Курс французької з нуля А1

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які вивчають французьку з нуля

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань + завдання для DELF A1
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: нульовий.

Програма курсу

Програма A1
1
Відкриття
Детальніше
Перші слова французькою. Вчимося представляти себе. Французька абетка. Національність у французькій мові. Цифри. Корисні фрази для спілкування у класі.
2
І те і інше
Детальніше
Вчимося вітати людей. Вчимося представлятися. Запитуємо якусь інформацію. Ставимо питання про особистість. Розуміємо та розповідаємо координати. Даємо особисту інформацію. Говоримо про свої захоплення та мрії. Творчий проект: робимо групову ідентифікаційну картку.
3
Тут та в іншому місці
Детальніше
Говоримо про своє місто. Розташовуємось у якомусь місті, проводимо там ніч. Дізнаємося все про готель, вказуємо маршрут. Пишемо листівку. Творчий проект: робимо дослідження свого міста.
4
Скажи мені, хто ти
Детальніше
Говоримо про свої смаки та хобі. Говоримо про свою професію. Говоримо про себе. Характеризуємо людину. Говоримо про сім'ю. Анонсуємо сімейний захід, реагуємо. Запитуємо чи даємо новини про когось. Творчий проект: робимо плакат до сімейного фільму.
5
Кожен у своєму темпі
Детальніше
Вказуємо час у розкладі. Говоримо про свої звички. Запрошуємо когось. Розповідаємо про свою повсякденну діяльність. Розповідаємо про минулі події. Творчий проект: організовуємо вечірку.
6
Основні моменти
Детальніше
День святкування. Розуміємо анкетування. Говоримо про ритуали свят. Дзвонимо по телефону. Даємо поради. Особисте життя. Громадське життя. Говоримо про минулі події. Описуємо людину фізично. Творчий проект: складаємо звіт про флеш-моб.
7
Подорожі, подорожі
Детальніше
Крізь сезони. Говоримо про відчуття. Говоримо про клімат. Знаходимо місце, характеризуємо місце. Говоримо про активності на свіжому повітрі. Розуміємо програму відвідин. Пишемо листа про відпустку. Говоримо про поточну дію. Творчий проект: плануємо перебування у франкомовному місті.
8
Доповнення з граматики
Детальніше
Таблиця відмінювання. Фонетика. Необхідний словник для навчання.

Після закінчення курсу Ваш рівень французької буде А1. Ви зможете:*:

Спілкуватися на базові теми французькою мовою простими словами
Забронювати номер в готелі, купити квиток на вокзалі за кордоном
Скласти іспит DELF A1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Вчити французьку з нуля не складно, якщо є мотивація та чітко визначені цілі. Важливо підібрати максимально ефективну програму та налаштуватися на успіх. Французька мова – одна з найкрасивіших у світі. Школа Capital Letter пропонує комфортне та продуктивне вивчення мови у зручному форматі.

Французька з нуля до A1: Чому Capital Letter - ваш ідеальний старт

Програма французької мови для початківців призначена для людей віком від 14 років. В її основі лежить найкращий матеріал, який було зібрано та доопрацьовано керівництвом школи. У програмі особлива увага приділяється практиці. Граматика та лексика французької має ряд особливостей. Про них і розкажуть досвідчені викладачі школи Capital Letter.

На початку навчання учні стикаються з унікальною, незвичною вимовою. Французька мова звучить гарно, але суттєво відрізняється фонетичним сприйняттям. Велика увага щодо французької мови з нуля приділяється розстановці смислових наголосів.

У ході навчання педагоги приділяють увагу не тільки читанню та письму, а й вимові. У французькій мові особливо актуальні комунікативні методи, тому основний наголос під час занять йде саме розмовну практику.

Що чекає на шляху від A0 до A1: Структура курсу французької Capital Letter

У школі доступні програми вивчення французької для дітей з нуля. Педагоги намагаються зацікавити дитину, зробити процес навчання захоплюючим та продуктивним.

Програма французької мови з 0 містить базову граматику та лексику. У ході навчання на учнів чекають відеозавдання. Студенти слухають аудіозаписи, які допоможуть звикнути до вимови, навчать розуміти зміст висловлювання. Кожен розділ програми присвячений певній темі, яка буде актуальною у повсякденному житті. Наприкінці кожного розділу учнів чекає тест на перевірку знань.

Курси французької з нуля включають наступні теми:

  • вивчення французького алфавіту, цифри, національності, перші нескладні висловлювання, що допоможуть підтримувати спілкування на занятті;
  • вітання, запит певної інформації, складання конструкцій, захоплення та мрії, особиста інформація;
  • роздуми про місто, розповідь про місце проживання, маршрути;
  • смаки та хобі, професії, сім'я;
  • розклад та звички, запрошення, повсякденні справи;
  • свята, особливості їх проведення, особисте та публічне життя, спілкування по телефону, опис людини;
  • подорожі: відчуття, клімат, опис місцевості, програма відвідування, розповідь про відпустку;
  • граматика, відмінювання, словник, фонетика.

Після закінчення курсу випускники зможуть вести діалоги на певні теми, складаючи прості речення та висловлювання. У реальному житті цей рівень знань допоможе забронювати готель, замовити квиток.

Майстри французької: Викладачі Capital Letter

Школа вивчення іноземних мов Capital Letter пропонує два формати навчання: французька офлайн та онлайн. Кожен учень зможе вибрати той варіант, який йому максимально комфортний. Французька мова онлайн з нуля зручна тим, що проходити навчання можна з будь-якої точки світу. Уроки ведуть досвідчені викладачі, які просто і зрозуміло розповідають про фонетику, лексику та граматику. Отримані теоретичні знання закріплюються практикою.

Педагоги пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони регулярно удосконалюють свої знання. Навчання відбувається у легкій, невимушеній обстановці. Завжди є можливість поставити запитання та попросити ще раз пояснити матеріал.

Заняття у школі Capital Letter доступні у групах до 6 осіб, парами чи індивідуально. На окрему увагу заслуговує програма вивчення мови в компанії носія. Це можливість не тільки отримати максимум користі від кожного уроку, а й познайомитись із культурою, традиціями та звичаями Франції.

Як стати частиною курсу французької мови A1 і почати ваші перші кроки у французькій?

Почати навчання можна з першого безкоштовного уроку. Він триває 30 хвилин. Під час уроку викладач знайомить учня з платформою, програмою та розповідає про особливості програми та її ефективність. При виборі онлайн-формату можна проходити навчання з будь-якого пристрою. Щоб отримати можливість відвідати перший пробний урок, необхідно залишити заявку на сайті.

Учням школи Capital Letter доступна для занять онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання. Завжди є можливість зв'язатися з менеджерами у разі виникнення питань, що стосуються навчання. Усі учні один раз на тиждень можуть відвідувати безкоштовний розмовний клуб. Це чудова нагода відточити навички, поспілкуватися з однодумцями, долати мовний бар'єр та завести нові знайомства. Корисними будуть і онлайн-тренажери, які допоможуть у закріпленні нового матеріалу.

Школа Capital Letter намагається створювати максимально комфортні умови для учнів, пропонує різні форми та формати вивчення французької мови. Ефективна програма дозволить швидко та легко засвоювати важливий матеріал, впевнено просуватися за рівнями. У ході навчання вивчаються теми, які будуть актуальними у повсякденному житті. Вивчати мови – це вагомий внесок у саморозвиток, який відкриває сучасній людині нові можливості та перспективи зростання.