Курс італійської бізнес курс

Програма розрахована для людей, які працюють в Італії

Детальніше про програму

Кожен розділ присвячений певній темі
Є тести для перевірки знань
Бажано брати для вивчення із загальним курсом італійської мови.
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма для бізнесу
1
Ласкаво просимо!
Детальніше
Вітаємось. Представляємось. Називаємо ім'я за літерами. Італійські міста, що використовуються для написання. Найпоширеніші італійські слова у світі. Особові займенники у ролі підмета. Теперішній орієнтовний час. Алфавіт.
2
Новий колега
Детальніше
Запитуємо та даємо інформацію. Представляємося. Прикметники-національності. Галузі економіки. Деякі напрямки ділової активності. Іменники та прикметники в однині. Прийменники. Неозначений артикль. Форми люб'язності. Вирази запитання.
3
Рахунок, будь ласка!
Детальніше
Замовлення у барі. Дякуємо та відповідаємо на подяку. Описуємо компанію у цифрах. Замовлення у ресторані. Прайс-лист бару. Євро та центи. Математичні операції. Італійські бренди. Множина прикметників. Означений артикль. Прийменник.
4
Що Ви думаєте про готель?
Детальніше
Забронювати номер в готелі. Розповідаємо про послуги готелю. Форма оплати. Організовуємо зустріч компанії. Пишемо лист із підтвердженням бронювання. Розмова про дати. Розповідаємо про свій щотижневий порядок денний. Італійці йдуть у бар. Італійський обід. Квитанція чи рахунок-фактура? Святкові дні в Італії. Послуги та зручності готелю. Місяці. Порядкові числівники. Устаткування, яке використовується під час зустрічі. Дні тижня. Теперішній час. Прийменники.
5
Питання організації
Детальніше
Знаходимо об'єкти у просторі. Описуємо офіс. Записуємось на прийом. Перераховуємо свої зобов'язання. Запитуємо і говоримо час. Запитуємо, як часто щось робиться. Офісні меблі та канцелярські товари. Прислівники місця. Лексика, що повʼязана з робочими зобов'язаннями. Частотні прислівники. Присвійні прикметники та займенники. Зворотні дієслова.
6
Як мені продовжити?
Детальніше
Запитуємо та даємо вказівки. Вказуємо, де розташовані відділи компанії. Розповідаємо, чим займаються відділи компанії. Розклад в Італії. Час у Італії. Лексика, що відноситься до місць та дорожніх покажчиків. Відділи фірми. Організаційна структура. Обов'язки різних відділів підприємства. Візитна картка. Теперішній час. Займенники. Демонстративні прикметники.
7
Що сталося?
Детальніше
Опис робочого дня минулого часу. Розповідаємо про минуле. Розповідаємо історію компанії. Лексика, пов'язана із повсякденною офісною діяльністю. Прислівники вираження часу. Лексика, пов'язана з історією компанії. Теперішній доконаний час. Дієприкметник теперішнього часу правильних дієслів і деяких неправильних дієслів. Минулий доконаний час. Непрямі займенники.
8
Ви готові до ярмарку?
Детальніше
Організовуємо ділову подорож. Розповідаємо про транспортні засоби. Лексика, пов'язана з організацією ярмарку. Запрошення на ярмарок. Галузі виробництва. Деякі італійські ярмарки. Транспортні засоби. Прийменники транспортних засобів. Порівняння прикметників.
9
У яких кольорах він доступний?
Детальніше
Запитуємо про продукти. Описуємо властивості продукту. Запитуємо про умови продажу. Робимо пропозицію. Розміщуємо замовлення. Лексика, що повʼязана з характеристиками продукту. Матеріали. Скорочення у діловому листуванні. Словник, пов'язаний із умовами продажу. Замовлення. Теперішній час. Ступені порівняння прикметників.
10
Зачекайте, будь ласка, на лінії!
Детальніше
Говоримо по телефону. Залишаємо повідомлення. Телефонуємо зі скаргою. Просимо вибачення. Просимо пояснень. Заспокоюємо клієнта. Даємо пораду. Даємо вказівки. Лексика, пов'язана із телефонним спілкуванням. Лексика, пов'язана зі скаргами. Проблеми, пов'язані із доставкою товару. Теперішній тривалий час. Герундій правильних та неправильних дієслів. Формальний імператив стверджувальний та негативний. Формальний імператив із займенниками. Формальний імператив неправильних дієслів.

Після закінчення курсу Ваш рівень італійської мови буде В2. Ви зможете*:

Добре спілкуватися на всі теми у сфері Вашої професії
Працювати в італійській компанії
Скласти міжнародний іспит за Вашою професією
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах