Курс іспанської підготовчий середній А2

Програма розрахована для людей від 15 до 100 років, які мають знання іспанської мови на рівні А1

Детальніше про програму

Містить лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі
Є тести для перевірки знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1+

Програма курсу

Програма A2
1
Представляємось і вітаємося
Детальніше
Приємно познайомитися! Дієслово «gustar». «Я трохи посплю». Висловлюємо переваги. Говоримо про рутини. Зворотні дієслова. Вимова та орфографія: акцентування у теперішньому та минулому часах. Незабутні канікули. Говоримо про минуле. Минулий час. Спілкування та культура: форми вітання.
2
Біографії
Детальніше
Ти хочеш бути мільйонером? Форми привітання. Займенники. Біографії: розповідаємо про минулі події. Вимова та орфографія: акцентування запитальних слів у часі. Карибські острови: числа та дати. Спілкування та культура: Альгамбра. Відомі особи.
3
Традиції
Детальніше
«Весілля Пілі». Описуємо сім'ю. Говоримо про характер. Ser/estar + прикметники. «Як все пройшло сьогодні?» Говоримо про недавнє минуле та переживання. Минулий доконаний час. Традиції: говоримо про різні культури. Висловлюємо заборону та дозвіл. Спілкування та культура: весілля світу.
4
Вільний час
Детальніше
Місце для життя. Говоримо про будинки та їхні прикраси. Висловлюємо бажання. «Мені подобається» + інфінітив. Об'єктні займенники прямого та непрямого доповнення. Спілкування та культура: іспанське кіно. Традиційні свята.
5
Тоді й зараз
Детальніше
«Не було стільки машин». Говоримо про звички та обставини минулого. Минулий час. «Я не заробляю так, як ти». Робимо порівняння. Ступені порівняння прикметників. Рухаємося містом. Орієнтуємось у місті. Інструкції для того, щоб дістатися якогось місця призначення. Вимова та орфографія: дифтонги. Спілкування та культура: Буенос-Айрес.
6
Готувати
Детальніше
Пишемо рекламу. Купуємо та продаємо по телефону. Висловлюємо невизначену кількість. «Легко готувати». Даємо інструкції у безособовій формі. Безособові форми з se. Спілкування та культура: середземноморська дієта.
7
Поради
Детальніше
«Привіт цьому літу!» Даємо поради та інструкції. Наказовий спосіб у стверджувальній та негативній формах. «У мого шефа погане почуття гумору». Говоримо про настрій. Ser/estar. «Одужуйте!» Висловлюємо побажання. Умовний спосіб теперішнього часу. Спілкування та культура: здорові звички.
8
Періодичні видання
Детальніше
У пошуках роботи. Говоримо про умови праці. Оголошення про роботу. Події. «Газетні новини». Estaba+ герундій. Вибачення. Непряма мова. Спілкування та культура: іспанські письменники.
9
Передбачення
Детальніше
«Скільки часу ти чекаєш?» Говоримо про тривалість дії. Llevar+герундій. «Що станеться?» Говоримо про майбутнє. Робимо передбачення. Майбутній час. Умовні речення. «Що ти думаєш про це?» Висловлюємо переваги та думки. Думки: «мені здається», «я думаю», «мене цікавить», «мене також». Спілкування та культура: еміграція в іншу країну.
10
Плани
Детальніше
«Що ти думаєш робити на цих канікулах?» Говоримо про плани. Voy a+ інфінітив, pienso a+інфінітив. Коли маю час… Визначаємо місце діяльності в майбутньому. «Для чого це?» Пояснюємо та визначаємо назви об'єктів та місць. Відносні речення. Спілкування та культура: історія переходу Іспанії до демократії.
11
Додатково
Детальніше
Граматика, словник та практичні вправи. Список правильних та неправильних дієслів.

Після закінчення курсу Ваш рівень іспанської мови буде А2. Ви зможете*:

Спілкуватися на основні теми в іспанській мові
Використовувати іспанську для роботи (спілкуючись на загальні теми)
Скласти іспит DELE A2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах