Курс французької впевнений середній B1

Програма розрахована для людей від 15 років до 100 років зі знаннями мови на рівні А2

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань + завдання для DELF B1
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
1
Я привертаю увагу
Детальніше
Попелюшка. Его тест: ти та образ. Щоденне життя. Запитуємо докладну інформацію за електронною поштою. Погляд на: самооцінка та естетична хірургія. Інструменти для: характеризуємо людей та поведінку. Віддаємо накази та вносимо пропозиції. Слова на сцені. Творчий проект: створюємо сторінку програми навчання.
2
Я купую
Детальніше
Відкриття: Жорж Перек. Це вікторина: ти й споживання. Щоденне життя: пишемо листа зі скаргою. Погляди на профілі покупців. Інструменти для: говоримо про споживання. Характеризуємо. Ведемо переговори та обговорюємо ціну. Передаємо чиїсь слова. Слова на сцені. Творчий проект: пропонуємо поради щодо споживання французам, які проживають у країні.
3
Я навчаю
Детальніше
Альбер Камю. Тест: який у тебе тип пам'яті? Щоденне життя. Пропонуємо свій бекграунд під час інтерв'ю. Погляди на: різні методи навчання. Інструменти для: говоримо про минуле. Виражаємо поступку. Висловлюємо заперечення. Слова на сцені. Творчий проект: підготувати, а потім провести курс для початківців за знаннями чи ноухау, якими Ви опановуєте.
4
Я інформую себе
Детальніше
Відкриття: Жуль Верн. Его вікторина: ти та інформація. Щоденне життя. Даємо інформацію поштою. Погляди на вибори у Франції. «Голосування іноземців прокоментували журналісти». Інструменти для: розумієм заголовки новин. Розповідаємо про подію в описовій статті. Розуміння інформативної інформації. Слова на сцені. Творчий проект: скласти першу колонку газети та підготувати радіобюлетень.
5
Я дію
Детальніше
Відкриття: Олімпія де Гуж та інші. Для его і проти его: Ви та зобов'язання. Щоденне життя: просимо роз'яснень. Погляди на важливі причини. Зобов’язання. Інструменти для: допомагати та заохочувати. Заохочуємо дії солідарності. Висловлюємо цілі. Виражаємо тривалість. Слова на сцені. Творчий проект: скласти план дня доброти.
6
Я вдосконалюю себе
Детальніше
Відкриття: Матіс Бонард. Его квіз: Ви і французькі художники. Щоденне життя. Огляди шоу. Інструменти для: беремо інтерв'ю. Ділимося своїми враженнями. Слова на сцені. Творчий проект: зробити додаток про художника для журналу.
7
Я зберігаю
Детальніше
Міккі 3D. Его вікторина: ти і екологія. Щоденне життя: робимо звіт про стажування. Погляди на: вирощуємо свій сад у місті. Інструменти для: говоримо про майбутнє. Робимо припущення. Забороняємо та зберігаємо. Вчимося використовувати займенники «y» та «en». Слова на сцені. Творчий проект: розробити організацію на користь споживання сезонних товарів.
8
Я суджу
Детальніше
Відкриття: Фред Варгас. Его тест: ти і закон. Щоденне життя: пишемо адміністративний лист про суперечку. Погляди на досвід журі. Марія-Антуанетта: винна чи ні? Інструменти для: висловлюємо сумніви та впевненість. Використовуємо інструменти заміни. Вчимося знаходити події в оповіданні минулого часу. Робимо демонстрацію. Слова на сцені. Творчий проект: пишемо колонку у газеті, щоб представити детективний роман.
9
Я подорожую
Детальніше
Відкриття: П'єр Буль. Его вікторина: Ви і подорожі. Щоденне життя: вирішуємо проблему телефоном. Погляди на зміну обстановки. Відкриття. Інструменти для: використовуємо невизначений час. Використовуємо заперечення. Даємо рекомендації. Розповідаємо у минулому часі. Слова на сцені. Творчий проект: готуємо екскурсію.
10
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Необхідний словник для навчання. Адміністративна картка Франції. Довідник із культури Франції в алфавітному порядку.

Після закінчення курсу Ваш рівень французької мови буде В1. Ви зможете*:

Впевнено спілкуватися на більшість тем у французькій мові
Використовувати французьку для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспити DELF В1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах