловлювання та ідіоми, пов'язані зі спортом. Спортивні змагання. Інтереси та хобі. Висловлювання з дієсловами go, do, play. Дієслово «бути» в минулому часі. Зворот «there was», «there were». Простий минулий час. Додаток «BBC Culture» «Коли зародився футбол?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
8
Машина часу
Детальніше
Говоримо про історію. Технології, інтернет та комп'ютери. Технології щодня. Простий минулий час заперечення і питання. Додаток «BBC Culture» «Музеї нудні?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
9
Говоримо про світ
Детальніше
Географія. Вивчення мов. Спілкування. Фразові дієслова. Модальні дієслова. Артиклі. Додаток «BBC Culture» «Ти можеш надіслати листівки з Антарктики?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
10
Добиратися містом
Детальніше
Види транспорту. Подорожі. Дії у відпустці. Погода. Теперішній тривалий час для вираження майбутніх планів. Going to для планів. Додаток «BBC Culture» «Чи є привиди в метро?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
11
Додатки
Детальніше
Граматика, факти про англомовні країни.
1
Вступна лекція
Детальніше
Члени сім'ї. Місяці та дати. Активність у вільний час. Види спорту. Висловлюємо свою думку. Приналежність. Предмети у школі. Наші навички. Присвійні займенники і присвійний відмінок. Звороти there is/there are + some, any. Can/can't. Питальні слова.
2
Час культури
Детальніше
Говоримо про культурні активності, про наші уподобання. Використовуємо теперішній тривалий час для того, щоб говорити про звички та рутину. Прислівники частоти. Говоримо про вікові групи. Задаємо питання про звички та рутину. Відеоролики: «He's awesome», «At the cinema». Додаток «BBC Culture» «Why do we dance?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
3
Сім'я та друзі
Детальніше
Одяг та зовнішність. Особисті займенники. Теперішній тривалий час та його порівняння із простим теперішнім часом. Прийменники часу. Ролики: «Where's Amy?», «How's life?» Додаток «BBC Culture» «Are hipsters cool?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
4
Магія тварин
Детальніше
Тварини. Частини тіла тварин. Особистість. Догляд за тваринами. Простий час. Дієслово «бути» в простому минулому часі. Правильні дієслова. Додаток «BBC Culture» «Why do parrots talk?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
5
Нові технології
Детальніше
Гаджет та технології. Устаткування для комп'ютера. Простий минулий час: неправильні дієслова. Непряма мова. Відеоролики: «Where's my phone?» «The digital revolution». Додаток «BBC Culture» «Is there wi-fi in the Sahara?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
6
Мій дім, моє місто
Детальніше
Речі у будинку. Прийменники місця. Домашня робота. Прикметники для опису будинку. Місця у місті. Прислівники способу дії. Модальні дієслова. Відео ролики «It's not fair.» «I moved in this morning», «I want my own room». Додаток «BBC Culture» «Why are there houses on stilts?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
7
Take care
Детальніше
Частини тіла. Нещасні випадки та поранення. Підтримувати себе у формі. Перекус. Сон. Симптоми та хвороби. Обчислювані та необчислювальні іменники. Слова, які підраховують кількість. Минулий тривалий час і простий минулий час. Фразові дієслова. Відеоролики: «What's in your lunch?», «What's the matter?», «Unusual sports». Додаток «BBC Culture» «Is chess a sport?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
8
Ходити по магазинах
Детальніше
Типи магазинів. Контейнери. Торгові центри. Гроші. Ступені порівняння прикметників. Теперішній тривалий час для висловлювання планів. Going to. Відеоролики: «Are you coming with us?», «New shoes», «City shopping». Додаток «BBC Culture» «Where can you buy a town?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
9
Вчимося працювати
Детальніше
Професії. Робота. Школа та освіта. Will для прогнозів майбутнього. Перший тип умовних речень. Прикметники із прийменниками. Відеоролики: «If you don't study», «I'll definitely pass», «The amazing Henn Na Hotel». Додаток «BBC Culture» «Will robots do our jobs?». Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.
10
Ближче до природи
Детальніше
Ландшафти та природні риси. Говоримо про країни. Фразові дієслова. Активності для проведення часу на свіжому повітрі. Спортивне обладнання. Теперішній доконаний час (всі форми). Відеоролики: «Чи ти збираєшся?», «Can I ask a favour?», «Can you count the fish in the sea?». Додаток «BBC Culture» «How many fish?» Відеоролики із завданнями від ВВС для закріплення матеріалу та тренування сприйняття на слух.

Після закінчення курсу рівень англійської мови дитини буде A1-А2. Вона зможе*:

Спілкуватися з дітьми за кордоном
Розуміти мультфільми англійською
Скласти іспит Cambridge A1-A2 Flyers
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Англійська для дітей та підлітків – це чудове вкладення у майбутнє. Така навичка відкриває нові перспективи, допомагає вступити до престижних ВНЗ та отримати високооплачувану посаду. Англійська є міжнародною мовою, тому її знання будуть актуальними практично в будь-якій країні.

Чому кожен підліток має освоїти англійську мову: важливість та перспективи

У школі “Capital Letter” англійська з нуля для підлітків – це базовий курс, який познайомить з азами граматики, лексики, цікаво та просто розповість про особливості діалекту. Знання мови дозволяє дітям у підлітковому віці легко спілкуватися та обмінюватися інформацією з людьми з різних країн.

Школа іноземних мов “Capital Letter” пропонує цікаву англійську для підлітків. Програма складена на основі найкращих книг, які вже довели свою ефективність. Знання мови відкриває підліткам доступ до світових освітніх ресурсів. Завжди є можливість взяти участь в обмінах та програмах стажування за кордоном.

Крім освіти, слід відзначити і професійні перспективи. Англійська мова актуальна для бізнесу, у технологічних галузях, IT. Така навичка здатна збільшити шанси на працевлаштування, кар'єрне зростання.

Знання англійської мови дарує підліткам можливість брати активну участь у світових обговореннях та ініціативах. Перспективні та цілеспрямовані школярі можуть брати участь у міжнародних форумах, обговорювати важливі питання та пропонувати свої рішення.

Англійська мова відіграє важливу роль і у світовій комунікації. Це ключовий засіб спілкування між людьми із різних країн. Англійська – це мова:

  • бізнесу;
  • науки;
  • технологій;
  • дипломатії.

Знання англійської істотно полегшує обмін інформацією. Навичка допомагає в здобутті міжнародної освіти. У школі “Capital Letter” можна розпочати вивчення англійської з нуля. Початковий рівень англійської - це фундаментальний набір знань, який необхідний підліткам для реалізації у навчанні та майбутній кар'єрі.

Вивчення англійської мови з нуля сприяє розвитку когнітивних навичок:

  • логічного мислення;
  • пам'яті;
  • уваги;
  • творче мислення.

Початковий рівень дозволяє формувати правильний акцент та вимову, що суттєво впливає на якість спілкування в майбутньому. У сучасному світі така навичка збільшує конкурентоспроможність у різних галузях: бізнесі, освіті, кар'єрі.

Чому початковий рівень англійської мови важливий для підлітків?

Вивчення англійської підлітками є важливим кроком у підготовці до участі у міжнародних освітніх програмах. Курс школи “Capital Letter” не лише розповідає про граматику та лексику, а й допомагає навчитися сприймати мову на слух, розрізняти діалекти та в майбутньому стати впевненим співрозмовником.

Знання англійської забезпечує підлітку доступ до світових ресурсів: навчальної літератури, курсів, дослідницьких матеріалів тощо. У абітурієнтів з'являється можливість обрати для навчання один із престижних європейських ВНЗ. Знання мови полегшує міжкультурне спілкування у межах освітнього середовища. Підлітки успішно взаємодіють із викладачами та учнями з різних країн.

Участь у міжнародних освітніх програмах вимагає від підлітків самостійності та цілеспрямованості. Адаптація та міжкультурна компетенція сприяє особистісному зростанню.

Унікальні особливості курсу у школі "Capital Letter"

Школа “Capital Letter” пропонує єдину авторську програму, яка ґрунтується на кращій літературі та методичному матеріалі, який вже довів свою ефективність. Матеріал був доопрацьований керівництвом. Досвідчені педагоги пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Викладачі просто та доступно розповідають про правила граматики та лексики. Особлива увага під час уроку приділяється практиці. З першого уроку педагог спілкується із учнями. На початковому рівні підлітки складають нескладні конструкції, відповідають на питання.

Усі заняття відбуваються на платформі. Учням доступна онлайн дошка, відеочат. Менеджери зі школи “Capital Letter” завжди на зв'язку. Вони можуть надати повну інформацію про платформу та її функціонал, програму та її особливості.

Як навчають англійської початкового рівня підлітків у нашій школі?

В основі програми лежить поєднання традиційних та сучасних методик навчання. Досвідчені педагоги готові ділитися своїми знаннями. Вони знайдуть підхід до кожного учня, зроблять процес навчання максимально комфортним. Заняття спрямовані як на засвоєння теорії, а й у розвиток усній і письмовій мові. До програми включені рольові ігри, на уроках обговорюються теми, які будуть актуальними у реальному житті.

У школі “Capital Letter” є можливість проходити курс у компанії носія мови, що сприяє розвитку правильної вимови. Слід зазначити і орієнтацію на потреби учня. Заняття проходять у групах до 6 осіб, парами чи індивідуально. Можна вибрати максимально відповідний формат занять - онлайн або офлайн. Перший варіант має величезну популярність. Це пояснюється зручністю та гнучкістю навчання.

Курс розпочинається з першого пробного уроку. Він триває півгодини. На уроці педагог знайомить учня з платформою, розповідає про програму та її особливості. Учню буде запропоновано тест, який дозволить визначити рівень знань. За результатами буде підібрано максимально ефективну програму.