Курс німецької бізнес курс

Програма розрахована для людей, які бажають підтягнути німецьку для роботи.

Детальніше про програму

Містить корисну лексику для ділового спілкування, а також аудіо завдання
Наприкінці розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1-В1
Рекомендується брати цю програму для вивчення разом із загальним курсом німецької мови

Програма курсу

Програма A1
Програма A2
Програма B1
1
Професії
Детальніше
Розмовні фрази для знайомства в офісі. Вчимося давати особисту інформацію про людину.
2
Ваше робоче місце
Детальніше
Корисна лексика для опису приладу. Корисні діалоги для спілкування на роботі. Необхідна лексика для замовлення товару онлайн. Необхідні предмети в офісі.
3
Особистість
Детальніше
Лексика на тему «Обов'язки на робочому місці». Робочий час німецькою мовою. Пишемо емейл. Харчування на робочому місці. Корисні фрази для замовлення у ресторані.
4
Зустрічі
Детальніше
Корисна лексика на тему «Подорожі, поїздки». Вчимося читати та складати резюме. Складаємо щоденник.
5
На підприємстві
Детальніше
Лексична тема «Офіс, розташування предметів в офісі, назва предметів». Напрямок руху, вчимося вказувати дорогу. Говоримо про види робіт, про робочий час.
6
Ви чи ти?
Детальніше
Розмова про правило спілкування в офісі. Вчимося складати телефонні нотатки. Вчимося читати та розуміти вакансії та роботи. Корисна лексика для телефонних розмов.
7
Свята
Детальніше
Корисна лексика для спілкування у торговому центрі, діалог між продавцем та покупцем. Корисні розмовні фрази для спілкування з колегами. Пишемо емейл-запрошення.
1
Охорона праці
Детальніше
Дізнаємось, що заборонено робити на робочому місці для різних професій. Вчимося розбиратися в різних посібниках користування до різних приладів. Корисна лексика для ділового обговорення різноманітних проблем.
2
Харчування робочому місці
Детальніше
Розмови про відвідування їдалень, діалоги у їдальні. Корисні розмовні фрази для спілкування з колегами під час перерви. Пишемо емейл. Корисна лексика для дзвінків з приводу вакансії, з'ясування деталей про вакансію.
3
На робочому місці як вдома
Детальніше
Корисні фрази для вирішення питань та проблем на робочому місці. Говоримо про нещасний випадок на робочому місці. Необхідна лексика для виклику швидкої. Вчимося складати резюме.
4
Мені дуже шкода
Детальніше
Вчимося вибачатися за помилки на робочому місці. Вивчаємо, як оформити замовлення з доставки товару, як виправити помилку. Корисні фрази для спілкування з відвідувачем на робочому місці. Говоримо про право на відпустку. Спілкуємось із колегами, обговорюємо право на відпустку.
5
Навчання та підвищення кваліфікації
Детальніше
Пишемо емейл. Говоримо про онлайн магазини, про те, як вони організовані, як працюють. Розбираємось у технічному обладнанні, читаємо про встановлення принтера.
6
Колеги як друзі
Детальніше
Розбираємось у різних видах документів. Вивчаємо, яка буває форма. Вивчаємо, які бувають обов'язки на різних роботах.
7
Мова тіла
Детальніше
Розбираємось, як залишити графік на день. Корисні фрази для спілкування на роботі. Вчимося скасовувати онлайн замовлення товару, правильно оформляти звернення. Вчимося писати відповідь на емейл. Говоримо про спілкування із співробітниками, про нараду.
8
Допомога
Детальніше
Говоримо про проблеми на роботі, просимо допомоги. Корисні висловлювання для прохання про допомогу на роботі. Вчимося заповнювати документ із особистою інформацією про людину. Говоримо про події на роботі, поломки техніки та інше.
1
Переорієнтація у професії
Детальніше
Говоримо про зміну роботи, професію. Про причини зміни роботи. Розбираємо вакансії про роботу, читаємо та пишемо робочі доповіді. Вчимося заявляти про звільнення, пишемо заяви про звільнення.
2
Задоволеність клієнтів
Детальніше
Читаємо про ввічливе обслуговування клієнтів. Корисні фрази для спілкування із незадоволеними клієнтами. Говоримо про засоби зв'язку на роботі. Пишемо емейл і лист подяки.
3
Нарада
Детальніше
Необхідні фрази для поради, нагадування про щось. Тренуємося давати поради та рекомендувати товар у магазині. Вивчаємо про корпоративний спорт.
4
Особливі моменти у роботі
Детальніше
Говоримо про неприємності на роботі, наприклад, таких як сварка із шефом. Говоримо про приємні речі на роботі, такі як отримання звання «Співробітник року». Говоримо про поняття «Small talk» у німецькомовних країнах. Вчимо корисні висловлювання для спілкування.
5
Завжди в курсі
Детальніше
Говоримо про навчання на роботі, семінари, курси підвищення кваліфікації.
6
Культура підприємства
Детальніше
Говоримо про те, коли працівникам комфортно працювати у компанії. Міркуємо про правила поведінки на підприємстві. Говоримо про організацію дитячого садка на підприємстві, про те, хто більше працює на частковій зайнятості: батько чи мати дітей до 18 років.
7
Відрядження
Детальніше
Говоримо про відрядження, про те, як влаштований аеропорт. Розбираємо картку для посадки на літак. Розмова в аеропорту. Тема «Готель і все, що з ним пов’язане». Говоримо про правила поведінки у готелі. Вивчаємо та складаємо рахунок із відшкодування вартості відрядження.
8
Зробити кар’єру
Детальніше
Говоримо про підприємців та підприємства. Говоримо про кар'єрне зростання на підприємстві та про амбіції.

Після закінчення курсу Ваш рівень німецької мови буде А1-B2. Ви зможете*:

Спілкуватися на всі теми у Вашій професії (якщо пройдете весь курс)
Влаштуватись на роботу за кордоном (якщо пройдете весь курс)
Успішно скласти іспити для Вашої спеціальності (якщо пройдете весь курс)
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах