Курс польської вище за середній В2

Програма розрахована для людей від 16 років до 100 років, зі знанням мови вище за середній

Детальніше про програму

Містить усю основну лексику, граматику, аудіо завдання
Наприкінці розділів є тест на перевірку знань
Пропонуються всі популярні теми для обговорення
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: B1

Програма курсу

Програма B2
1
Вітання та прощання
Детальніше
Розмова про картини Артура Гротгера. Це містер або місіс. Використання привітань «містер» та «місіс» та почесних звернень. Офіційні та неофіційні прощання. Польське вміння жити. Представити себе. Особиста анкета. Відмінювання в польській мові, відмінювання і вживання дієслів. Біля воріт. Діалоги у різних комунікативних ситуаціях. Кросворд. Фразеологічний куточок – фразеологізми у привітаннях та прощаннях, фразеологізми з компонентами Mrs.
2
Ми у Польщі
Детальніше
Розмова про картину Яцека Мальчевського «Полонія». Міста та регіони Польщі, польські національні символи. Легенда про орлине гніздо, поява польського герба. Польща у цифрах. Географічне розташування Польщі. Польські міста. «Сон про Варшаву» у виконанні Чеслава Немана. Лексика: сторони світу, сусідні з Польщею країни, назви національностей. Комунікативна гра-презентація польських міст. Розмова-розповідь про Вашу країну, про Ваше місто. Написання привітань. Кросворд. Фразеологічний куточок - фразеологічні асоціації з прикметниками, утворені від назв країн.
3
Я розпочинаю навчання
Детальніше
Розмова про картину Яна Матейка «Астроном Коперник, який розмовляє з Богом». Чому варто навчатись у Польщі? Лексика: (структура ВНЗ, навчання. Кампус). Визначення місця на карті. Іноземні студенти у Польщі. Навчання за кордоном. Агнешка Осецька «Окуляри» (у виконанні «Раз, два, три»). Студентська студія. Куток фразеології-фразеологія, що відноситься до науки.
4
Сім'я
Детальніше
Розмова про картину Станіслава Виспянського «Материнство», роль сім'ї у минулому та сьогодні, цикл про сім'ю. Сім'я Мостов'як. Польська родинна модель. Граматика (знахідний відмінок). Крістіна Яна згадує своє дитинство. «Коли я був маленьким хлопчиком, маленьким хлопчиком» у виконанні «Breakout». Лексика (назва професій). Комунікативна гра «Ким ти хотів бути у дитинстві?» Читання: найпопулярніша професія за версією «Forbes». Будувати плани, пов'язані з професією та роботою. Куток фразеології-прислів'я і приказки, пов'язані з темою будинку, сім'ї. Фразеологічні асоціації, пов'язані з назвами професій.
5
Краса та стиль
Детальніше
Розмова про картину Юзефа Мехоффера «Дивовижний сад». Роль моди у житті, значення слова «елегантність». Зовнішній вигляд. Граматична класифікація прикметників. Світ взуття. Аудіо «Барбі». Сторінка із щоденника. Говоріння (опис особи та одягу). Читання «Як добре Ви знаєте кольори?» «Давай, розмалюй мій світ» у виконанні Патриції Марківської. Субкультури. Фразеологічний куточок - фразеологічні асоціації із назвами одягу.
6
Друзі та знайомі
Детальніше
Розмова про картину Тадеуша Маковського «Два маленьких друга». Значення слова «визнати». Відмінність друга від знайомого. Моя найбільша сила і хоробрість. Ян Бжехва «Самосхвалення». Читання «Типи особистості». Письмовий опис особистості. Фразеологічний куточок - фразеологізми, що визначають тип людей. Граматика (минулий час). Граматична форма іменника «друг». Читання «Розмови про дружбу. Інтерв'ю з Мирославом Бакою». Твір «Характеристика друга». Комунікативна гра «Анкета Пруста».
7
Розпорядок дня
Детальніше
Розмова про картину Ольги Боннської «Бретонка». Вплив природи життя людини. Пори року, назви місяців. Кросворд. Читання «Як вставати раніше?» Аудіо «Звичайний день». Час доби, годинник. Іменник з більш складним відмінюванням. «Весна» у виконанні Skaldowie. Читання «Помідор». Сторінка із календаря Єви. Опис дня. Переваги та недоліки планування. План дня, невдалий день. Діалоги про зміну планів. Фразеологічний куточок - фразеологічні асоціації з тимчасовим компонентом, дієприслівниковими виразами.
8
Магазини та покупки
Детальніше
Розмови про картини. Шопінг, значення вираз «суспільне споживання». Покупки, види магазинів. Ян Бжехва «У ларька» Магазини та товари, упаковка. Родовий відмінок. В супермаркеті. Діалоги у магазинах. Шопоголізм - небезпечна залежність чи спосіб життя? Торгівельна карта Польщі. Фразеологічний куточок - фразеологічні асоціації, що визначають бідну, багату, марнотратну людину.
9
На польському столі
Детальніше
Розмова про натюрморт Йозефа Панкевича. Національні кухні, харчування вдома чи в гостях. Їжа, посуд. Меню страв у Польщі та в інших країнах. Цікаві факти про польську кухню. Світова кухня. Дієслова доконаного та недоконаного виду. «Найпростіший торт у світі» у виконанні Radiowe Nutki. Рецепт. Нездорова їжа. Спілкування. Позитивна оцінка - негативна оцінка. Згода-незгода. Замовлення столика та меню в ресторані. Лист «Запрошення». Фразеологічний куточок «Фразеологічні асоціації з назвами страв та продуктів». Кросворд.
10
Банк та послуги
Детальніше
Розмова про картину Тадеуша Маковського «Швець». Про послуги у нашому житті. У банку. Швидке читання «Що робити, щоб не втратити гроші?» Польські монети та банкноти. Сімейний бюджет. Послуги. Діалоги у пунктах обслуговування. Замовлення послуги. Граматика (минулий час складний і простий). «Scienisco» у виконанні Golec uOrkiestra. Зниклі професії. Фразеологічні асоціації з назвами професій та словосполученнями з дієсловом «працювати».

Після закінчення курсу Ваш рівень польської мови буде B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми у польській мові з носіями
Використовувати польську для роботи, навчатися в університеті в Польщі
Пройти співбесіду та отримати карту поляка
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах