Курс польської курси для різних професій

Програма розрахована для людей різних професій

Детальніше про програму

Містять необхідну лексику та граматику для спілкування у потрібній професії
Є тести для перевірки знань
Рекомендується брати цю програму для вивчення разом із загальним курсом польської мови
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А2

Програма курсу

Програма для офіціантів 1
Програма для офіціантів 2
1
Вступ
Детальніше
Гастрономія та її функції. Характеристика закладів харчування. Функціональне розташування кімнат у закладі громадського харчування. Відділ продажу.
2
Робочі професії
Детальніше
Персонал ресторану. Обов'язки та кваліфікація працівників. Обов'язки та кваліфікація керівника. Кваліфікація офіціанта. Обов'язки та кваліфікація сомельє. Кваліфікація бармена.
3
Професія офіціанта
Детальніше
Робота офіціантом. Схильність до роботи офіціанта. Етика у професії офіціанта. Особиста гігієна. Як бути офіціантом?
4
Обладнання та декор
Детальніше
Обладнання. Туалетне встаткування. Естетика гастрономічного закладу. Дизайн інтер'єра. Значення та принципи підбору кольору. Освітлення кімнати. Обладнання ресторанного залу. Додаткове обладнання. Технічне обладнання. Розташування бару. Види барів. Посуд. Столове приладдя. Керамічний посуд. Столове приладдя. Скляний посуд. Догляд та зберігання посуду та столових приладів.
5
Підготовка приміщення
Детальніше
Підготовка офіціанта для обслуговування гостей. Підготовка приміщення ресторану для обслуговування гостей. Підготовка офіціанта. Підготовчі роботи у залі очікування. Правила сервірування столів для обслуговування гостей. Покриття столів скатертиною. Спосіб складання скатертини. Техніка розкладання скатертини. Зміна скатертини у присутності гостей. Декоративне складання лляних серветок. Вибір кольору столової білизни. Техніка поводження з тацями та посудом. Пересувні тарілки та миски для бульйону. Переміщення столових приладів. Сервірування столів посудом. Підготовка посуду у присутності гостя. Орнамент столу. Правила оздоблення столу. Декоративні елементи. Прибирання та заключні заходи.
6
Картки меню
Детальніше
Поділ та характеристика карт меню. Правила створення карток меню. Мова, орфографія та номенклатура у картках меню. Обов'язкова інформація, вказана у картці меню. Винна карта, алкоголь та напої. Види та особливості меню. Класичне та сучасне меню. Загальні правила складання меню. Приклади довільного меню.
7
Гість у закладі харчування
Детальніше
Різні гості. Робота із різними гостями. Поведінка офіціанта у конфліктних ситуаціях. Скарги. Права гостя ресторану. Найчастіші причини скарг. Прийом скарг.
8
Гостьовий сервіс
Детальніше
Етапи обслуговування гостей. Зустріч та розсадка гостей. Роздача карток меню гостям. Прийом замовлень гостей. Консультації щодо вибору страв та напоїв. Навіщо офіціанту знати карту меню? Продаж послуг у ресторані. Збереження замовлення гостя. Подача їжі та напоїв. Оплата за рахунками. Прощання із гостями. Розмова із гостями. Загальні правила обслуговування гостей. Порядок подачі страв та напоїв. Стилі обслуговування гостей. Обслуговування у німецькому, англійському та французькому стилях. Буфет. Збирання посуду після їжи.
1
Система роботи у гастрономії
Детальніше
Система обслуговування у закладах громадського харчування. Самообслуговування. Послуги офіціантів. Самообслуговування разом із обслуговуванням офіціанта.
2
Подання їжі
Детальніше
Види сніданку. Посуд та столові прилади для сервірування сніданку. Техніка подання сніданку. Сніданок «Шведський стіл». Сервірування закусок. Типи стартерів. Посуд та столові прилади для сервірування закусок. Сервірування супів. Види супів. Посуд та столові прилади для подачі супів. Супові техніки. Подача основних страв та сирів. Види основних страв. Посуд та столові прилади для подачі основних страв. Подання сиру. Подання десертів. Види десертів. Техніка подавання десертів.
3
Подання безалкогольних напоїв
Детальніше
Розлив безалкогольних напоїв. Подача кави. Приготування кави. Вибрані рецепти для приготування кави. Посуд та столові прилади для подачі кави. Способи подачі кави. Сервірування чаю. Приготування чаю. Посуд та столові прилади для сервірування чаю. Техніка подавання чаю. Подання какао та шоколаду. Приготування какао та шоколаду. Техніка подачі какао та шоколаду. Подання холодних безалкогольних напоїв. Розлив холодних безалкогольних напоїв. Техніка подачі холодних безалкогольних напоїв.
4
Подання алкогольних напоїв
Детальніше
Загальні характеристики алкогольних напоїв. Вплив алкоголю на організм людини. Подання пива. Характеристики та класифікація пива. Техніка подачі пива. Сервіровка стола. Виноград та його сорти. Поділ та характеристики вин. Класифікація вин. Як порекомендувати вино у ресторані? Сервірування червоних вин. Подання білих вин. Подання ігристих вин. Подання алкогольних напоїв. Розподіл та характеристика спиртних напоїв. Техніка подачі алкогольних напоїв. Вибір спирту для їжі.
5
Харчові звички народів
Детальніше
Кулінарні традиції. Великобританія — харчові звички британців. Болгарія — харчові звички болгар. Китай — харчові звички китайців. Франція-харчові звички французів. Іспанія-харчові звички іспанців. Ізраїль-традиційна єврейська кухня. Німеччина-харчові звички німців. Угорщина-харчові звички угорців. Італія-харчові звички італійців. Обслуговування клієнтів з урахуванням їхніх харчових звичок та культури харчування
6
Спеціальний сервіс
Детальніше
Обладнання для приготування їжі у присутності гостей. Приготування їжі за столом для гостей. Рибне філе. Приготування закусок. Приготування напоїв. Спеціальні чохли. Топінг із лобстера. Устрична кришка. Кришка для ікри. Кришка для фондю. Топер для артишоків. Кришка для спаржі. Топер для спагетті.
7
Мистецтво бармена
Детальніше
Бармен. Бар-робоче місце бармена. Барне встаткування. Організація роботи у барі. Аксесуари та барне обладнання. Барне скло. Характеристика змішаних напоїв. Історія змішаних напоїв. Класифікація змішаних напоїв. Легкі напої. Безалкогольні напої. Різні напої. Дієтичні напої. Гарячі напої. Молекулярні напої. Рецепти коктейлів. Інгредієнти коктейлю. Поєднання інгредієнтів. Збереження рецепту. Вибрані рецепти змішаних напоїв. Техніка бармену. Приготування холодних коктейлів. Приготування гарячих коктейлів. Мистецтво прикраси коктейлів.
8
Обслуговування гостей у номерах
Детальніше
Організація обслуговування номерів. Кімната обслуговування номерів. Обладнання для обслуговування номерів. Форми для розміщення замовлень гостями. Правила обслуговування гостей у номері готелю. Правила розселення гостей готелю.
9
Прийоми
Детальніше
Види вечірок. Обслуговування офіціантами одноразових вечірок

Після закінчення курсу Ваш рівень польської буде А2. Ви зможете*:

Добре спілкуватися у сфері Вашої професії
Працювати у Польщі
Скласти тести за Вашою професією
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах