Курс італійської для початківців А1+

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які мають базові знання

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику з цієї теми та базову граматику
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A1.

Програма курсу

Програма A1+
1
На зв'язку
Детальніше
1) Чи можете ви піти в бар «Еден?» Засоби комунікації.
2) О котрій? Запитуємо та повідомляємо години роботи офісу, магазину тощо. Висловлюємо сумнівну невпевненість.
3) Де? Знаходимо об'єкти у просторі.
4) Чий це? Висловлюємо належність.
5) Дякую! Дякуємо, відповідаємо на подяку.
6) Словниковий запас та навички. Місяці та пори року. Порядкові числівники (1000-1000000). Говоримо про ціну. Прийменники. ІІ партитив. Вираз місця. Присвійні займенники. (Мій, твій, його). Ми знаємо Італію. Пишемо емейл чи лист (неформальний, дружній). Формули для початку та закінчення листа. Корисні вирази для написання тексту. Мова повідомлень та інформації. Часті терміни у сфері передачі. Дзвонити до Італії. Коди міст та корисні номери. Відеоепізод «Надсилаємо лист».
2
Гарних вихідних!
Детальніше
1) Як ти провів вихідні? Поговоримо про те, що ми робимо у вихідні.
2) Що сталося? Розповідаємо про минуле.
3) Вихідні у музеї. Поміщаємо подію у минуле. Вираз часу. Запитуємо і називаємо дату.
4) Для мене бутерброд. Замовляємо у барі. Висловлюємо перевагу. Прейскурант бару.
5) Здатність. Додаткові навички: аудіювання, говоріння, письмо. Дієприкметник минулого часу. Теперішній доконаний час. Допоміжні дієслова «бути» та «мати». Прислівник. Неправильні дієслова. Прислівники з минулим часом. Модальні дієслова минулого часу. Ми знаємо Італію. Як ти провів вихідні? Що італійці роблять у вихідні? Італійський бар. «Кава!» Бар в Італії, коротка історія еспресо та видів кави. Кава, яка пристрасть! Дані про щоденне споживання кави в Італії. Відео «Перерва в барі».
3
Час відпочинку
Детальніше
1) Що ти робитимеш напередодні Нового року? Різдвяні та новорічні свята. Будувати плани, прогнози, гіпотези, обіцянки на майбутнє. Гіпотетичний період (перший тип).
2) Мандруємо потягом. Корисні вирази для подорожі потягом.
3) У горах.
4) Яка погода чекає на нас завтра? Говоримо про погоду. Організовуємо поїздку.
5) Словниковий запас та навички. Свята та подорожі. Просте майбутнє. Правильні та неправильні дієслова. Використання простого майбутнього. Складене майбутнє. Використання майбутнього. Ми дізнаємось Італію. Різдво: між традицією та цікавістю. Деякі свята Італії. Потяги до Італії. Типи потягів та послуги. Зробимо Різдвяну ялинку?

По закінченню курсу Ваш рівень італійської мови буде А1+. Ви зможете*:

Спілкуватись на базові теми в італійській мові
Орієнтуватися за кордоном, вирішувати побутові питання
Скласти іспит CILS А1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Курси італійської мови для початківців залишаються актуальними з багатьох причин. Італія, з її багатою культурною спадщиною та привабливими туристичними напрямками, надає безліч можливостей для реалізації та розвитку. Знання мови полегшить спілкування з місцевими жителями, поглибить розуміння італійської культури та розширить горизонти.

Навіщо вивчати розмовну італійську для початківців?

Уроки італійської мови онлайн для початківців – це безцінний досвід, який відкриває нові можливості. Досвідчені педагоги школи Capital Letter готові ділитися своїми знаннями. Вони знайдуть підхід до кожного учня, зможуть привернути до навчання і зацікавити.

Італійська мова відкриває сучасним людям масу перспектив для особистого зростання та розвитку. Це можливість не лише стати впевненим співрозмовником, а й здобути престижну освіту, високооплачувану посаду чи вивести бізнес на міжнародний рівень. Вивчення мов – це вагомий внесок у особистісний розвиток.

Переваги вивчення італійської мови рівня А1+ у Capital Letter

Школа Capital Letter пропонує ефективні курси, створені на основі найкращої літератури та методичного матеріалу. Досвідчені педагоги готові просто та доступно розповісти про базові правила лексики та граматики, допомогти подолати мовний бар'єр та стати впевненим співрозмовником.

Вивчення розмовної італійської для початківців може бути корисним з кількох причин. Така навичка особливо актуальна в сучасному світі.

 • Розмовна італійська мова забезпечує базові навички комунікації, що дозволяє впевнено висловлювати свої думки та розуміти мову співрозмовників у повсякденних ситуаціях, таких як знайомство, покупки, замовлення їжі у ресторані тощо.
 • Знання розмовної італійської мови покращує туристичний досвід. Італія є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, і знання мови допомагає туристам краще поринути у місцеву культуру, спілкуватися з корінними жителями та отримувати більше задоволення від подорожі.
 • Вивчення розмовної італійської відкриває двері до багатої італійської культури. Здатність розуміти мову дозволяє насолоджуватися італійською музикою, кіно, літературою та мистецтвом.
 • Італійська мова може бути корисною для розвитку кар'єри в різних галузях, таких як туризм, міжнародна торгівля, культурні обміни та дипломатія.
 • Вивчення нової мови стимулює розумові здібності, покращує пам'ять, концентрацію, а також сприяє розвитку міжкультурного розуміння.

Уроки італійської для початківців надають широкий спектр можливостей як для повсякденного спілкування, так і для особистого та професійного зростання.

Що входить до програми італійського курсу для початківців?

Курс італійської мови рівень А1 буде актуальним для дітей та дорослих. У програму включена базова лексика та граматика. Учням доступні аудіо та відеозавдання. Удосконалювати свої навички можуть на безкоштовних онлайн-тренажерах.

Курс складається з кількох розділів, присвячених певній темі:

 • комунікація;
 • вихідні;
 • відпочинок.

Після кожного розділу учні пишуть тест, який допоможе визначити кількість засвоєного матеріалу. Рекомендований рівень початку навчання – А1. Після закінчення курсу учні зможуть:

 • спілкуватися на базові теми італійською мовою;
 • вирішувати повсякденні питання;
 • орієнтуватися за кордоном;
 • скласти іспит CILS А1.

Максимально ефективною програма буде за наявності мотивації та чітко поставленої мети в учнів. Тільки систематичне навчання може призвести до бажаного результату. Після закінчення курсу випускники отримують сертифікати.

Як розпочати свій шлях до володіння італійською мовою з Capital Letter

Почати навчання слід із першого пробного уроку. Він безкоштовний, триває 30 хвилин. На уроці педагог знайомить учня із платформою та особливостями програми, пропонує пройти тест, який допоможе визначити рівень знань. Завжди на зв'язку менеджери школи Capital Letter. Вони готові надати повну інформацію з питань, що цікавлять.

Онлайн формат має велику популярність. Відвідувати заняття можна з будь-якого зручного пристрою. Для онлайн формату характерний гнучкий графік. Можна відвідувати уроки з будь-якої точки світу. Заняття відбуваються у денний чи вечірній час. При виборі індивідуальних уроків розклад обговорюється окремо з викладачем.

Безцінним досвідом є проходження курсу у компанії носія мови. Педагог розповість про культуру та традиції рідної країни, цікаві факти та особливості менталітету. Він зможе зацікавити учня, максимально докладно пояснити важливі правила італійської мови.

Учні школи іноземних мов Capital Letter можуть відвідувати розмовний клуб один раз на тиждень. Це чудова можливість попрактикуватися, завести нові знайомства та працювати над вимовою. На уроках багато уваги приділяється розмовним навичкам. Подолання мовного бар'єру є важливою частиною програми. Весь теоретичний матеріал, отриманий під час уроків, закріплюється практично. Заняття відбуваються у комфортній, легкій атмосфері спілкування з учнями та викладачем.