Курс італійської початковий рівень для підлітків

Програма розрахована для дітей 10-11 років із нульовими знаннями мови

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику з цієї теми та базову граматику.
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: нульовий.

Програма курсу

Програма A1
1
Слова та букви
Детальніше
1) Подання кілька італійських слів, також відомих за кордоном.
2) Італієць чи італійка? Іменники та прикметники. Рід та число. Узгодження іменників та прикметників. Вимова. Особові займенники. Теперішній час дієслова «бути».
3) Привіт, я Джанна! Представлятися та представляти когось. Вітатися та відповідати на вітання. Національність.
4) Хлопчик чи дівчинка? Будуємо перші повні речення. Кількісні числівники (1-10). Запитуємо та говоримо вік. Кількісні числівники (11-30). Артикль. Вимова. Теперішній час дієслів «мати», «дзвонити».
2
У школі
Детальніше
1) Ти новенький, так? Важливий день. Привіт, Маріє! Знайомитись. Вести блог, щоденник. Говорити про друзів. Описувати друзів. Вітатися формально та неформально. Відповідати на привітання. Три відмінювання дієслів. Правильні дієслова теперішнього часу. Неозначений артикль.
2) Звідки ти? Запитувати та надавати інформацію про себе та інших. Звертатися до когось. Запитувати, як у людини справи. Описуємо зовнішність і характер, людське обличчя та частини тіла. Теперішній час від дієслова «брати». Ввічлива форма. Прикметники. Ми знаємо Італію. Інформація про шкільну систему, предмети та інші історії про італійську школу.
3
Вільний час
Детальніше
Куди ходять гуляти? Найпростіше активне дозвілля. Обговорюємо вільний час. Запрошуємо. Приймаємо запрошення чи відмовляємося. Дні тижня. Теперішній час: неправильні дієслова. Чому б не прийти до мене додому? Квартира на четвертому поверсі. Що ти робиш у вільний час? Котра зараз година? Домовляємось про зустріч. Запитуємо і називаємо адресу. Описуємо будинок, кімнату, квартиру. Порядкові числівники. Повторення аудіювання, говоріння, письма. Кількісні числівники. Запитуємо і говоримо час. Види міського транспорту. Транспортні засоби, їх переваги та... недоліки. Вільний час для італійських дітей. Найпопулярніші розваги серед італійських дітей.
4
На зв'язку
Детальніше
О 10:30 ранку? У скільки? Але я не знаю... Говорити про мобільні телефони та комп'ютери. Запитуємо та повідомляємо час відкриття та закриття офісу, магазину тощо. Висловлюємо невпевненість, сумнів. Де? Чия вона? Дякую! Майстерність та словниковий запас. Вчимося знаходити об'єкти у просторі. Дякуємо, відповідаємо на подяку. Повторення аудіювання, говоріння, письма. Висловлювання місця. Присвійні займенники. Ми знаємо Італію. Діти на зв'язку. Новини, курйози та статистика використання італійськими дітьми мобільних телефонів та комп'ютерів для спілкування один з одним.
5
Як пройшла вечірка?
Детальніше
Говорити про події, що сталися у минулому. Пишемо електронного листа. Поміщаємо події у минуле. Висловлювання часу. Дієприкметники минулого часу. Правильні дієслова. Теперішній доконаний час. Допоміжне дієслово «бути» чи «мати». Дієприкметник минулого часу, неправильні дієслова. Скільки подарунків! З Днем народження! Говоримо та пишемо. Говоримо та обираємо подарунок для Дня народження. Місяці та сезони року. Повторення говоріння, аудіювання та письма. Прислівники з дієсловами минулого часу. Модальні дієслова минулого часу. Ми знаємо Італію. Дні народження та інші важливі свята для молодих італійців. Скільки імен! Найпоширеніші імена та прізвища в Італії.
6
За столом
Детальніше
Хто вміє готувати? Сім'я. Відомі уподобання. Виражаємо володіння. Розкажіть про їжу. Розмова про сім'ю. Прізвища. Деякі страви. Присвійний відмінок. Присвійні займенники зі спорідненими іменниками. Що ми готуємо? Як ви їсте? Розкажіть про італійські страви. Виразіть смак їжі. Їжа. Підготуйте меню. Столове приладдя. Повторення говоріння, аудіювання, письма. Говоримо, що нам щось подобається. Італійці за столом. Історія пасти та піци. Що їдять італійські діти? Харчові звички італійців.

Після закінчення курсу рівень італійської мови у дитини буде А1+. Вона зможе*:

Спілкуватися з дітьми в Італії
Розуміти мультфільми італійською
Скласти іспит PLIDA Juniores A1 та навчатися в італійській школі
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах