Заняття з чеської онлайн для дітей та дорослих

Навчимо вільно говорити чеською
Почніть вивчення чеської безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне навчання від Capital Letter
Зручна авторська платформа
Авторські онлайн-дошка, відео-чат та платформа для навчання
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси
Виберіть курс чеської мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
9 € 72 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
23 € 276 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення чеської мови від А1 до С1 для різного віку
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
В розробці
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення чеської безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

Курси чеської мови онлайн користуються все більшою популярністю. Такий формат навчання дозволяє отримати необхідні знання у комфортних умовах. Школа Capital Letter пропонує ефективну програму, яка допоможе швидко освоїти граматику та лексику чеської мови, подолати мовний бар'єр.

Вивчення чеської мови онлайн у Capital Letter: Ваша гнучкість, наш професіоналізм

У школі Capital Letter онлайн вивчення чеської мови відбувається за ефективною програмою, яка була складена на основі найкращих методичних матеріалів та книг. Перед тим, як розпочати навчання, слід визначитися з метою.

  1. Багато чеських ВНЗ пропонують цікаві програми для іноземних студентів. Знання державної мови для вступу є обов'язковим. У школі доступні онлайн курси чеської з нульового рівня і до С1.
  2. У Чехії потрібні фахівці зі знанням державної мови. Щоб стати цінним співробітником у престижній компанії, мати можливість претендувати на високооплачувану посаду, потрібно вчити чеську мову.
  3. Вивчення чеської онлайн допоможе мандрувати без мовного бар'єру.Це чудова можливість познайомитися з культурою та традиціями Чехії, дізнатися про менталітет та націю.

Педагоги школи Capital Letter пройшли практику за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони знайдуть підхід до кожного учня, розкажуть просто про складні правила граматики та лексики. Уроки відбуваються у легкій, невимушеній атмосфері спілкування. Педагог приділяє увагу кожному. Весь теоретичний матеріал закріплюється практикою.

Переваги онлайн курсів чеської мови від Capital Letter

Ефективні онлайн курси чеської – це зручний формат, який користується великою популярністю у сучасному світі. Динамічний спосіб життя часто не залишає часу на відвідування школи. Завантажені роботою чи навчанням люди змушені шукати максимально зручний формат навчання.

Можна вивчати мову у зручний час, у комфортній обстановці. Немає потреби витрачати час на відвідування школи. Відвідувати заняття можна з офісу, кафе чи вдома. Такий формат заощаджує час.

Учні можуть вибрати зручний графік. Заняття проходять вдень та ввечері. Розклад індивідуальних уроків визначається окремо з викладачем.

Заняття в онлайн форматі завжди мінімізують стрес. Учні перебувають у комфортних та звичних для себе умовах.

Учні можуть вибрати заняття у групах до 6 осіб, парами чи індивідуально. Унікальною є можливість проходити навчання у компанії носія мови. Уроки відбуваються у рамках платформи. Курс починається з першого пробного уроку, під час якого педагог знайомить учня з платформою, розповідає про програму. Викладач запропонує пройти тест, який допоможе визначити рівень підготовки. За результатами буде підібрано максимально ефективний курс.

Для кого підходять онлайн курси чеської у Capital Letter

Чеська граматика часто викликає труднощі у студентів. Для мови характерна велика кількість слів-винятків. Досвідчені викладачі зможуть просто та максимально доступно розповісти про особливості граматики. У школі доступні курси чеської для початківців і до рівня С1. Програма орієнтована на дорослих та дітей. Педагоги зможуть привернути увагу дитини, зацікавити її. Люди в свідомому віці зможуть оцінити продуктивність та ефективність програми.

Заняття відбуваються у рамках платформи. Після закінчення курсу учні одержують сертифікати. Для всіх охочих доступні розмовні клуби. Це чудова можливість удосконалити свої навички спілкування, подолати мовний бар'єр.

На заняттях педагоги особливу увагу приділяють фонетиці. Принципово важлива постановка чеської вимови. У ході уроків учні закріплюють навичку постановки наголосу. Уже за кілька місяців студенти зможуть сприймати чеську мову на слух, розрізняти діалекти. Рівень чеської мови В1 і вище дозволяє слухати музику, дивитися фільми в оригіналі, читати книги чеською мовою.

При проходженні курсу важливо не втратити мотивації. Ефективність курсу багато в чому залежить від цілеспрямованості учня. Досвідчені педагоги допоможуть налаштуватися на навчання. Кожен урок має свою цінність та наближає до отримання бажаного результату. Можна почати вивчення чеської з нуля, поступово просуваючись за рівнями.