Відповіді на популярні питання

Тут Ви знайдете відповіді на всі часті питання щодо навчання в нашій школі
Часті питання та відповіді
 • У Вашій школі можна навчатися онлайн чи офлайн?
  У нашій школі можна навчатися як онлайн, так і офлайн. Якщо Ви мешкаєте в Миколаєві, Херсоні, Ви завжди можете займатися в комфортних відремонтованих офісах у центрі міста. Якщо ж Ви живете в інших містах України чи світу, то Ви можете навчатися лише онлайн
 • Чи можу я навчатися в парі чи групі?
  Так, у нас є варіант парних занять та міні-групи до 6 осіб. Ви завжди можете обрати найбільш варіант, який Вам більше підходить.
 • Чи є носії мови?
  Так, у нас є носії іноземних мов, проте не всі викладачі працюють офлайн. Якщо Вам необхідний носій для очних уроків, уточніть, будь ласка, у нашого менеджера, чи є можливість навчатися з ним в офісі. Більшість носіїв мов працюють саме онлайн
 • Що являє собою перший пробний урок?
  Перший пробний урок триває 30 хвилин і абсолютно безкоштовний. Якщо Ви навчаєтесь онлайн, ми покажемо Вам нашу онлайн платформу, визначимо Ваш рівень знань та дамо рекомендації. Якщо Ви навчаєтесь офлайн, ми познайомимо Вас із Вашим педагогом, визначимося з програмою навчання та складемо графік занять.
 • Чи є у Вас розмовні клуби?
  Так. Щотижня по суботах ми проводимо розмовні клуби іноземних мов для наших студентів. Вони абсолютно безкоштовні. Тут Ви можете практикувати свою мову, спілкуючись з іншими студентами та педагогом на різні теми, граючи в ігри іноземною мовою. Розмовні клуби проходять онлайн та офлайн. Якщо Ви навчаєтеся офлайн, Ви можете також бути присутнім на безкоштовних тематичних святкових заходах іноземною мовою в нашій школі.
 • Як здійснюється оплата за заняття?
  Оплата за заняття здійснюється готівкою або на картку за календарний місяць. У разі онлайн навчання оплата провадиться тільки на карту
 • Якщо я пропустив заняття, чи переноситься воно?
  Якщо Ви займаєтеся індивідуально, Ви маєте можливість попередити про Вашу відсутність вашого менеджера за 3 години або раніше, що Вас не буде, і оплата за урок перенесеться. Однак якщо Ви попередите про Вашу відсутність пізніше, ніж за 3 години до початку уроку або взагалі не попередите, урок згорить. Якщо ж Ви займаєтеся в парі (групі) і не приходьте на урок, а Ваші однокурсник (напарник) приходять, то Ваша оплата за цей урок згорає.
 • Якщо я вирішив прервати навчання, Ви мені повернете гроші?
  Якщо Ви вирішили прервати навчання, ми обовʼязково повернемо Вам гроші за не відпрацьовані заняття. Однак повернення коштів відбувається протягом 6 місяців після останнього дня Вашої оплати. Далі сума за не відпрацьовані заняття згорає.
Напишіть нам
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах