Курс німецької підготовчий середній А2

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які мають рівень А1

Детальніше про програму

Містить найважливішу лексику, граматику для щоденного спілкування
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма A2
1
Житло та переїзд
Детальніше
Складнопідрядні речення зі сполучником weil. Perfekt. Префікси, що відокремлюються в німецькій мові в дієсловах. Дієслова, які закінчуються на -ieren. Дієслова з префіксами, що не відокремлюються. Корисна лексика для побудови діалогів, розповіді про життя, спілкування. Слова та висловлювання для послідовності. Фрази для оцінювання чогось.
2
Будинок і що з ним пов'язане
Детальніше
Wo? Wohin? Прийменники з давальним і знахідним відмінками. Дієслова, які використовуються з Wo? Wohin? Hier/hierhin. Корисні фрази, щоб попросити когось про допомогу, відреагувати на прохання, подякувати за допомогу. Висловлювання для позитивного та негативного реагування на ситуацію.
3
Їжа та напої
Детальніше
Означений та неозначений артиклі у різних родах. Ввічливі фрази для спілкування, для запрошення у гості. Необхідні фрази для відвідування ресторану: знайти вільний столик, замовити їжу, розповісти про своє ставлення до страви, оплатити за рахунком.
4
Світ роботи
Детальніше
Складнопідрядні речення зі сполучником «wenn». Модальне дієслово «sollen». Корисні обороти для вираження поглядів та порівняння. Вирази для телефонної розмови.
5
Спорт та фітнес
Детальніше
Зворотні дієслова та їх використання з різними займенниками. Дієслова з прийменниками + іменники в давальному або знахідному відмінку. Розмови про хобі та про наші інтереси. Необхідна інформація, щоб дізнатися про додаткові класи та записатися.
6
Освіта та кар'єра
Детальніше
Минулий час для модальних дієслів. Складнопідрядні речення зі сполучником dass. Корисні висловлювання для розмови про професію. Фрази для опитування чиєїсь думки. Висловлювання своєї думки. Школа. Предмети у школі. Розмови про школу.
7
Свята та подарунки
Детальніше
Іменник у давальному відмінку як об'єкт у реченні. Прийменник von + дальний відмінок. Розмови про подарунки, свята, побажання та переваги.
8
Вихідні
Детальніше
Відмінювання Konjuktiv II. Висловлювання побажань, пропозицій. Trotzdem. Корисні фрази для висловлення побажань. Необхідні висловлювання, щоб щось запропонувати чи обговорити плани. Фрази прийняття пропозиції чи відмови.
9
Мої речі
Детальніше
Відмінювання прикметників з означеним артиклем за відмінками. Ступені порівняння прикметників. Частки als, wie. Побудова слів у німецькій мові. Корисні висловлювання для скептичних реакцій, для вираження переваг, для опису важливості чогось, для опису протиріч.
10
Спілкування
Детальніше
Відмінювання прикметників з означеним артиклем по відмінках. Пасив у теперішньому часі. Питальні артиклі. Створення слів у німецькій мові. Корисні фрази для спілкування по телефону. Вирази для опису професії.
11
Напрями руху, місто
Детальніше
Прийменники на запитання: Woher? Прийменники місця. Сполучник «deshalb». Правила словотвору у німецькій мові. Необхідні фрази для опису руху. Висловлювання для оцінювання чогось. Лексика для опису погодних умов.
12
Подорожі
Детальніше
Опис природного ландшафту. Прийменники місця. Wo? + Dativ. Wohin?+ Akk. Відмінювання прикметників без артикля по відмінках. Ohne +Akk. Прийменники часу у німецькій мові. Необхідні фрази для бронювання подорожі. Корисні висловлювання для пропозицій щось зробити.
13
Гроші
Детальніше
Непрямі питання з питальними займенниками. Непрямі загальні питання, на які дається відповідь «так/ні». Відмінювання дієслова «lassen». Ввічливі питання в німецькій мові. Фрази необхідні для вираження знання та незнання чогось.
14
Життєві ситуації
Детальніше
Perfekt. Префікси, що не відокремлюються у німецькій мові. Минулий час у німецькій мові в модальних дієсловах. Побудова речень з wenn-weil-dass. Konjuktiv II повторення. Словотворення у німецькій мові: дієслова, прикметники, складні іменники. Фрази для побудови пропозицій, прийняття пропозицій і відмови від пропозицій. Корисні структури для того, щоби собі щось побажати.

Після закінчення курсу Ваш рівень німецької мови буде А2. Ви зможете*:

Спілкуватися на основні теми німецькою мовою
Використовувати німецьку для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспит Goethe-Zertifikat A2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах