Курс польської впевнений середній B1

Програма розрахована для людей від 15 років до 100 років, які мають початкові знання мови

Детальніше про програму

Містить усю основну лексику, граматику, аудіо завдання
Наприкінці розділів є тест на перевірку знань
Пропонуються всі популярні теми для обговорення
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
1
Як не боятися іспиту?
Детальніше
Даємо пораду. Хід розмови. Іспити. Особисті дані. Ідіоми. Імператив та умовний спосіб. Модальні дієслова. Безособові форми дієслова. Словникове визначення слова «іспит». Текст для читання. Розмови про іспити. Бланк заяви на іспит. Давати пораду. Аудіювання. Граматичні терміни. Вправи.
2
Як ти вчиш мову?
Детальніше
Вирази методу. Запитання про інформацію. Наука, методи навчання. Запам'ятовування інформації. Ідіоми. Повторення: прикметник і назва. Прислівник манери. Займенники: як? На противагу чому? Витяги із статей. Розповідаємо про знання іноземних мов та способи вивчення та запам'ятовування інформації. Резюме результатів опитування. Розуміння написаних текстів.
3
Мода та краса
Детальніше
Висловлювання подяки та компліменту. Висловлювання методу. Визначення долі. Мода, стрижки та перукарні послуги, косметика та догляд за собою. Предмети повсякденного побуту (фраза на кшталт: з паперу, металу, дерева). Повторення: зовнішній вигляд, одяг. Ідіоми. Вживання родового відмінка після прийменників. Позначення мети та конструкції речей. Розмова у перукарні. Газетні статті про моду та повсякденні речі. Визначення зовнішності людей, спілкування в перукарні. Компліменти, висловлювання поглядів на тему «Мода». Коротка інформаційна записка.
4
Як ми живемо?
Детальніше
Висловлювання задоволення, незадоволення та розчарування. Умови праці. Умови життя. Синтаксис числівників. Мова боса. Професійна спілка вчителів. Посібник із змін у трудовому кодексі. Опис умов проживання. Опис сімейного стану поляків на основі статистичних даних.
5
Польська кухня
Детальніше
Висловлювати симпатію, заохочувати, переконувати. Кухня. Рецепти, дієти, традиційні страви. Прикметники типу: гіркий, жирний. Вирази типу: вийняти, покласти. Ідіоми. Родовий відмінок після числівників та кількісних виразів. Наказовий спосіб після заперечення.
6
Поїхати за кордон
Детальніше
Порівняння, оповідання, опис. Поляки за кордоном та іноземці у Польщі. Меншини. Іменники типу «Земляк», «Батьківщина». Ідіоми. Відмінювання кількісних числівників у всіх випадках. Вираз часу. Статистичні данні. Короткі відповіді. Розповіді. Стаття для преси «Три відсотки відзнаки». Розповідь про події минулого. Порівняння. Іспит. Неформальний лист. Вираз тимчасових взаємин у описі.
7
Подбати про кілька речей
Детальніше
Вираз потреби. Прохання про дозвіл. Типи офісів та вирішення питань. Слова фразеологічного словника. Повідомлення. Заява отримання картки тимчасового проживання. Причини перебування у Польщі. Розуміння написаних текстів.
8
Послуги
Детальніше
Обіцянка та впевненість. Пропозиція, запрошення, речення. Назва майстерень, види послуг. Вирази типу «вина», «дефектний». Ідіоми. Прикметникове відмінювання іменників типу «хворий». Телефонна розмова. Реклама, вивіска. Оголошення, визначення. Виклик, пошук.
9
Гроші не головне
Детальніше
Початок розмови та вираження впевненості та невпевненості. Заходи та кількості. Гроші. Ідіоми. Відмінювання слова «Гроші». Гра на повторення. Звіти про витрати. Бюджетні авіакомпанії. Окремі ситуаційні висловлювання. Статистичні дані щодо кишенькових грошей. Висловлювання впевненості та невпевненості. Думка на тему витрат, заощаджень, дешевих авіаліній. Квіз «Я знаю все». Стислий прес-реліз. Розуміння написаних текстів.
10
Небагато економії
Детальніше
Вирази стану та наслідки. Економічний словник. Ідіоми. Умовні речення та відсутності тимчасової послідовності у польській мові. Новини, інтерв'ю. Статті у пресі про польські компанії. Висловлювання умови та наслідків. Виправдання своїх поглядів. Резюме вихідного тексту із власними коментарями.
11
Політика? Мене це не цікавить!
Детальніше
Вирази важливості, байдужості та віддаленості. Політичне життя у Польщі. Відмінювання іменника «уряд». Висловлення важливості політики у нашому житті. Заяви представників політичних партій. Участь у політичному житті Польщі. Іспит.
12
Я маю на це право
Детальніше
Хід розмови. Вираз думок. Рівність, дискримінація. Назви країн у родовому відмінку. Європейський рік з обмеженими можливостями. Описи книги Пилипа Ясинського. Хартія основних прав Європейського Союзу. Дискусія про рівноправність. Рівноправність чоловіків та жінок.
13
У жодному разі!
Детальніше
Хід розмови, зокрема важливість виступу, повідомлення. Нещасні випадки. Ідіоми. Мова у відповідь, повторення та розвиток. Відмінювання займенників. Діалоги пов'язані з нещасними випадками. Дорожня аварія. Словникові визначення. Опис перебігу аварії. Іспит.
14
У гармонії із природою
Детальніше
Повторення. Висловлювання схвалення та несхвалення. Висловлювання протесту. Природа, клімат, екологія. Інтерв'ю про кінний транспорт. Стаття для преси: «Риба в Балтійському морі перебуває під загрозою зникнення». Офіційний лист.
15
Про що зараз говориш?
Детальніше
Встановлення контакту у розмові та у листі. Запитання. ЗМІ. Ідіоми. Відмінювання негативних займенників. Радіопередача «Розмова з журналістом року». Стаття для преси «Журналіст року». Проведення інтерв'ю у простій формі. Лист до професора.
16
Рекламна брехня?
Детальніше
Переконання. Вирази та обороти, пов'язані з рекламою. Ідіоми. Порядок у негативному реченні з займенником. Радіоінформація про виставку плакатів. Стаття в пресі про рекламні слогани. Опис символів. Переконання, висловлювання думки про рекламу, опис символу. План рекламної кампанії. Особливості рекламного гасла. Розуміння написаних текстів.
17
Культура
Детальніше
Висловлювання симпатій. Висловлювання критики та реагування на критику. Висока культура, масова культура, розваги. Ідіоми. Прийменниковий відмінок у виразах, що визначають предмет, про який йдеться. Діалоги. Висловлювання переваги та критики. Стаття у пресі. Літературний текст. Лист.
18
У що ти віриш?
Детальніше
Повторення. Формулювання питань та гіпотез. Релігія та віра. Відмінювання запитальних займенників, відмінювання іменника «ксьондз, священик». Інтерв'ю з представником Євангелічно-Аусбурзької церкви. Стаття у пресі «Теолог дивиться на Марс». Формулювання питань та гіпотез. Іспит.

Після закінчення курсу Ваш рівень польської мови буде В1. Ви зможете*:

Впевнено спілкуватися на більшість тем у польській мові
Використовувати польську для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Пройти співбесіду та отримати Карту Поляка
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах