Курс іспанської вище за середній В2

Програма розрахована для людей від 15 до 100 років, які мають знання іспанської мови на рівні В1

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Є тести для перевірки знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: B1

Програма курсу

Програма B2
1
Познайомимося краще
Детальніше
Ти солідарний? Спілкування та знайомство з іншими. Граматика: питання. Розповідаємо біографію. Повторення минулого часу. Час згадувати. Комунікація: опис минулих часів. Граматика. Недоконаний час. Спілкування та культура. Говоримо про минуле. Пишемо електронного листа другу.
2
Прийдешнє майбутнє
Детальніше
Предмети першої необхідності. Спілкування: опис предметів. Будинок майбутнього. Висловлюємо ймовірність у майбутньому. Доконаний майбутній час. Мене нервує, що Луїс не пунктуальний. Лексика: «Електричні прилади». Вчимося висловлювати почуття та думки. Використовуємо умовний спосіб, щоб говорити про почуття. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: втрачене та знайдене. Запитуємо та надаємо інформацію у письмовій формі.
3
Їжа та здоров'я
Детальніше
Щоденне життя. Розкажіть про харчові звички. Готуємо. Лексикон для кулінарії. Тимчасові речення. Біль у спині. Лексика «Частини тіла». Спілкування. Говоримо про здоров'я та хворобу. Граматика: ймовірні чи неймовірні умови. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: у ресторані. Читаємо про оливкову олію. Пишемо оголошення.
4
Соціалізація
Детальніше
З ким ти живеш? Говоримо про співіснування та про друзів. Словотвір: субстантивація. Нескінченна любов. Розмова про почуття. Граматика: відносні речення з приводами. Бажання бути батьками. Розповідаємо про усиновлення. Артикль lo. Спілкування та культура. Усна та письмова мова. Читаємо про мексиканського поета Октавіо Пас. Пишемо статтю для журналу.
5
Споживання
Детальніше
Реклама. Розповідаємо про рекламу. Висловлюємо претензії. Непряма мова. Гроші. Поговоримо про банки, гроші та покупки. Лексика на тему «Економіка». Чесна торгівля. Спілкування: розповідаємо про справедливу торгівлю. Граматика: словотвір: прикметники. Спілкування та культура: говоримо та слухаємо: прояснення ситуації. Читаємо про історію нуги. Претензійний лист.
6
ЗМІ. Телебачення
Детальніше
Читаємо та говоримо про телебачення. Граматика: висловлюємо мету: «для того, щоб». Серіал. Розповідаємо про телесеріал. Граматика: висловлюємо причину: «тому що, потім, через, тому що». Умовний спосіб. Газети у мережі. Лексика на тему «Газети». Говоримо про пресу. Граматика: дискурсивні з'єднувачі: «також, з цієї причини, хоча». Спілкування та культура. Говоримо і пишемо: дивитися телевізор. Читаємо про життя у барі. Письмово висловлюємо думку.
7
Дозвілля
Детальніше
Йдемо у кіно. Лексика на тему «Кіно». Спілкування: говоримо про фільми. Готуємо та пишемо рецензію на фільм. Потанцюємо? Розповідаємо про заняття у вільний час. Я не думав, що це буде так складно. Комунікація: говоримо про сприйняття та думки. Граматика: дійсний та умовний способи з дієсловами думки або фізичного чи інтелектуального сприйняття. Речення типу: я не знав, що + дійсний або умовний спосіб. Спілкування та культура. Ти прийдеш на концерт? Читаємо про Барселону та Гауді. Пишемо листа до редакції.
8
Подорожі
Детальніше
Комунікація: розмова про відпустку. Граматика: значення умовного способу. Подорожуйте, щоб почуватися живим. Комунікації: причини подорожувати. Граматика: прикметники, значення яких змінюється з допомогою слів ser і estar. Ser/estar + дієприкметник. Історія подорожі. Комунікація: розкажіть про світовий тур фотографа. Граматика: словотвір. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: куди ти йдеш? Культура Куско. Письмово розповідаємо історії.
9
Знайти роботу
Детальніше
Підприємці. Спілкування: обговорюємо різноманітні види роботи. Висловлюємо свою думку. Погоджуємося і не погоджуємося. Порівнюємо та висуваємо заперечення. Вираз загрози: як + умовний спосіб. Знайти роботу. Лексика на тему «Професії». Комунікація: готуємося до співбесіди під час прийому на роботу. Граматика: рід у професіях та іменниках, які є істотою. Суспільні послуги. Лексика на тему «Адміністрація». Розповідаємо про деякі державні послуги. Граматика: вираз умови: «щоразу, поки що, крім». Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: поради щодо проведення інтерв'ю. Читаємо про кінофестиваль у Гавані. Пишемо своє резюме.
10
Злочин та покарання
Детальніше
Якщо ти за кермом, не пий. Лексика на тему «Кримінал». Розповідаємо про злочини та покарання. Граматика: дійсний і умовний способи зі словами «щоразу, коли». Мій гаманець був викрадений. Судова лексика. Граматика: відносні речення з дійсним або умовним способом. Моя машина зламалася. Лексика на тему «Автомобіль». Спілкування: моя машина зламалася. Спілкування та культура: говоримо та слухаємо: висловлюємо можливість та впевненість. Читаємо про культуру майя. Пишемо звіт про аварію.
11
Погода та клімат
Детальніше
Лексика на тему «Тварини». Розповідаємо про тваринний світ. Лексика на тему «Погода». Розповідаємо про зміну клімату. Граматика: поступові речення: «хоча, незалежно від цього, як». Стихійні лиха. Говоримо про природні катастрофи. Граматика: словотвори: суфікси подяки, зменшувально-пестливі. Спілкування та культура. Запитуємо та висловлюємо думки. Читаємо про Франциско де Гойя. Пишемо ділові листи.
12
Мистецтво та література
Детальніше
Комунікація: говоримо про іспано-американський роман. Граматика: прийменники. Культурний туризм. Лексика на тему «Мистецтво». Комунікація: розмова про пам'ятки. Граматика: пасив. Ви все ще малюєте? Комунікація. Опис творів мистецтва. Граматика: значення та використання словесних перифраз. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо. Пропонуємо та висловлюємо думку. Читаємо про Мігеля де Сервантеса. Пишемо опис.

Після закінчення курсу Ваш рівень іспанської мови буде B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми в іспанській мові з носіями
Використовувати іспанську для роботи
Скласти іспит DELE B2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах