Курс французької експрес курс A1-B2

Програма розрахована для людей, які бажають вивчити мову у короткий термін

Детальніше про програму

Всі розділи присвячені певній темі
Є періодичні тестування знань
Програма інтенсивна та передбачає темп не менше 6 годин на тиждень
Термін проходження цієї програми від 3х місяців

Програма курсу

Програма A1
Програма A1+
Програма A2
Програма B1
Програма B2
1
Відкриття
Детальніше
Перші слова французькою. Вчимося представляти себе. Французька абетка. Національність у французькій мові. Цифри. Корисні фрази для спілкування у класі.
2
І те і інше
Детальніше
Вчимося вітати людей. Вчимося представлятися. Запитуємо якусь інформацію. Ставимо питання про особистість. Розуміємо та розповідаємо координати. Даємо особисту інформацію. Говоримо про свої захоплення та мрії. Творчий проект: робимо групову ідентифікаційну картку.
3
Тут та в іншому місці
Детальніше
Говоримо про своє місто. Розташовуємось у якомусь місті, проводимо там ніч. Дізнаємося все про готель, вказуємо маршрут. Пишемо листівку. Творчий проект: робимо дослідження свого міста.
4
Скажи мені, хто ти
Детальніше
Говоримо про свої смаки та хобі. Говоримо про свою професію. Говоримо про себе. Характеризуємо людину. Говоримо про сім'ю. Анонсуємо сімейний захід, реагуємо. Запитуємо чи даємо новини про когось. Творчий проект: робимо плакат до сімейного фільму.
5
Кожен у своєму темпі
Детальніше
Вказуємо час у розкладі. Говоримо про свої звички. Запрошуємо когось. Розповідаємо про свою повсякденну діяльність. Розповідаємо про минулі події. Творчий проект: організовуємо вечірку.
6
Основні моменти
Детальніше
День святкування. Розуміємо анкетування. Говоримо про ритуали свят. Дзвонимо по телефону. Даємо поради. Особисте життя. Громадське життя. Говоримо про минулі події. Описуємо людину фізично. Творчий проект: складаємо звіт про флеш-моб.
7
Подорожі, подорожі
Детальніше
Крізь сезони. Говоримо про відчуття. Говоримо про клімат. Знаходимо місце, характеризуємо місце. Говоримо про активності на свіжому повітрі. Розуміємо програму відвідин. Пишемо листа про відпустку. Говоримо про поточну дію. Творчий проект: плануємо перебування у франкомовному місті.
8
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Фонетика. Необхідний словник для навчання.
1
Це вибір
Детальніше
Питання смаку. Говоримо про свої переваги в їжі. Розуміємо та складаємо меню. Який предмет одягу? Описуємо вбрання. Даємо позитивну чи негативну оцінку. Даємо поради щодо одягу. Подарунки всім. Обираємо подарунок. Характеризуємо об'єкт. Творчий проект: організовуємо тематичну вечірку.
2
Жити у місті?
Детальніше
Міський шопінг. Робимо покупки. Купуємо їжу. Вечеря у місті. Обираємо ресторан. Замовляємо у ресторані. Даємо оцінку ресторану. Зміна обстановки. Повертаємось до спогадів. Порівнюємо, як було раніше і як є зараз. Творчий проект: створюємо змішаний міський простір.
3
Житлові приміщення
Детальніше
Будинок мрії. Описуємо житло. Говоримо про будинок. Описуємо перетворення. Дах для мене. Шукаємо житло. Описуємо інший спосіб життя. Шукаємо сусіда по кімнаті. Говоримо про взаємини із ним. Розповідаємо про правила. Творчий проект: розробляємо проект для житла групи людей.
4
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Фонетика. Необхідний словник для навчання.
1
Я перебуваю у стосунках
Детальніше
Моє друге я. Говоримо про дружні стосунки. Описуємо характер людини. Сусіди, сусіди. Говоримо про позитивні зміни. З першого погляду. Розповідаємо про зустріч. Розповідаємо про наслідки зустрічі. Творчий проект.
2
До активного життя
Детальніше
Багатий досвід. Розповідаємо про університетський досвід. Розповідаємо про професійний досвід. Шукаємо роботу. Подаємо заявку на роботу. Ключі до успіху. Даємо пораду, попереджаємо про щось. Вказуємо необхідні зміни. Творчий проект: робимо файли для форуму для пошуку роботи.
3
Франція нашими очима
Детальніше
Розповідаємо про країну та її мешканців. Розкриваємо стереотипи. Емігранти. Запитуємо про зміни життя. Розповідаємо про культурні відмінності. Гра: Париж - провінція. Розуміємо порівняльне дослідження. Говоримо про місце життя. Творчий проект: організовуємо виставку «Погляд на Францію».
4
Медіа-манія
Детальніше
Розповсюджуємо інформацію. Повідомляємо про подію. В центрі уваги. Розуміємо назви преси. Висловлюємо свою думку щодо проблеми. Без шансів! Розуміємо історію, повідомлення про новину. Свідчимо про подію. Творчий проект: робимо внесок в участь ЗМІ.
5
Моменти дозвілля
Детальніше
Кінотеатр. Представляємо кінорежисера та фільм. Висловлюємо думку про фільм. Реєстрація відкрита. Заохочуємо людей займатися дозвіллям. Говоримо про наше хобі та життя спільноти. Туризм для всіх. Обираємо туристичну послугу. Вчимося бронювати. Інформуємо про маршрут. Творчий проект: розробляємо план поїздок фестивалями.
6
Наш світ
Детальніше
Думаємо про майбутнє. Розглядаємо майбутнє. Висловлюємо побажання, вносимо пропозицію. Це залежить від тебе. Говоримо про свої інтереси та зобов'язання. Представляємо проект. Уявляємо гіпотетичну ситуацію. Живи своїми мріями. Представляємо та резюмуємо книгу. Висловлюємо свою думку, обґрунтовуємо свій вибір. Творчий проект: розробляємо ініціативу, пов'язану із франкомовною культурою.
7
Альтернативи
Детальніше
Новий початок. Розповідаємо про зміни у житті. Розуміємо біографію. Давайте приймемо виклик! Повідомляємо про розмову. Повідомляємо про подвиг. Ретроспективи. Уявляємо інше минуле. Висловлюємо жаль. Творчий проект: участь у літературному конкурсі «Неординарний персонаж».
8
Освітня акція «Виклик Землі»
Детальніше
Розуміємо маніфест, який закликає до дії. Займаємо позицію, висловлюємо думку. Для Вас, щоб прочитати. Розуміємо історію події. Говоримо про свідчення. Просимо предмет у борг. Розуміємо аргументи. Висловлюємо обурення. Дорікаємо когось. Творчий проект: розробляємо дію із освітньою метою.
9
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Фонетика. Необхідний словник для навчання.
1
Я привертаю увагу
Детальніше
Попелюшка. Его тест: ти та образ. Щоденне життя. Запитуємо докладну інформацію за електронною поштою. Погляд на: самооцінка та естетична хірургія. Інструменти для: характеризуємо людей та поведінку. Віддаємо накази та вносимо пропозиції. Слова на сцені. Творчий проект: створюємо сторінку програми навчання.
2
Я купую
Детальніше
Відкриття: Жорж Перек. Це вікторина: ти й споживання. Щоденне життя: пишемо листа зі скаргою. Погляди на профілі покупців. Інструменти для: говоримо про споживання. Характеризуємо. Ведемо переговори та обговорюємо ціну. Передаємо чиїсь слова. Слова на сцені. Творчий проект: пропонуємо поради щодо споживання французам, які проживають у країні.
3
Я навчаю
Детальніше
Альбер Камю. Тест: який у тебе тип пам'яті? Щоденне життя. Пропонуємо свій бекграунд під час інтерв'ю. Погляди на: різні методи навчання. Інструменти для: говоримо про минуле. Виражаємо поступку. Висловлюємо заперечення. Слова на сцені. Творчий проект: підготувати, а потім провести курс для початківців за знаннями чи ноухау, якими Ви опановуєте.
4
Я інформую себе
Детальніше
Відкриття: Жуль Верн. Его вікторина: ти та інформація. Щоденне життя. Даємо інформацію поштою. Погляди на вибори у Франції. «Голосування іноземців прокоментували журналісти». Інструменти для: розумієм заголовки новин. Розповідаємо про подію в описовій статті. Розуміння інформативної інформації. Слова на сцені. Творчий проект: скласти першу колонку газети та підготувати радіобюлетень.
5
Я дію
Детальніше
Відкриття: Олімпія де Гуж та інші. Для его і проти его: Ви та зобов'язання. Щоденне життя: просимо роз'яснень. Погляди на важливі причини. Зобов’язання. Інструменти для: допомагати та заохочувати. Заохочуємо дії солідарності. Висловлюємо цілі. Виражаємо тривалість. Слова на сцені. Творчий проект: скласти план дня доброти.
6
Я вдосконалюю себе
Детальніше
Відкриття: Матіс Бонард. Его квіз: Ви і французькі художники. Щоденне життя. Огляди шоу. Інструменти для: беремо інтерв'ю. Ділимося своїми враженнями. Слова на сцені. Творчий проект: зробити додаток про художника для журналу.
7
Я зберігаю
Детальніше
Міккі 3D. Его вікторина: ти і екологія. Щоденне життя: робимо звіт про стажування. Погляди на: вирощуємо свій сад у місті. Інструменти для: говоримо про майбутнє. Робимо припущення. Забороняємо та зберігаємо. Вчимося використовувати займенники «y» та «en». Слова на сцені. Творчий проект: розробити організацію на користь споживання сезонних товарів.
8
Я суджу
Детальніше
Відкриття: Фред Варгас. Его тест: ти і закон. Щоденне життя: пишемо адміністративний лист про суперечку. Погляди на досвід журі. Марія-Антуанетта: винна чи ні? Інструменти для: висловлюємо сумніви та впевненість. Використовуємо інструменти заміни. Вчимося знаходити події в оповіданні минулого часу. Робимо демонстрацію. Слова на сцені. Творчий проект: пишемо колонку у газеті, щоб представити детективний роман.
9
Я подорожую
Детальніше
Відкриття: П'єр Буль. Его вікторина: Ви і подорожі. Щоденне життя: вирішуємо проблему телефоном. Погляди на зміну обстановки. Відкриття. Інструменти для: використовуємо невизначений час. Використовуємо заперечення. Даємо рекомендації. Розповідаємо у минулому часі. Слова на сцені. Творчий проект: готуємо екскурсію.
10
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Необхідний словник для навчання. Адміністративна картка Франції. Довідник із культури Франції в алфавітному порядку.
1
Особи
Детальніше
Висвітлюємо: хто я? Щоденне життя: розкажи про себе у блозі. Погляди на: стереотипи національності. Почуття власності. Слова та форми: минулі часи. Узгодження дієприкметника минулого часу. Риси характеру. Узгодження часів. Родина, сім'я. Виступ Крістіана Тобіра. Заглиблюємося в інформацію: есе про особистість Мішеля Серра. Творчий проект: відновлюємо життєвий шлях особистості у радіо хрониці. Творчий проект: 'Відновлюємо життєвий шлях особистості в радіо хроніці'.
2
Здоров'я
Детальніше
Висвітлюємо: тіло у всіх його станах. Щоденне життя: описуємо симптоми. Запитуємо і даємо пораду. Погляд на пошук досконалості. Слова та форми: даємо поради. Тіло каже. Висловлюємо впевненість та невпевненість. Висловлюємо почуття та судимо. Зовнішність. Творчий проект: знімаємо відеоролик для профілактичної компанії: «Добре харчуйтеся, добре рухайтеся».
3
Міграції
Детальніше
Висвітлюємо: світ рухається! Щоденне життя: проводимо адміністративні процедури. Погляди на імміграцію. Слова та форми: причина. Адміністративні процедури. Слідство. Ціль. Рух. Вавилонське подвір'я (відео). Минули часи.
4
Міста
Детальніше
Висвітлюємо: Життя у місті. Щоденне життя: пишемо лист зі скаргами. Погляди на майбутнє міст. Слова та форми: прості та складні відносні займенники. Відносне речення. Обладнання квартири. Пасив. Меблі для вулиці. La Grande Motte: Нове мистецтво жити. Протидія та поступка. Заглиблюємось у тему: місто Еміля Верхарна (відео). Творчий проект: організовуємо виставку про еволюцію свого міста.
5
Працювати
Детальніше
Висвітлюємо: зароблятимемо на життя. Щоденне життя: дізнаємося про вакансію. Готуємось до співбесіди. Відео: сфери діяльності, які наймають у Франції. Погляди на: благополуччя на роботі. Слова та форми: майбутні часи. Умови. Жаль і дорікання. Припущення із si. Історія про Амелі Нотомб. Творчий проект: робимо організаційну структуру школи.
6
Відчуття
Детальніше
Висвітлюємо: задоволення почуттів. Висловлюємо свою думку щодо якості ресторану. Зірки Мішлен (відео). Погляди на: твори та почуття. Слова та форми: відносне речення умовного способу. Смаки. Ступені порівняння прикметників. Висловлюємо емоції. Займенники le, en. Подвійна прономілізація.
7
Франкомовні країни
Детальніше
Висвітлюємо: французька у світі. Щоденне життя: вчимося переконувати. Погляди на: мови та культура. Слова та форми: мовні рівні. З однієї мови на іншу. Непряма мова у минулому. Заглиблюємося у тему: Тахар Бен Джеллун. Творчий проект.
8
Перспективи
Детальніше
У найкращий світ? Щоденне життя: вчимося реагувати письмово та займати позицію. Погляд на нові економічні моделі (відео). Слова та форми. Поліпшуємо свій стиль листа (дві частини). Заглиблюємось у тему: «Хтось інший» Тоніно Бенаквіста. Творчий проект: пишемо маніфест та підписуємо петицію.
9
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Необхідний словник для навчання. Адміністративна картка Франції. Довідник із культури Франції в алфавітному порядку.

Після закінчення курсу Ваш рівень французької мови буде A1-B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми у французькій мові з носіями (якщо пройдете весь курс)
Використовувати французьку для роботи (якщо пройдете весь курс)
Скласти іспити DELF B2 (якщо пройдете весь курс)
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах