Курс іспанської впевнений середній B1

Програма розрахована для людей від 15 до 100 років, які мають знання іспанської мови на рівні А2

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Є тести для перевірки знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма B1
1
Щоденне життя
Детальніше
Словник на тему «Щоденне життя та дозвілля». Говоримо про щоденні рутини та вільний час. Граматика: вказуємо, як давно виконувалась якась дія. «З яких пір?» Що ти зробив? Комунікація: розповідаємо про минулий досвід. Граматика: огляд вживання минулого часу доконаного та недоконаного. Майбутнє, яке на нас чекає. Комунікація: розмова про майбутнє. Граматика: майбутній недоконаний час. Вимова та написання: акцентуація. Спілкування та культура. Говорити і слухати: знайомство з будь-ким. Пишемо абзац із використанням великих літер.
2
Місця
Детальніше
На станції. Комунікації: подорожі. Звертаємось до минулого. Купуємо квиток на потяг, літак, автобус. Граматика: час, що минув. Плюсквамперфект. Як добираєшся до роботи? Лексика на тему «Засоби транспорту та дієслова руху». Комунікація: розкажіть про пересування містом та транспортними засобами. Вимова та написання: окликова інтонація. Обмін будинками. Словник на тему «Будинок та домашні справи». Комунікація: опис будинку. Граматика: прийменники місця. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: робимо пропозиції. Читаємо про поїздку до Колумбії. Пишемо особистий лист.
3
Особисті відносини
Детальніше
Мені подобається Джулія. Спілкування: знайомство з іншими. Розповідаємо про свій характер. Граматика: зворотні дієслова. Вимова та написання: питальна інтонація. Друзі. Лексика для людей. Комунікація: описуємо статуру та особистість. Граматика: складнопідрядні речення: дійсний або умовний спосіб. У мене проблеми. Спілкування: запитуємо та даємо поради та пропозиції. Говоримо про почуття. Граматика: умовне речення. Форма та використання, щоб дати пораду. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: описуємо людей. Читаємо про Мачу-Пікчу. Письмово заповнюємо формуляр.
4
Давно не бачились!
Детальніше
Словник на тему «Зміни у житті». Комунікація: розповідаємо про минуле. Граматика: дієслівні перифрази: «зупинятися», «закінчуватися». Освіта тоді і зараз. Лексика на тему «Освіта». Комунікація: вираз звичок у минулому. Граматика: недоконаний минулий час. Робота та покликання. Спілкування: розповідаємо про життєвий досвід. Граматика: минулий час, коли йдеться про переживання. Утворення протилежностей. Вимова та написання. Наголос односкладових слів. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: обговорюємо зміни у житті. Читаємо про Іспанію та іспанців. Пишемо, використовуючи крапку, двокрапку та кому.
5
Здоров'я та хвороба
Детальніше
Чому я вегетаріанець? Лексика на тему «Їжа». Комунікація: розповімо про дієти. Граматика: заключні речення. Інші ліки. Лексика на тему «Людське тіло». Комунікація: розмова про терапію. Альтернативи. Спілкування: поради, щоб добре спати. Граматика: імператив. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: даємо поради. Читаємо про подорож на Кубу. Письмово консультуємося із лікарем.
6
Наш світ
Детальніше
Правильний з погляду екології. Словник: екологія. Спілкування. Висловлюємо почуття та думки. Мене це турбує + умовний спосіб. Менше диму, будь ласка. Комунікація: експрес-рекомендації та зобов'язання. Робимо оцінки. Граматика: треба + інфінітив. Вимова та написання окремих літер та звуків. Гімалайський еколог. Лексика на тему «Географія». Спілкування: порівняння. Граматика: ступені порівняння прикметників. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: протест у ситуації. Читаємо про іспанські міста всесвітньої спадщини. Пишемо листи до редакції.
7
Робота та професії
Детальніше
Хороша робота. Лексика на тему «Професії та світ праці». Комунікація: розмови про професії та умови праці. Коли зможу, я зміню роботу. Граматика: речення з «коли». Якби я мав гроші... Спілкування: говоримо про малоймовірні умови. Граматика: умовні речення. Якби мав гроші. Вимова та написання: наголос у формах майбутнього та недоконаного умовного способу. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: шукаю роботу. Читаємо приказки. Пишемо мотиваційний лист.
8
Вільний час
Детальніше
Види спорту. Лексика на тему «Спорт». Розповідаємо про спортсменів. Виходимо? Зв'язок: запис на прийом. Передаємо інформацію. Граматика: прямий і опосередкований стиль передачі інформації. Музика, мистецтво та література. Словник на тему «Шоу». Спілкування та культура. Коментуємо фільм. Читаємо про фламенко. Запитуємо щось у письмовій формі.
9
Новини
Детальніше
Лексика на тему «Кримінал». Спілкування: читаємо та слухаємо новини. Граматика: пасив. Виходь за мене! Зв'язок: передача замовлень, запитів та пропозицій. Граматика: непряма мова. Я хочу, щоб моє місто було гарним. Спілкування: висловлюємо бажання. Граматика: «я бажаю», «я хотів би». Інфінітив та умовний спосіб. Спілкування та культура. Говорити та слухати: що б Ви хотіли робити? Читаємо про Атапуерку. Пишемо нотатки та повідомлення.
10
Час відпочинку
Детальніше
Мандруємо. Комунікація: плануємо подорожі. Висловлюємо можливість і робимо припущення. Граматика: «може бути», «напевно». Розміщення. Лексика на тему «Житло». Комунікації: вибір готелю. Запитуємо про послугу. Граматика: «Не могли б Ви?» «Не могли б Ви бути такі люб'язні…?» Вимова та написання дифтонгів, трифтонгів. Розповіді про подорожі. Лексика на тему «Погода». Розповідаємо анекдоти. Говоримо про час. Граматика: повторення часів оповідання. Спілкування та культура. Усна та письмова мова: вираз ймовірності. Читаємо про Гватемалу. Пишемо листівку.
11
Час покупок
Детальніше
На базарі. Лексика на тему «Одяг». Спілкування: купівля над ринком. Граматика: особові займенники прямого та непрямого доповнення. Я люблю шопінг! Комунікація: висловлювання невизначеної суми. Граматика: «досить багато», «трохи». Підприємлива людина. Лексика на тему «Економіка, компанія та бізнес». Комунікація: розмова про економіку. Граматика: використання артиклів. Вимова та правопис: скоромовки. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: поміняти щось у магазині. Читаємо про Наска. Пишемо претензійний лист.
12
Свята та традиції
Детальніше
7 липня Сан-Фермін. Комунікація, розмови про традиційні свята. Безособові пропозиції з se. Хочеш прийти до мене додому на Різдво? Спілкування: прохання про позику, прохання про дозвіл та прохання про допомогу. Граматика: тобі важливо + інфінітив? Тобі важливий + умовний спосіб? Люди. Відповідаємо на запитання анкети. Граматика: прислівники. Вимова та написання: інтонація. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: пропонуємо та просимо про допомогу. Читаємо про ацтеків. Пишемо текст.

Після закінчення курсу Ваш рівень іспанської мови буде В1. Ви зможете*:

Впевнено спілкуватися на більшість тем в іспанській мові
Використовувати іспанську для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспит DELE В1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах