Курс іспанської для дітей 3-4 класів

Програма розрахована для дітей 8-9 років

Детальніше про програму

Усі теми ілюстровані, супроводжуються аудіо файлами
Велика кількість ігор та пісеньок для відпрацювання знань
Після кожного блоку тем є тестування
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: А1

Програма курсу

Програма. 1 частина
Програма. 2 частина
1
Ми група друзів
Детальніше
Розповідаємо про себе. Відмінювання дієслів «estar», «ser», «tener», «vivir» у часі. Запитуємо один у одного, звідки ми родом, де живемо і з ким живемо. Присвійні займенники. Національність. Лексика на тему «Місто». Читаємо про різні міста, електронний лист. Творчий проект «Громадяни світу».
2
Де зустрічаємось?
Детальніше
Називаємо час за годинником. Співаємо пісні. Говоримо про щоденну рутину. Зворотні дієслова. Вивчаємо план міста. Даємо напрямки руху. Лексична тема «Предмети меблів». Читаємо про Барселону. Читаємо електронного листа. Творчий проект: граємо у настільну гру та йдемо за покупками.
3
Смачного!
Детальніше
Читаємо про те, що їдять в Іспанії. Співаємо. Читаємо рецепт і готуємо за рецептом. Розповідаємо про харчування в іспаномовних країнах. Дієслова, пов'язані з роботою по дому. Прислівники частоти. Читаємо про місце під назвою Сан-Себастьян. Читаємо електронну пошту, комікс. Творчий проект: «Готування страви за рецептом».
4
Я артист!
Детальніше
Співаємо. Лексична тема «Музичні інструменти». Говоримо та читаємо про музику. Говоримо про професії і те, ким ми хочемо стати у майбутньому. Чоловічий та жіночий рід у професіях. Співаємо. Читаємо цікаві історії та про Мексику. Читаємо електронний лист та комікс. Творчий проект: «Пишемо свій реп».
5
Ми дивимося картини
Детальніше
Читаємо про художників. Вивчаємо минулий час. Правильні та неправильні дієслова. Великі числа. Погода, пори року минулого часу. Читаємо поему. Говоримо про свій стан за допомогою дієслова «estar». Читаємо текст про Гавану. Читаємо електронний лист та комікс. Творчий проект: «Відома людина з Іспанії».
6
Сонячна система
Детальніше
Назва планет іспанською мовою. Читаємо текст про сонячну систему. Порівняння прикметників. Читаємо про подорож до космосу. Говоримо про наші літні канікули, висловлюємо плани на майбутнє. Говоримо про минулі канікули. Читаємо текст про Буенос-Айрес. Читаємо комікс та електронний лист. Творчий проект: «Розповідь про планету».
7
Доповнення
Детальніше
Свята в Іспанії.
1
Готовий до школи?
Детальніше
Відповідаємо на запитання про себе, про свою успішність. Повторюємо речі у класі. Лексична тема «Приміщення у школі». Читаємо про школу. Предмети у школі. Дні тижня та час за годинником. Опис зовнішності та характеру людини. Відмінювання дієслів у теперішньому часі. Читаємо текст про школу. Читаємо розповідь про столицю Коста-Ріки Сан-Хосе. Наш журнал: читаємо тексти про іспити. Співаємо пісні.
2
Наш світ
Детальніше
Читаємо про нашу планету. Лексична тема «Ландшафт». Читаємо цікаві факти про іспаномовні країни. Читаємо про річки світу та про річки Іспанії. Психологічний тест на тему «Подорожі». Читаємо тексти про минулі літні канікули. Минулий доконаний час. Порівняння прикметників. Пишемо текст про минулі канікули. Читаємо цікавий текст про Болівію. Наш журнал: «Ми робимо достатньо для довкілля?» Співаємо пісні.
3
Коли я був маленький
Детальніше
Простий час. Відмінювання дієслів. Психологічний тест про дитинство. Читаємо тексти з історії. Теперішній подовжений час. Пишемо текст, де вчимося висловлювати свою думку. Читаємо цікавий текст про Уругвай. Наш журнал: «Тема місяця: бабусі та дідусі». Читаємо про відомих іспанців.
4
Їмо не вдома
Детальніше
Читаємо діалог у ресторані. Психологічний тест про харчування. Лексичні теми «Продукти харчування та похід у магазин». Минулий складний час. Вказівні займенники. Пишемо п'єсу. Читаємо цікавий текст про Ліму. Наш журнал: «Харчування — це дуже важливе». Читаємо рецепт і готуємо за рецептом.
5
Тобі подобаються свята?
Детальніше
Проходимо психологічний тест про наше ставлення до свят. Читаємо історію про приготування до свят. Читаємо гороскоп. Майбутній час, відмінювання дієслів. Прийменники місця. Пишемо неформального листа. Читаємо цікаву розповідь про Кіто, столицю Еквадору. Наш журнал: «Яка буде їжа в майбутньому?» Читаємо про іспанські свята.
6
Ти залежний від телевізора?
Детальніше
Проходимо психологічний тест про наше ставлення до перегляду телевізора. Вчимося читати телевізійну програму. Говоримо про свої улюблені телепередачі. Лексика на тему: «Жанри кіно». Читаємо про пресу. Слова для висловлювання кількості. Пишемо формальний лист. Читаємо цікавий текст про Венесуелу. Наш журнал: «У майбутньому користуватимемося лише інтернетом?»
7
Додаток
Детальніше
Розповіді про свята Іспанії. Додаток з граматики.

Після закінчення курсу рівень іспанської мови у дитини буде А2. Вона зможе*:

Спілкуватися з дітьми за кордоном
Розуміти мультфільми іспанською
Скласти тест на А2
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах