Курс французької підготовчий середній А2

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років з початковими знаннями мови

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань + завдання для DELF A2 и DELF B1
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A2
1
Я перебуваю у стосунках
Детальніше
Моє друге я. Говоримо про дружні стосунки. Описуємо характер людини. Сусіди, сусіди. Говоримо про позитивні зміни. З першого погляду. Розповідаємо про зустріч. Розповідаємо про наслідки зустрічі. Творчий проект.
2
До активного життя
Детальніше
Багатий досвід. Розповідаємо про університетський досвід. Розповідаємо про професійний досвід. Шукаємо роботу. Подаємо заявку на роботу. Ключі до успіху. Даємо пораду, попереджаємо про щось. Вказуємо необхідні зміни. Творчий проект: робимо файли для форуму для пошуку роботи.
3
Франція нашими очима
Детальніше
Розповідаємо про країну та її мешканців. Розкриваємо стереотипи. Емігранти. Запитуємо про зміни життя. Розповідаємо про культурні відмінності. Гра: Париж - провінція. Розуміємо порівняльне дослідження. Говоримо про місце життя. Творчий проект: організовуємо виставку «Погляд на Францію».
4
Медіа-манія
Детальніше
Розповсюджуємо інформацію. Повідомляємо про подію. В центрі уваги. Розуміємо назви преси. Висловлюємо свою думку щодо проблеми. Без шансів! Розуміємо історію, повідомлення про новину. Свідчимо про подію. Творчий проект: робимо внесок в участь ЗМІ.
5
Моменти дозвілля
Детальніше
Кінотеатр. Представляємо кінорежисера та фільм. Висловлюємо думку про фільм. Реєстрація відкрита. Заохочуємо людей займатися дозвіллям. Говоримо про наше хобі та життя спільноти. Туризм для всіх. Обираємо туристичну послугу. Вчимося бронювати. Інформуємо про маршрут. Творчий проект: розробляємо план поїздок фестивалями.
6
Наш світ
Детальніше
Думаємо про майбутнє. Розглядаємо майбутнє. Висловлюємо побажання, вносимо пропозицію. Це залежить від тебе. Говоримо про свої інтереси та зобов'язання. Представляємо проект. Уявляємо гіпотетичну ситуацію. Живи своїми мріями. Представляємо та резюмуємо книгу. Висловлюємо свою думку, обґрунтовуємо свій вибір. Творчий проект: розробляємо ініціативу, пов'язану із франкомовною культурою.
7
Альтернативи
Детальніше
Новий початок. Розповідаємо про зміни у житті. Розуміємо біографію. Давайте приймемо виклик! Повідомляємо про розмову. Повідомляємо про подвиг. Ретроспективи. Уявляємо інше минуле. Висловлюємо жаль. Творчий проект: участь у літературному конкурсі «Неординарний персонаж».
8
Освітня акція «Виклик Землі»
Детальніше
Розуміємо маніфест, який закликає до дії. Займаємо позицію, висловлюємо думку. Для Вас, щоб прочитати. Розуміємо історію події. Говоримо про свідчення. Просимо предмет у борг. Розуміємо аргументи. Висловлюємо обурення. Дорікаємо когось. Творчий проект: розробляємо дію із освітньою метою.
9
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Фонетика. Необхідний словник для навчання.

По закінченню курсу Ваш рівень французької мови буде А2. Ви зможете*:

Спілкуватися на основні теми у французькій мові
Використовувати французьку для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспити DELF A2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах