Курс французької для початківців А1+

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років з базовими знаннями мови

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань + завдання для DELF A2
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A1+
1
Це вибір
Детальніше
Питання смаку. Говоримо про свої переваги в їжі. Розуміємо та складаємо меню. Який предмет одягу? Описуємо вбрання. Даємо позитивну чи негативну оцінку. Даємо поради щодо одягу. Подарунки всім. Обираємо подарунок. Характеризуємо об'єкт. Творчий проект: організовуємо тематичну вечірку.
2
Жити у місті?
Детальніше
Міський шопінг. Робимо покупки. Купуємо їжу. Вечеря у місті. Обираємо ресторан. Замовляємо у ресторані. Даємо оцінку ресторану. Зміна обстановки. Повертаємось до спогадів. Порівнюємо, як було раніше і як є зараз. Творчий проект: створюємо змішаний міський простір.
3
Житлові приміщення
Детальніше
Будинок мрії. Описуємо житло. Говоримо про будинок. Описуємо перетворення. Дах для мене. Шукаємо житло. Описуємо інший спосіб життя. Шукаємо сусіда по кімнаті. Говоримо про взаємини із ним. Розповідаємо про правила. Творчий проект: розробляємо проект для житла групи людей.
4
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Фонетика. Необхідний словник для навчання.

Після закінчення курсу Ваш рівень французької мови буде А1+. Ви зможете*:

Спілкуватися на базові теми у французькій мові
Орієнтуватися за кордоном, вирішувати побутові питання
Скласти іспит DELF A1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Французька – одна з найпоширеніших мов у світі. Її вивчення відкриває нові можливості та перспективи для цілеспрямованої людини. Французька для початківців рівень А1+ – базовий курс, який познайомить з особливостями мови, структурою побудови речень, діалектами.

Вивчення французької може бути актуальним для ділового спілкування, міжнародних відносин, туризму, навчання за кордоном. Це вагомий внесок у саморозвиток. Курс французького А1+ розрахований на людей віком від 14 років. Він включає базові знання мови.

Навіщо вивчати французьку мову?

Причини вивчення французької мови можуть бути різними. Є ті, хто мріє прогулятися вулицями Парижа і перейнятися атмосферою цього романтичного, привітного міста. Знання французької може означати появу нових перспектив у розвитку бізнесу та побудові кар'єри за кордоном.

Багато випускників шкіл мріють отримати стипендії за кордоном в одному із найкращих ВНЗ. Французька мова застосовується у багатьох сферах. Така навичка дозволяє подорожувати Францією та іншими країнами з комфортом. Це можливість познайомитися з культурною спадщиною та класичними творами французьких авторів.

Курс французької А1+ - це перший щабель на шляху до досягнення мети. Вивчення мови має особливості. Учні можуть зіткнутися з деякими нюансами під час навчання:

  • дієслова, які відмінюються за певними формами, та їхні виключення;
  • рід іменника, де особливу увагу слід приділити використанню артиклів;
  • вимова та носові приголосні.

Проходячи навчання на курсі французької А1, належить звикнути до усного та писемного мовлення. При вивченні мови важливо зберігати мотивацію, дотримуватися поставленої мети. Тільки систематичне вивчення французького дозволить досягти бажаних результатів.

Чому варто вибрати курс французького А1+ від Capital Letter A1+

Курс французького рівня А1+ – це ефективна програма, яка познайомить учня з цією мелодійною та неймовірно гарною мовою. У ньому міститься маса корисного матеріалу: базова лексика, граматика. У ході навчання учнів чекають цікаві та ефективні відеозавдання та аудіо.

На рівні А1+ французької мови кожен розділ програми присвячений певній темі. На кожному з етапів учні проходять тестування на перевірку знань. Для початку навчання потрібний рівень французької А1. Можна вибрати зручну форму навчання:

  • у групі до 6 осіб;
  • парами;
  • індивідуально з досвідченим педагогом чи носієм.

Після закінчення курсу А1 французькі слова вже розпізнаються на слух, учень звикає до вимови, може коротко відповідати на запитання та трохи розповісти про себе. Досвідчені педагоги допомагають розібратися в правилах лексики та граматики, розкажуть просто про складні моменти та особливості мови.

Структура курсу A1+: Від базових фраз до повсякденних розмов

У курсі А1+ вивчаються такі теми:

  • “Це мій вибір”: перевага в їжі, складання меню, одяг, оцінка сервісу і того, що відбувається навколо, поради щодо вибору вбрання, подарунки.
  • “Життя у місті”: шопінг, покупка їжі, вечеря в ресторані, замовлення, оцінка закладу.
  • “Житлові приміщення”: будинок мрії, його докладний опис, пошук житла, спосіб життя, сусіди, взаємини з ними.
  • Доповнення з граматики, відмінювання, фонетика, словниковий запас.

Весь теоретичний матеріал закріплюється практикою. Під час кожного уроку відбувається живе спілкування з викладачем. До програми включені ігри та інтерактивні завдання для покращення навичок.

Унікальні можливості Capital Letter: Більше, ніж просто уроки

Курс французького рівня А1+ створено на основі найкращих книг та методичного матеріалу. Усі учні можуть відвідувати розмовний клуб безкоштовно. Досвідчені педагоги готові ділитися своїми знаннями та допомогти у подоланні мовного бар'єру.

Після закінчення курсу випускники зможуть спілкуватися на базові теми, вирішувати побутові питання та вступати у діалог за кордоном, скласти іспит DELF A1. Успішне закінчення курсу залежить не тільки від досвіду педагогів, а й від мотивації учнів. З цієї причини важливо заздалегідь визначити цілі та впевнено наближатися до бажаного результату.

Знання французької відкриває нові можливості. Це вагомий внесок у розвиток. Перспективним і цілеспрямованим людям буде цікава така навичка. Досвідчені викладачі допоможуть швидко і легко освоїти граматику, лексику, навчать думати французькою, висловлювати свої думки.

Пройдіть шлях від французької A1+ до майстерності: Підготовка до наступних рівнів навчання

Усі уроки проходять у рамках платформи. Учням школи Capital Letter доступна онлайн-дошка, відеочат. Є можливість вибрати один із двох форматів навчання: онлайн та офлайн. Другий варіант дозволяє вивчати французьку в будь-якій точці світу. Безкоштовні розмовні клуби – чудова можливість відточити навички, подолати мовний бар'єр, провести роботу над помилками та поспілкуватися з однодумцями.

Починати навчання слід із першого пробного уроку. Він безкоштовний, триває 30 хвилин. Під час уроку викладач знайомить учня із платформою, розповідає про програму, проводить тест на визначення рівня знань. За результатами підбиратиметься максимально ефективна методика навчання.

У вивченні французької важлива системність. Програма побудована так, щоб учні могли паралельно вивчати лексику, фонетику та граматику. Такий підхід дозволяє досягти максимальної ефективності.