Курс французької початковий рівень для підлітків

Програма розрахована для дітей віком 10-11 років

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами + ігри та творчі проекти
Базова граматика для дітей подається у веселій формі
Наприкінці кожного розділу є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A1.1
Програма A1.2
1
Місце призначення: французька!
Детальніше
Найпростіші фрази та слова французькою мовою. Алфавіту. Вітання.
2
У школі
Детальніше
Говоримо про свою школу. Вчимося представляти та описувати когось. Говоримо про шкільне обладнання, предмети у школі. Говоримо французькою у класі. Вчимося складати розклад французькою мовою. Висловлюємо свої переваги. Рахунок до 20. Відмінювання дієслів. Додаток: «Школа у Франції». Творчий проект.
3
З Днем народження!
Детальніше
Вчимося дзвонити. Вчимося називати дати. Запрошуємо когось. Приймаємо запрошення або відмовляємось від запрошення. Описуємо когось. Місяці, сезони. Заперечення у французькій мові. Доповнення: «Як ми веселимось у Франції?» Артиклі, відмінювання дієслів. Чоловічий, жіночий та середній роди. Творчий проект.
4
Сімейні свята
Детальніше
Ти представляєш свою сім'ю. Ти говориш про свої проекти на Різдво. Ви ставите питання про об'єкт. Ти описуєш об'єкт. Присвійні займенники. Лексика «Одяг». Кольори. Додаток: «Свята кінця року». Творчий проект.
5
Молодіжне дозвілля
Детальніше
Говоримо про твої хобі. Вчимося давати та отримувати інструкції. Говоримо про твоє тіло. Ти висловлюєш почуття. Ти даєш поради. Додаток: «Модний спорт». Імператив. Артиклі. Дієслово «робити».
6
Місто
Детальніше
Говоримо про місця у місті. Орієнтуємось у просторі. Вчимося розуміти маршрут. Ти вказуєш шлях, напрямок. Вчимося питати дорогу. Говоримо про транспортні засоби. Додаток: «Я обожнюю моє місто!» Прийменники. Дієслово «брати». Творчий проект.
7
Одна година у світі
Детальніше
Вчимося говорити, котра година. Вчимося розповідати свій розклад. Розповідаємо прогноз погоди. Розповідаємо про країну, де ми перебуваємо. Ти обмінюєшся інформацією із друзями з усього світу. Розповідаємо про національності та професії. Доповнення: «Життя художника». Відмінювання дієслів. Питальне речення. Творчий проект.
8
Додаток з граматики
1
Спілкування французькою
Детальніше
Повторення. Спілкування французькою, предмети у школі. Цифри. Хобі. Частини тіла. Члени сім’ї, клімат. Питальні слова.
2
Хобі
Детальніше
Ти розповідаєш про своє хобі. Ти пропонуєш заходи. Вчимося висловлювати заборону, дозвіл, бажання чи обов'язок. Ти відповідаєш на негативне запитання. Ти говориш про свій розклад. Ти робиш речення. Доповнення: «Чим займаються французькі підлітки у вільний час?» Імператив, відмінювання дієслів, артиклі, творчий проект.
3
Одяг не робить людину
Детальніше
Ти описуєш вбрання і оцінюєш предмет одягу. Ти питаєш і називаєш свій зріст та розмір взуття. Ти відповідаєш на запитання. Ти даєш поради. Ти характеризуєш стиль і висловлюєш свою думку. Додаток: «Підлітки та одяг». Узгодження прикметників. Присвійні займенники. Творчий проект.
4
Те, що заборонено батькам
Детальніше
Ти описуєш свою кімнату та кімнати свого будинку. Ти обираєш свої меблі. Ти розповідаєш про минулий день. Ти розповідаєш про прикрасу. Ти говориш про домашні справи. Ти ставиш запитання. Додаток: «Мій будинок - моя фортеця». Творчий проект.
5
Гурмани
Детальніше
Ти говориш про торговців та їжу. Ти висловлюєш свої уподобання. Ти говориш про їжу. Вчимося висловлювати потребу та частоту. Ти купуєш продукти. Ти замовляєш їжу у ресторані. Додаток: «Гарні манери». Дієслова «їсти» та «пити». Творчий проект.
6
Коли ти любиш
Детальніше
Ти порівнюєш та коментуєш ціни. Вчимося розуміти великі числа. Ти запитуєш інформацію. Ти називаєш і питаєш ціну. Дзвонимо по телефону. Розповідаємо про минулі події. Ти говориш про свої поїздки. Додаток: «Кишенькові гроші». Творчий проект.
7
Судово-медичне розслідування
Детальніше
Ти даєш вказівки. Ти розповідаєш історію. Ти ставиш запитання. Ти висловлюєш заперечення. Ти пояснюєш процедуру. Ти пояснюєш кількість. Додаток: «Судова медицина у Франції». Минулий час. Творчий проект.
8
Додаток з граматики

Після закінчення курсу рівень французької мови дитини буде А1+. Вона зможе*:

Спілкуватися з дітьми за кордоном
Розуміти мультфільми французькою
Скласти іспит DELF A1-А2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах