Курс французької вище за середній В2

Програма розрахована для людей від 16 років до 100 років зі знаннями мови на рівні В1

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань + завдання для DELF B2
Рекомендований рівень для початку навчання: В1

Програма курсу

Програма B2
1
Особи
Детальніше
Висвітлюємо: хто я? Щоденне життя: розкажи про себе у блозі. Погляди на: стереотипи національності. Почуття власності. Слова та форми: минулі часи. Узгодження дієприкметника минулого часу. Риси характеру. Узгодження часів. Родина, сім'я. Виступ Крістіана Тобіра. Заглиблюємося в інформацію: есе про особистість Мішеля Серра. Творчий проект: відновлюємо життєвий шлях особистості у радіо хрониці. Творчий проект: 'Відновлюємо життєвий шлях особистості в радіо хроніці'.
2
Здоров'я
Детальніше
Висвітлюємо: тіло у всіх його станах. Щоденне життя: описуємо симптоми. Запитуємо і даємо пораду. Погляд на пошук досконалості. Слова та форми: даємо поради. Тіло каже. Висловлюємо впевненість та невпевненість. Висловлюємо почуття та судимо. Зовнішність. Творчий проект: знімаємо відеоролик для профілактичної компанії: «Добре харчуйтеся, добре рухайтеся».
3
Міграції
Детальніше
Висвітлюємо: світ рухається! Щоденне життя: проводимо адміністративні процедури. Погляди на імміграцію. Слова та форми: причина. Адміністративні процедури. Слідство. Ціль. Рух. Вавилонське подвір'я (відео). Минули часи.
4
Міста
Детальніше
Висвітлюємо: Життя у місті. Щоденне життя: пишемо лист зі скаргами. Погляди на майбутнє міст. Слова та форми: прості та складні відносні займенники. Відносне речення. Обладнання квартири. Пасив. Меблі для вулиці. La Grande Motte: Нове мистецтво жити. Протидія та поступка. Заглиблюємось у тему: місто Еміля Верхарна (відео). Творчий проект: організовуємо виставку про еволюцію свого міста.
5
Працювати
Детальніше
Висвітлюємо: зароблятимемо на життя. Щоденне життя: дізнаємося про вакансію. Готуємось до співбесіди. Відео: сфери діяльності, які наймають у Франції. Погляди на: благополуччя на роботі. Слова та форми: майбутні часи. Умови. Жаль і дорікання. Припущення із si. Історія про Амелі Нотомб. Творчий проект: робимо організаційну структуру школи.
6
Відчуття
Детальніше
Висвітлюємо: задоволення почуттів. Висловлюємо свою думку щодо якості ресторану. Зірки Мішлен (відео). Погляди на: твори та почуття. Слова та форми: відносне речення умовного способу. Смаки. Ступені порівняння прикметників. Висловлюємо емоції. Займенники le, en. Подвійна прономілізація.
7
Франкомовні країни
Детальніше
Висвітлюємо: французька у світі. Щоденне життя: вчимося переконувати. Погляди на: мови та культура. Слова та форми: мовні рівні. З однієї мови на іншу. Непряма мова у минулому. Заглиблюємося у тему: Тахар Бен Джеллун. Творчий проект.
8
Перспективи
Детальніше
У найкращий світ? Щоденне життя: вчимося реагувати письмово та займати позицію. Погляд на нові економічні моделі (відео). Слова та форми. Поліпшуємо свій стиль листа (дві частини). Заглиблюємось у тему: «Хтось інший» Тоніно Бенаквіста. Творчий проект: пишемо маніфест та підписуємо петицію.
9
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Необхідний словник для навчання. Адміністративна картка Франції. Довідник із культури Франції в алфавітному порядку.

Після закінчення курсу Ваш рівень французької мови буде B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми у французькій мові з носіями
Використовувати французьку для роботи
Скласти іспити DELF B2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах