Курс італійської впевнений середній B1

Програма розрахована для людей від 15 років до 100 років, які мають рівень А2

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
1
Вступна лекція
Детальніше
Перед початком. Повторення лексики та граматики, які студенти вже вивчили на рівні А2.
2
Іспити без стресу!
Детальніше
1) А Ви готові до іспиту? Шкільні предмети. Робимо комплімент комусь. Заспокоюємо когось. Висловлюємо невизначеність. Комбіновані займенники.
2) Вибачте мені! Просити пробачення та відповідати на вибачення.
3) Цього разу буде краще. Займенники у складних часах.
4) Це дивно. Висловлюємо подив.
5) А скільки запитань! Прикметники.
6) Словник та навички. Університетська лексика. Му знаємо Італію. Школа та університет в Італії. Інформація та курйози про італійську шкільну систему. Відеоепізод: «Яким був Ваш іспит?»
3
Гроші та робота
Детальніше
1) Друзі, на яких можна покластися. Банківські операції, банківські послуги. Відносні займенники (той, що).
2) Чому? Запитуємо чому. Різні способи поставити запитання.
3) Шановний директор! Читаємо та пишемо електронний офіційний лист. Формули для початку та закінчення листа. Супровідний лист у відповідь на оголошення про вакансію. Італійські прислів'я. Відносні займенники (хто, як).
4) Удачі! Шукаємо роботу. Подвійні займенники.
5) Біографічні дані. Готуємося до співбесіди щодо прийому на роботу. Читаємо оголошення про вакансії. Пишемо резюме.
6) Співбесіда з прийому на роботу. Професії. Герундій та інфінітив.
7) Лексика та навички. Професії. Від повоєнного економічного дива до наших днів. Зроблено в Італії. Відеоепізод «Лоренцо йде на роботу».
4
Подорож до Італії
Детальніше
1) Він прекрасний, як Рим! Порівняння та опис міст. Порівняння двох іменників та займенників.
2) Скоріше італійська, ніж туринська! Порівнювати та висловлювати переваги щодо речей та людей. Географічні іменники та прикметники. Порівняння двох якостей.
3) Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами? Запит та надання інформації про послуги, які пропонує готель, для бронювання номера.
4) Найкрасивіше місто. Огляд готелю Флоренції та її найважливіші пам’ятники. Найвищий ступінь порівняння прикметників. Особливі форми ступенів порівняння прикметників.
5) Словниковий запас та навички. Словник про готелі та подорожі. Повторення говоріння, аудіювання та письма. Запит та надання туристичної інформації, лист зі скаргою. Ми знаємо Італію. Міста Італії: Рим, Мілан, Венеція, Неаполь, Палермо. Корисна інформація та курйози про ці міста. Відеоепізод: «Нарешті в Римі!»
5
Трохи історії
Детальніше
1) Ромул і Рем заснували їх у Римі. Розкажіть про історію. Далеке минуле: правильні дієслова.
2) У якому сенсі: Поясніть, проясніть що-небудь. Протирічити комусь.
3) Середньовіччя та Відродження. Далеке минуле, неправильні дієслова.
4) Колись. Прочитайте та напишіть розповідь.
5) Історія продовжується. Римські цифри. Виставка історичних подій. Експрес час в історії. Історичне сьогодення. Прислівник способу дії.
6) Навички. Повторення говоріння, аудіювання та письма. Ми знаємо Італію. Суспільство, що постійно змінюється. Відеоепізод: «Навколо Риму».
6
Добре почуватися
Детальніше
1) А можна я побіжу з тобою? Давати поради, щоб підтримувати себе у формі та залишатися здоровим. Припускати. Теперішній час та умовний спосіб, правильні дієслова. Дієслова «бути» та «мати».
2) Роби, як хочеш! Корисні висловлювання, щоб дозволити щось зробити. Теперішній час та умовний спосіб, неправильні дієслова.
3) Як залишитись молодим. Розкажіть про свої звички щодо здорового способу життя. Використання умовного способу.
4) Бажаємо здоров'я! Виразіть свої переваги у заняттях фізичною активністю. Минулий час та умовний спосіб. Узгодження часів в умовному способі.
5) І стережіться стресу! Розкажіть про стрес та його причини. Використання умовного способу. Коли не слід використовувати умовний спосіб.
6) Словник: деякі види спорту. Ми знаємо Італію. Не лише футбол та диван. Найулюбленіший і практикований італійцями вид спорту. Відеоепізод: «Давайте займемося спортом!»

Після закінчення курсу Ваш рівень італійської мови буде В1. Ви зможете*:

Впевнено спілкуватися на більшість тем в італійській мові
Використовувати італійську для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспит CILS B1, PLIDA B1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Італійська є однією з найбільш затребуваних іноземних мов у світі. Італія славиться своїми університетами та вищою освітою. Багато студентів прагнуть вступити до ВНЗ цієї країни для здобуття якісної освіти в різних галузях. Рівень італійської B1 відкриває людям нові можливості та перспективи. Впевнені співрозмовники зможуть досягти бажаних результатів швидше.

Курс італійської мови на рівні B1

Італійська є однією з офіційних мов Європейського Союзу та Організації Об'єднаних Націй. Знання мови може бути важливою для кар'єри в міжнародних організаціях та дипломатії. У школі Capital Letter доступні онлайн-курси італійської мови. Це зручний формат, який дозволяє проходити навчання з будь-якої точки світу. Можна відвідувати уроки у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. Кожен вибирає той варіант, який йому максимально комфортний.

Курс італійської мови рівень В1 є продовженням навчання після засвоєння навичок мови на рівні A2. B1 відповідає середньому рівню. Для більшості людей це досить високий рівень володіння мовою.

  1. Курс на рівні B1 розрахований на учнів, які вже мають певні базові знання з італійської мови та готові поглиблювати свої навички у спілкуванні та розумінні.

  2. Програма курсу включає вивчення різних аспектів мови: граматика, лексика, читання, письмо, аудіювання та розмовна практика.

  3. Кожен розділ курсу присвячений певній темі. Це допомагає учням розширити свій словниковий запас та виразні можливості.

  4. На рівні B1 вивчаються складніші граматичні конструкції та розширений набір лексики, що дозволяє вільно і точніше висловлювати свої думки.

  5. У курс включені аудіо- та відеоматеріали, що допомагають розвивати навички аудіювання та розуміння мови на слух.

  6. Курс включає різноманітні вправи та завдання, спрямовані на закріплення вивченого матеріалу та розвиток навичок спілкування італійською мовою.

Курс італійської мови на рівні B1 надає студентам можливість значно покращити свої навички володіння мовою та наблизитись до досягнення повноцінної комунікативної компетенції. Це важливий крок у процесі вивчення мови, що відкриває двері до нових можливостей спілкування, роботи та пізнання італійської культури.

Переваги вивчення італійської B1 у Capital Letter

Вивчення італійської мови в школі Capital Letter на рівні B1 надає низку значних переваг та можливостей. Учні, які досягли рівня B1, здатні спілкуватися італійською з відносною впевненістю, ведуть розмови на різні теми, висловлюють свої думки і розуміють співрозмовника.

Володіння італійською на рівні B1 розширює робочі перспективи, відкриваючи можливості працевлаштування у компаніях, де важливу роль відіграє спілкування з італійськими партнерами чи клієнтами.

Подорожі стають більш впевненими та цікавими, оскільки учні школи Capital Letter можуть спілкуватися з місцевими жителями їхньою рідною мовою, досліджуючи Італію та інші регіони. Вивчення італійської мови на рівні B1 дозволяє поринути в італійську культуру, літературу, кіно та музику, розуміючи та оцінюючи твори в оригіналі.

Знання італійської на рівні B1 може бути корисним при вступі до італійських навчальних закладів або пошуку роботи, де потрібне володіння італійською мовою. Вивчення італійської на просунутому рівні сприяє розвитку розумових здібностей, покращенню пам'яті, концентрації та креативного мислення. Вивчення італійської на рівні B1 відкриває безліч нових можливостей та перспектив як в особистій, так і в професійній сфері.

Які навички розвиваються на курсі італійської мови B1?

Курс італійської мови на рівні B1 у школі Capital Letter – це ефективна програма, яка підійде для дітей та дорослих. Для проходження курсу рекомендований рівень знань італійської А2. В програму включено всю необхідну лексику, граматику. Учням доступні аудіо- та відеозавдання. Кожен розділ присвячений певній темі. Після проходження розділу учні пишуть тест на перевірку знань, які вони засвоїли. Після закінчення курсу видається сертифікат. Рівень італійської мови B1 дозволяє впевнено спілкуватися на більшість тем, використовувати італійську мову в робочих цілях та скласти іспити CILS B1, PLIDA B1.

Усі уроки проходять у рамках платформи. Учням доступна онлайн-дошка та відеочат. У разі виникнення запитань завжди можна звернутися за допомогою до менеджерів нашої школи, які завжди на зв'язку.

Розпочати навчання можна з першого пробного уроку. Він триває 30 хвилин. Під час уроку педагог знайомить учня з платформою, її функціоналом та особливостями програми, пропонує пройти тест. За результатами тестування буде визначено рівень знань та підібрано максимально ефективну програму.

Учні можуть відвідувати раз на тиждень розмовний клуб. Це чудова нагода попрактикуватися, відточити навички, попрацювати над помилками завести нові знайомства. Вдосконалювати свої знання можна на безкоштовних онлайн-тренажерах.

На окрему увагу заслуговують заняття в компанії носіїв мови. Це унікальна можливість не лише швидко засвоїти лексику та граматику італійської мови, а й познайомитись із культурою цієї країни.