Курс іспанської експрес курс A1-B2

Програма розрахована для людей, які бажають вивчити мову у короткий термін

Детальніше про програму

Всі розділи присвячені певній темі
Є періодичні тестування знань
Програма інтенсивна та передбачає темп не менше 6 годин на тиждень
Термін проходження цієї програми від 3х місяців

Програма курсу

Програма A1
Програма A1+
Програма A2
Програма B1
Програма B2
1
Вступна лекція
Детальніше
Перед початком. Вітаємо інших та представляємо себе у класі. Називаємо своє ім'я. Як це пишеться? Як це вимовляється? Алфавіт. Карти Іспанії та Латинської Америки.
2
Приємно познайомитись!
Детальніше
Рід прикметників для національностей. «Чим ти займаєшся?» Професії. Теперішній час правильних дієслів. Теперішній час неправильних дієслів ser, tener. «Ви» та «ти». Вимова та орфографія. Питальна інтонація. «Який твій номер телефону?» Цифри від 0 до 20.
3
Сім'я
Детальніше
«Ти заміжня?» Представляємо сім'ю. Даємо особисту інформацію. Множина іменників. «Де мої окуляри?» Маркери місця. Праворуч, ліворуч, посередині та інші. Присвійні прикметники. Вказівні займенники. «Котра година?» Запитуємо і говоримо час за годинником. Світовий час. Числа від 21 до 5000. Вимова: акцентування. Спілкування та культура. Іспанська сім'я. Свята.
4
Робота
Детальніше
Роза прокидається о сьомій. Говоримо про щоденну рутину. Зворотні дієслова. Теперішній час неправильних дієслів. Прийменники часу. «Вчишся або працюєш?» Дні тижня. Говоримо про роботу: місце роботи, професія та розклад. «Що їси на сніданок?» Говоримо про сніданок. Сніданки світу. Спілкування та культура: звички та розклади іспанців.
5
Будинок
Детальніше
Описуємо будинок. «Де живеш?» Порядкові числівники від 1 до 10. Інтер'єр: меблі та речі в будинку. Означені та неозначені артиклі. Hay/estar. Візит до Кордоби. Бронюємо номер у готелі. Подвір'я. Спілкування та культура: типи житла в Іспанії.
6
Харчування
Детальніше
Їсти у кафе. Замовляємо їжу у ресторані. Страви в Іспанії. Їжа у кафе. «Тобі подобається кіно?» Слова на тему «Вільний час». Дієслово «gustar». Описуємо рекламу. Карибський рецепт. Імперативи. Даємо та розуміємо інструкції. «Продукти з Америки». Спілкування та культура: їжа з Іспанії та Латинської Америки.
1
Район
Детальніше
«Як дістатися?» Купуємо квиток на метро. Інструкції для поїздки до метро. «Відкрийте вікно, будь ласка!» Імператив. Даємо інструкції. Мій район тихий. Описуємо район, де живемо. Ser/estar. Спілкування та культура. Іспанські міста.
2
Гуляти з друзями
Детальніше
«Де ми?» Умовитись про зустріч по телефону. Зустрічатися з кимось. Приймати запрошення чи відмовлятися від нього. Залишати повідомлення. Говоримо про дії у процесі. Estar + gerundio. Вимова та орфографія: окликова інтонація. Опис зовнішності та характеру. Вільний час іспанської та латиноамериканської молоді.
3
У відпустці
Детальніше
«Вибачте, як пройти до собору?» Запитуємо та вказуємо, як пройти в якесь місце. Слова на тему «Місто». Що Роза робила вчора? Простий минулий час для правильних дієслів і для неправильних дієслів. Вимова та орфографія: акцентування. «Яка зараз погода?» Говоримо про метеорологічні умови. Місяці та пори року. Спілкування та культура: у відпустці в Іспанії.
4
Покупки
Детальніше
«Скільки коштують ці туфлі?» Ресурси для покупок. Особисті займенники. «Мій хлопець носить краватку». Кольори. Опис одягу. Узгодження іменників та прикметників-кольору. Буенос-Айрес набагато більший за Толедо. Робимо порівняння. Прикметники, що описують міста. Вказівні прикметники та займенники. Спілкування та культура: міста та мистецтво Іспанії та Латинської Америки.
5
Здоров'я та хвороба
Детальніше
Частини тіла. Говоримо про хвороби та лікування. Дієслово «doler». Пропозиції: «Чому б не?» «Перш, ніж ми гуляли з друзями». Говоримо про звички у минулому. Минулий недоконаний час для правильних дієслів та для неправильних дієслів. «Збираюсь працювати в готелі». Описуємо плани та наміри. Вимова та орфографія: правила акцентування. Спілкування та культура: імперія Інків. Пишемо блог про подорож.
6
Додатково
Детальніше
Додатки з граматики, лекції із вправами. Список правильних та неправильних дієслів.
1
Представляємось і вітаємося
Детальніше
Приємно познайомитися! Дієслово «gustar». «Я трохи посплю». Висловлюємо переваги. Говоримо про рутини. Зворотні дієслова. Вимова та орфографія: акцентування у теперішньому та минулому часах. Незабутні канікули. Говоримо про минуле. Минулий час. Спілкування та культура: форми вітання.
2
Біографії
Детальніше
Ти хочеш бути мільйонером? Форми привітання. Займенники. Біографії: розповідаємо про минулі події. Вимова та орфографія: акцентування запитальних слів у часі. Карибські острови: числа та дати. Спілкування та культура: Альгамбра. Відомі особи.
3
Традиції
Детальніше
«Весілля Пілі». Описуємо сім'ю. Говоримо про характер. Ser/estar + прикметники. «Як все пройшло сьогодні?» Говоримо про недавнє минуле та переживання. Минулий доконаний час. Традиції: говоримо про різні культури. Висловлюємо заборону та дозвіл. Спілкування та культура: весілля світу.
4
Вільний час
Детальніше
Місце для життя. Говоримо про будинки та їхні прикраси. Висловлюємо бажання. «Мені подобається» + інфінітив. Об'єктні займенники прямого та непрямого доповнення. Спілкування та культура: іспанське кіно. Традиційні свята.
5
Тоді й зараз
Детальніше
«Не було стільки машин». Говоримо про звички та обставини минулого. Минулий час. «Я не заробляю так, як ти». Робимо порівняння. Ступені порівняння прикметників. Рухаємося містом. Орієнтуємось у місті. Інструкції для того, щоб дістатися якогось місця призначення. Вимова та орфографія: дифтонги. Спілкування та культура: Буенос-Айрес.
6
Готувати
Детальніше
Пишемо рекламу. Купуємо та продаємо по телефону. Висловлюємо невизначену кількість. «Легко готувати». Даємо інструкції у безособовій формі. Безособові форми з se. Спілкування та культура: середземноморська дієта.
7
Поради
Детальніше
«Привіт цьому літу!» Даємо поради та інструкції. Наказовий спосіб у стверджувальній та негативній формах. «У мого шефа погане почуття гумору». Говоримо про настрій. Ser/estar. «Одужуйте!» Висловлюємо побажання. Умовний спосіб теперішнього часу. Спілкування та культура: здорові звички.
8
Періодичні видання
Детальніше
У пошуках роботи. Говоримо про умови праці. Оголошення про роботу. Події. «Газетні новини». Estaba+ герундій. Вибачення. Непряма мова. Спілкування та культура: іспанські письменники.
9
Передбачення
Детальніше
«Скільки часу ти чекаєш?» Говоримо про тривалість дії. Llevar+герундій. «Що станеться?» Говоримо про майбутнє. Робимо передбачення. Майбутній час. Умовні речення. «Що ти думаєш про це?» Висловлюємо переваги та думки. Думки: «мені здається», «я думаю», «мене цікавить», «мене також». Спілкування та культура: еміграція в іншу країну.
10
Плани
Детальніше
«Що ти думаєш робити на цих канікулах?» Говоримо про плани. Voy a+ інфінітив, pienso a+інфінітив. Коли маю час… Визначаємо місце діяльності в майбутньому. «Для чого це?» Пояснюємо та визначаємо назви об'єктів та місць. Відносні речення. Спілкування та культура: історія переходу Іспанії до демократії.
11
Додатково
Детальніше
Граматика, словник та практичні вправи. Список правильних та неправильних дієслів.
1
Щоденне життя
Детальніше
Словник на тему «Щоденне життя та дозвілля». Говоримо про щоденні рутини та вільний час. Граматика: вказуємо, як давно виконувалась якась дія. «З яких пір?» Що ти зробив? Комунікація: розповідаємо про минулий досвід. Граматика: огляд вживання минулого часу доконаного та недоконаного. Майбутнє, яке на нас чекає. Комунікація: розмова про майбутнє. Граматика: майбутній недоконаний час. Вимова та написання: акцентуація. Спілкування та культура. Говорити і слухати: знайомство з будь-ким. Пишемо абзац із використанням великих літер.
2
Місця
Детальніше
На станції. Комунікації: подорожі. Звертаємось до минулого. Купуємо квиток на потяг, літак, автобус. Граматика: час, що минув. Плюсквамперфект. Як добираєшся до роботи? Лексика на тему «Засоби транспорту та дієслова руху». Комунікація: розкажіть про пересування містом та транспортними засобами. Вимова та написання: окликова інтонація. Обмін будинками. Словник на тему «Будинок та домашні справи». Комунікація: опис будинку. Граматика: прийменники місця. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: робимо пропозиції. Читаємо про поїздку до Колумбії. Пишемо особистий лист.
3
Особисті відносини
Детальніше
Мені подобається Джулія. Спілкування: знайомство з іншими. Розповідаємо про свій характер. Граматика: зворотні дієслова. Вимова та написання: питальна інтонація. Друзі. Лексика для людей. Комунікація: описуємо статуру та особистість. Граматика: складнопідрядні речення: дійсний або умовний спосіб. У мене проблеми. Спілкування: запитуємо та даємо поради та пропозиції. Говоримо про почуття. Граматика: умовне речення. Форма та використання, щоб дати пораду. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: описуємо людей. Читаємо про Мачу-Пікчу. Письмово заповнюємо формуляр.
4
Давно не бачились!
Детальніше
Словник на тему «Зміни у житті». Комунікація: розповідаємо про минуле. Граматика: дієслівні перифрази: «зупинятися», «закінчуватися». Освіта тоді і зараз. Лексика на тему «Освіта». Комунікація: вираз звичок у минулому. Граматика: недоконаний минулий час. Робота та покликання. Спілкування: розповідаємо про життєвий досвід. Граматика: минулий час, коли йдеться про переживання. Утворення протилежностей. Вимова та написання. Наголос односкладових слів. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: обговорюємо зміни у житті. Читаємо про Іспанію та іспанців. Пишемо, використовуючи крапку, двокрапку та кому.
5
Здоров'я та хвороба
Детальніше
Чому я вегетаріанець? Лексика на тему «Їжа». Комунікація: розповімо про дієти. Граматика: заключні речення. Інші ліки. Лексика на тему «Людське тіло». Комунікація: розмова про терапію. Альтернативи. Спілкування: поради, щоб добре спати. Граматика: імператив. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: даємо поради. Читаємо про подорож на Кубу. Письмово консультуємося із лікарем.
6
Наш світ
Детальніше
Правильний з погляду екології. Словник: екологія. Спілкування. Висловлюємо почуття та думки. Мене це турбує + умовний спосіб. Менше диму, будь ласка. Комунікація: експрес-рекомендації та зобов'язання. Робимо оцінки. Граматика: треба + інфінітив. Вимова та написання окремих літер та звуків. Гімалайський еколог. Лексика на тему «Географія». Спілкування: порівняння. Граматика: ступені порівняння прикметників. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: протест у ситуації. Читаємо про іспанські міста всесвітньої спадщини. Пишемо листи до редакції.
7
Робота та професії
Детальніше
Хороша робота. Лексика на тему «Професії та світ праці». Комунікація: розмови про професії та умови праці. Коли зможу, я зміню роботу. Граматика: речення з «коли». Якби я мав гроші... Спілкування: говоримо про малоймовірні умови. Граматика: умовні речення. Якби мав гроші. Вимова та написання: наголос у формах майбутнього та недоконаного умовного способу. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: шукаю роботу. Читаємо приказки. Пишемо мотиваційний лист.
8
Вільний час
Детальніше
Види спорту. Лексика на тему «Спорт». Розповідаємо про спортсменів. Виходимо? Зв'язок: запис на прийом. Передаємо інформацію. Граматика: прямий і опосередкований стиль передачі інформації. Музика, мистецтво та література. Словник на тему «Шоу». Спілкування та культура. Коментуємо фільм. Читаємо про фламенко. Запитуємо щось у письмовій формі.
9
Новини
Детальніше
Лексика на тему «Кримінал». Спілкування: читаємо та слухаємо новини. Граматика: пасив. Виходь за мене! Зв'язок: передача замовлень, запитів та пропозицій. Граматика: непряма мова. Я хочу, щоб моє місто було гарним. Спілкування: висловлюємо бажання. Граматика: «я бажаю», «я хотів би». Інфінітив та умовний спосіб. Спілкування та культура. Говорити та слухати: що б Ви хотіли робити? Читаємо про Атапуерку. Пишемо нотатки та повідомлення.
10
Час відпочинку
Детальніше
Мандруємо. Комунікація: плануємо подорожі. Висловлюємо можливість і робимо припущення. Граматика: «може бути», «напевно». Розміщення. Лексика на тему «Житло». Комунікації: вибір готелю. Запитуємо про послугу. Граматика: «Не могли б Ви?» «Не могли б Ви бути такі люб'язні…?» Вимова та написання дифтонгів, трифтонгів. Розповіді про подорожі. Лексика на тему «Погода». Розповідаємо анекдоти. Говоримо про час. Граматика: повторення часів оповідання. Спілкування та культура. Усна та письмова мова: вираз ймовірності. Читаємо про Гватемалу. Пишемо листівку.
11
Час покупок
Детальніше
На базарі. Лексика на тему «Одяг». Спілкування: купівля над ринком. Граматика: особові займенники прямого та непрямого доповнення. Я люблю шопінг! Комунікація: висловлювання невизначеної суми. Граматика: «досить багато», «трохи». Підприємлива людина. Лексика на тему «Економіка, компанія та бізнес». Комунікація: розмова про економіку. Граматика: використання артиклів. Вимова та правопис: скоромовки. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: поміняти щось у магазині. Читаємо про Наска. Пишемо претензійний лист.
12
Свята та традиції
Детальніше
7 липня Сан-Фермін. Комунікація, розмови про традиційні свята. Безособові пропозиції з se. Хочеш прийти до мене додому на Різдво? Спілкування: прохання про позику, прохання про дозвіл та прохання про допомогу. Граматика: тобі важливо + інфінітив? Тобі важливий + умовний спосіб? Люди. Відповідаємо на запитання анкети. Граматика: прислівники. Вимова та написання: інтонація. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: пропонуємо та просимо про допомогу. Читаємо про ацтеків. Пишемо текст.
1
Познайомимося краще
Детальніше
Ти солідарний? Спілкування та знайомство з іншими. Граматика: питання. Розповідаємо біографію. Повторення минулого часу. Час згадувати. Комунікація: опис минулих часів. Граматика. Недоконаний час. Спілкування та культура. Говоримо про минуле. Пишемо електронного листа другу.
2
Прийдешнє майбутнє
Детальніше
Предмети першої необхідності. Спілкування: опис предметів. Будинок майбутнього. Висловлюємо ймовірність у майбутньому. Доконаний майбутній час. Мене нервує, що Луїс не пунктуальний. Лексика: «Електричні прилади». Вчимося висловлювати почуття та думки. Використовуємо умовний спосіб, щоб говорити про почуття. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: втрачене та знайдене. Запитуємо та надаємо інформацію у письмовій формі.
3
Їжа та здоров'я
Детальніше
Щоденне життя. Розкажіть про харчові звички. Готуємо. Лексикон для кулінарії. Тимчасові речення. Біль у спині. Лексика «Частини тіла». Спілкування. Говоримо про здоров'я та хворобу. Граматика: ймовірні чи неймовірні умови. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: у ресторані. Читаємо про оливкову олію. Пишемо оголошення.
4
Соціалізація
Детальніше
З ким ти живеш? Говоримо про співіснування та про друзів. Словотвір: субстантивація. Нескінченна любов. Розмова про почуття. Граматика: відносні речення з приводами. Бажання бути батьками. Розповідаємо про усиновлення. Артикль lo. Спілкування та культура. Усна та письмова мова. Читаємо про мексиканського поета Октавіо Пас. Пишемо статтю для журналу.
5
Споживання
Детальніше
Реклама. Розповідаємо про рекламу. Висловлюємо претензії. Непряма мова. Гроші. Поговоримо про банки, гроші та покупки. Лексика на тему «Економіка». Чесна торгівля. Спілкування: розповідаємо про справедливу торгівлю. Граматика: словотвір: прикметники. Спілкування та культура: говоримо та слухаємо: прояснення ситуації. Читаємо про історію нуги. Претензійний лист.
6
ЗМІ. Телебачення
Детальніше
Читаємо та говоримо про телебачення. Граматика: висловлюємо мету: «для того, щоб». Серіал. Розповідаємо про телесеріал. Граматика: висловлюємо причину: «тому що, потім, через, тому що». Умовний спосіб. Газети у мережі. Лексика на тему «Газети». Говоримо про пресу. Граматика: дискурсивні з'єднувачі: «також, з цієї причини, хоча». Спілкування та культура. Говоримо і пишемо: дивитися телевізор. Читаємо про життя у барі. Письмово висловлюємо думку.
7
Дозвілля
Детальніше
Йдемо у кіно. Лексика на тему «Кіно». Спілкування: говоримо про фільми. Готуємо та пишемо рецензію на фільм. Потанцюємо? Розповідаємо про заняття у вільний час. Я не думав, що це буде так складно. Комунікація: говоримо про сприйняття та думки. Граматика: дійсний та умовний способи з дієсловами думки або фізичного чи інтелектуального сприйняття. Речення типу: я не знав, що + дійсний або умовний спосіб. Спілкування та культура. Ти прийдеш на концерт? Читаємо про Барселону та Гауді. Пишемо листа до редакції.
8
Подорожі
Детальніше
Комунікація: розмова про відпустку. Граматика: значення умовного способу. Подорожуйте, щоб почуватися живим. Комунікації: причини подорожувати. Граматика: прикметники, значення яких змінюється з допомогою слів ser і estar. Ser/estar + дієприкметник. Історія подорожі. Комунікація: розкажіть про світовий тур фотографа. Граматика: словотвір. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: куди ти йдеш? Культура Куско. Письмово розповідаємо історії.
9
Знайти роботу
Детальніше
Підприємці. Спілкування: обговорюємо різноманітні види роботи. Висловлюємо свою думку. Погоджуємося і не погоджуємося. Порівнюємо та висуваємо заперечення. Вираз загрози: як + умовний спосіб. Знайти роботу. Лексика на тему «Професії». Комунікація: готуємося до співбесіди під час прийому на роботу. Граматика: рід у професіях та іменниках, які є істотою. Суспільні послуги. Лексика на тему «Адміністрація». Розповідаємо про деякі державні послуги. Граматика: вираз умови: «щоразу, поки що, крім». Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо: поради щодо проведення інтерв'ю. Читаємо про кінофестиваль у Гавані. Пишемо своє резюме.
10
Злочин та покарання
Детальніше
Якщо ти за кермом, не пий. Лексика на тему «Кримінал». Розповідаємо про злочини та покарання. Граматика: дійсний і умовний способи зі словами «щоразу, коли». Мій гаманець був викрадений. Судова лексика. Граматика: відносні речення з дійсним або умовним способом. Моя машина зламалася. Лексика на тему «Автомобіль». Спілкування: моя машина зламалася. Спілкування та культура: говоримо та слухаємо: висловлюємо можливість та впевненість. Читаємо про культуру майя. Пишемо звіт про аварію.
11
Погода та клімат
Детальніше
Лексика на тему «Тварини». Розповідаємо про тваринний світ. Лексика на тему «Погода». Розповідаємо про зміну клімату. Граматика: поступові речення: «хоча, незалежно від цього, як». Стихійні лиха. Говоримо про природні катастрофи. Граматика: словотвори: суфікси подяки, зменшувально-пестливі. Спілкування та культура. Запитуємо та висловлюємо думки. Читаємо про Франциско де Гойя. Пишемо ділові листи.
12
Мистецтво та література
Детальніше
Комунікація: говоримо про іспано-американський роман. Граматика: прийменники. Культурний туризм. Лексика на тему «Мистецтво». Комунікація: розмова про пам'ятки. Граматика: пасив. Ви все ще малюєте? Комунікація. Опис творів мистецтва. Граматика: значення та використання словесних перифраз. Спілкування та культура. Говоримо та слухаємо. Пропонуємо та висловлюємо думку. Читаємо про Мігеля де Сервантеса. Пишемо опис.

Після закінчення курсу Ваш рівень іспанської мови буде B2. Ви зможете*:

Добре обговорювати всі теми в іспанській мові з носіями (якщо пройдете весь курс)
Використовувати іспанську для роботи (якщо пройдете весь курс)
Скласти іспит DELE B2 (якщо пройдете весь курс)
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах