Курс німецької впевнений середній B1

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які мають рівень А2 у німецькій мові

Детальніше про програму

Містить найважливішу лексику, граматику для щоденного спілкування
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику з цієї теми та базову граматику
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
1
Щастя щодня
Детальніше
Минулий час у німецькій мові. Перфект. Відмінювання дієслів у минулому часі. Сполучник als. Плюсквамперфект. Корисні фрази для розмови про минуле. Говоримо про талісмани на вдачу. Вчимося бажати комусь щось.
2
Розвага
Детальніше
Сполучник obwohl. Частки. Корисні фрази для опису улюбленого фільму. Дізнаємося інформацію про людину, щось пропонуємо і відмовляємося від пропозиції. Вчимося пропонувати альтернативну дію. Погоджуватися із пропозицією.
3
Залишатися здоровим
Детальніше
Пасив у теперішньому часі і в модальних дієсловах. Родовий відмінок. Корисні фрази для того, щоб попросити пораду та дати пораду. Говоримо про статистику.
4
Мови
Детальніше
Умовні речення другого типу: нереальна ситуація. Прийменник wegen+ Genetiv. Корисні фрази передачі нереальних подій, жалю. Якби. Висловлювання для дискусії. Вчимося висловлювати важливість тієї чи іншої ситуації. Вчимося ввічливо запитувати якусь інформацію, перепитувати та уточнювати. Розповідаємо про мови, якими ми вміємо спілкуватися.
5
Пошук роботи
Детальніше
Інфінітив з zu. Прийменник часу + родовий відмінок. Говоримо про свої бажання працювати кимось. Вчимося подавати заяву на роботу. Письмово рекламуємо себе. Розповідаємо про свій досвід роботи, представляємо ідеї, судимо про якісь ідеї.
6
Послуги
Детальніше
Дієслова та вирази з es. Сполучники um/zu +Infinitiv та damit. Сполучники statt/ohne...zu +Infinitiv. Корисні фрази для розповіді про свою мрію та побажання. Необхідні фрази для покупок у магазині. Вчимося чемно щось комусь пропонувати. Фрази для скарги, грамотного викладу скарги.
7
Все життя
Детальніше
Сполучники, що складаються з двох частин. Умовні речення другого типу. Нереальні ситуації. Відмінювання. Повторення: дієслова із прийменниками. Прийменник trotz + Genitiv. Корисні фрази для розмови на митниці. Вчимося чемно критикувати щось. Важливі фрази для того, щоб висловити подив німецькою мовою. Дружньо реагуємо на критику. Розповідаємо про досвід. Висловлюємо свої ідеї, думки.
8
Між колегами
Детальніше
Сполучник falls. Сполучники, що складаються з двох частин: desto/umso. Складнопідрядні речення із прийменниками. Прикметники у ролі іменників. N-деклінація. Вчимося ввічливо відмовлятися від замовлень чи завдань. Передаємо щось альтернативне. Реагуємо на альтернативну пропозицію. Пропонуємо людині перейти на «ти».
9
Віртуальний світ
Детальніше
Вчимося ввічливо давати комусь завдання. Вчимося погоджуватися на виконання цього завдання. Відмовляємось від виконання цього завдання. Вчимося просити допомоги, вчимося щось пояснювати. Вчимося висловлювати розуміння та співчуття. Реагуємо на критику. Даємо пораду. Щось коментуємо.
10
Реклама та споживання
Детальніше
Сполучники, що складаються з двох частин: sowohl...als auch. Сполучники із двох частин: weder...noch. Складнопідрядні речення зі словами wo/was. Дієприкметник теперішнього часу у ролі прикметника. Корисні фрази для спілкування: висловлюємо подив. Нарікаємо. Вчимося точно описувати проблему. Вчимося з розумінням реагувати на критику клієнтів. Реагуємо на розповіді про невдачі. Презентуємо продукт.
11
Один з одним
Детальніше
Futur I. Сполучник da. Вчимося правильно формулювати наміри. Вчимося щось оцінювати. Висловлюємо схвалення. Вчимося висловлювати сумніви. Просимо вибачення. Відхиляємо вибачення. Вчимося когось переконувати. Вчимося розповідати про досвід.
12
Суспільна діяльність
Детальніше
Сполучники seit/seitdem. Сполучник bis. Сполучник indem. Сполучники ohne dass/ohne zu+ Infinitiv. Прийменник ausser+ Dativ. Корисні фрази для спілкування: вчимося просити допомоги. Перепитуємо. Заспокоюємо когось. Пропонуємо якесь рішення. Описуємо зразки для наслідування.
13
З політики та історії
Детальніше
Passiv Perfekt. Passiv минулого часу. Відмінювання прикметників у всіх родах з означеними та неозначеними артиклями в вищому та найвищому ступенях порівняння. Корисні фрази для спілкування. Вчимося щось представляти, запроваджуємо нову тему. Щось уявляємо, переходимо до наступного пункту плану. Щось оцінюємо. Щось порівнюємо.
14
Стара і нова Батьківщина
Детальніше
Повторення: побудова складних іменників. Повторення: дієслова із прийменниками. Прийменникові прислівники. Говоримо про особливості регіонів. Плануємо свято. Говоримо, що ми пов'язуємо із поняттям «Батьківщина». Описуємо державу.

Після закінчення курсу Ваш рівень німецької мови буде В1. Ви зможете*:

Впевнено спілкуватися на більшість тем у німецькій мові
Використовувати німецьку для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспит Goethe-Zertifikat В1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах