Курс французької середній рівень для підлітків

Програма розрахована для дітей віком 12-13 років

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами + ігри та творчі проекти
Базова граматика для дітей подається у веселій формі
Наприкінці кожного розділу є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A2.1
Програма A2.2
1
Вчитися з іншими
Детальніше
Розповідаємо про себе. Слова вчителя. Важкі звуки.
2
Залишайся у формі
Детальніше
Ти характеризуєш об'єкти. Ти говориш про спорт. Ти описуєш програму. Ти кажеш, як ти почуваєшся. Ти повідомляєш про стан здоров'я будь-кого. Додаток: «Ми святкуємо». Творчий проект.
3
Насолоджуйтесь відпочинком
Детальніше
Ти розповідаєш перебіг дій. Ти говориш про телебачення. Ти просиш, даєш і відмовляєш у дозволі. Додаток: «Тексти та музика». Творчий проект.
4
Готуємось до майбутнього
Детальніше
Ти пояснюєш та розповідаєш про свої проекти. Ти говориш про своє професійне майбутнє. Ти захищаєш та критикуєш проект. Ти говориш про місця для життя. Ти порівнюєш речі. Додаток: «Жити у майбутньому». Творчий проект.
5
Обмін інформацією
Детальніше
Ти розповідаєш минулу подію, свій день, свої свята. Ти розповідаєш про подію або про новину. Ти розпитуєш і докладно розповідаєш про подію. Додаток: «У кінотеатрі». Творчий проект.
6
Заявити про себе
Детальніше
Ти робиш письмовий запит. Ти висловлюєш думку. Ти висловлюєш почуття. Ти розумієш і пишеш регламент. Додаток: «Інтернет і ти». Творчий проект.
7
Поїздка до франкомовної країни
Детальніше
Ти розумієш та описуєш маршрут. Ти описуєш регіон (пейзаж, клімат). Ти називаєш тварин. Ти описуєш перебування у цій країні. Додаток: «Лист із Квебеку». Творчий проект.
8
Додаток з граматики
1
Подорож містами Франції
Детальніше
Розповідаємо про свою відпустку. Порівнюємо міста Франції. Повторюємо часи. Орієнтуємось на місцевості. Запитуємо і даємо дозвіл.
2
Друзі насамперед
Детальніше
Ти характеризуєш своїх друзів. Ти пропонуєш вихід. Ти приймаєш чи відхиляєш пропозицію. Ти висловлюєш свою думку. Ти зустрічаєшся на фейсбуці. Додаток «Французькі підлітки та інтернет». Прикметники. Прислівники. Займенники.
3
У здоровому тілі здоровий дух
Детальніше
Ти говориш про свої недуги та лікування. Ти висловлюєш потреби. Ти описуєш ситуацію у минулому, викликану спогадами. Ти говориш про наслідки. Ти даєш пораду. Ти говориш про причини деяких факторів. Доповнення: «Як гарно сказано!» Творчий проект.
4
Цифрова школа
Детальніше
Ласкаво просимо до цифрової школи. Ти говориш про майбутнє та нові технології. Ти висловлюєш умову. Ти показуєш предмети. Ти пропонуєш правила гри. Ти ставиш запитання. Ти пояснюєш функції об'єкта. Додаток: «Винахідники-початківці». Майбутній час. Імператив. Умови. Творчий проект.
5
Люди
Детальніше
Висловлюємо одночасність. Виражаємо тривалість. Розповідаємо історію. Знаходимо факти у минулому. Описуємо ситуацію у минулому. Створюємо біографію. Додаток: «Супер зірки у Франції». Творчий проект.
6
Експрес Європою
Детальніше
Ти висловлюєш побажання. Ти висловлюєш свої смаки та уподобання. Ти порівнюєш міста. Ти висловлюєш гіпотези. Ти описуєш об'єкти. Ти відповідаєш на запитання. Доповнення: «Кімнати рідкостей». Творчий проект.
7
Говорити помолодіжному.
Детальніше
Ти висловлюєш мету. Ти пишеш текст. Ти висловлюєш зобов'язання. Ти висловлюєш свої музичні уподобання і порівнюєш. Ти пишеш вірш. Додаток: «Слем та французький реп». Творчий проект.
8
Додаток з граматики

Після закінчення курсу курсу рівень французької мови дитини буде В1+. Вона зможе*:

Спілкуватися на більшість тем французькою
Вступити до французького коледжу
Скласти іспит DELF B1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах