Курси англійської мови в Миколаєві

Навчимо вільно говорити англійською
Почніть вивчення англійської в Миколаєві
Запишись на пробний урок
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися
на перший урок
Сучасне вивчення англійської від Capital Letter в Миколаєві
Зручне розташування офісів
Комфортні офіси поряд з Вашим будинком або роботою
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Святкові заходи іноземною мовою для дітей та дорослих
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси в Миколаєві
Виберіть курс англійської мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання в Миколаєві?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
8 € 64 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
20 € 240 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення англійської мови в Миколаєві від А1 до С1 для різного віку
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися
на перший урок
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
Тест для:
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення англійської в Миколаєві
Запишись на пробний урок
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися
на перший урок

Англійська - найпопулярніша мова в сучасному світі. Це мова міжнародного спілкування. Знання англійської – вагомий внесок у майбутній та професійний розвиток. Ефективні курси англійської у Миколаєві – це чудова можливість швидко освоїти лексику, подолати мовний бар'єр та стати впевненим співрозмовником.

Переваги навчання у Capital Letter: Курси англійської мови, які змінюють життя у Миколаєві.

Вивчення англійської може бути цікавим не тільки дітям, але й дорослим. Така навичка буде корисною у будь-якому віці. У Миколаєві курси англійської мови від Capital Letter допоможуть швидко засвоїти лексику, подолати мовний бар'єр. Можна розпочати навчання з нуля та впевнено просуватися за рівнями.

Курси англійської мови в Миколаєві цікаві діловим людям та бізнесменам. Навички спілкування англійською допоможуть вийти на міжнародний рівень, отримати бездоганну репутацію. Для фахівців різних сфер знання мови допоможе отримати більш оплачувану роботу. Цінність співробітника, який закінчив курси англійської в Миколаєві та отримав сертифікат від Capital Letter, суттєво зростає. Знання мов – гарна конкурентна перевага.

Люди, які вільно володіють англійською, можуть здобути перспективну посаду за кордоном. Цілеспрямовані люди мають можливість підвищення кваліфікації за кордоном. Знання англійської дозволяє читати спеціальну літературу та книги в оригіналі.

У будь-якому віці можна закінчити курси англійської мови у Миколаєві, щоб подорожувати з комфортом. Базовий рівень знань дозволяє:

  • найняти гіда;
  • забронювати готель;
  • замовити таксі;
  • читати мапу;
  • орієнтуватися у незнайомому місті;
  • зробити замовлення у ресторані;
  • звернутися за допомогою.

На рівні В2 і вище можна спілкуватися з місцевими жителями, перейнятися менталітетом та звичаями країни, вивчати нові міста без гіда, заводити знайомства.

Наш метод навчання: Секрет успішного вивчення англійської мови у Миколаєві

Секрет успіху полягає у виборі ефективної методики. Курси англійської для дітей у Миколаєві – це не просто заучування правил та слів, а й зацікавленість дитини у вивченні. У школі Capital Letter запроваджено єдину програму для всіх викладачів. В основі методики лежать найкращі підручники та матеріали для вивчення мови, програми, які дають гарантований результат.

Додатково весь матеріал був доопрацьований керівництвом школи, щоб учні могли швидко запам'ятовувати правила, збільшувати словниковий запас і сприймати мову на слух. Керівництво школи Capital Letter стежить, щоб кожен викладач дотримувався програми. Студенти мають можливість відвідувати безкоштовний розмовний клуб, де можна спілкуватися з однодумцями, подолати мовний бар'єр.

Підтримка та індивідуальний підхід: Запорука успіху у вивченні англійської мови в Capital Letter

Школа Capital Letter пропонує ефективні курси англійської мови в Миколаєві за доступними цінами. Студенти можуть навчатися у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. До кожного учня досвідчені педагоги знайдуть індивідуальний підхід.

У школі є можливість навчання у компанії носія мови. Це унікальна можливість поспілкуватися з педагогом, для якого англійська є рідною мовою. Усі заняття проводяться у легкій невимушеній обстановці. Особлива увага приділяється спілкуванню. Весь теоретичний матеріал відразу закріплюється практично.

У вивченні англійської важлива мотивація. Студенти, які правильно налаштовуються на навчання і мають чіткі цілі, швидше досягають бажаного результату. Індивідуальний підхід є важливим для ефективного вивчення англійської мови. Досвідчені викладачі зможуть налаштувати студентів на продуктивну роботу.

Приєднуйтесь до нашої спільноти: Відкрийте для себе нові горизонти з Capital Letter

Школа Capital Letter пропонує ефективне навчання англійської з нуля і до рівня С1. Заняття відбуваються у зручному форматі. Розклад складається з урахуванням зайнятості кожного студента. Це можуть бути денні та вечірні заняття. При навчанні англійської індивідуально розклад занять складається безпосередньо з педагогом.

У школі Capital Letter заняття ведуть досвідчені викладачі, які пройшли стажування за кордоном та отримали міжнародні сертифікати. Педагоги регулярно вдосконалюють навички. Усі складні правила граматики легко пояснюються. Вже за кілька місяців студенти починають говорити англійською мовою, непомітно долають мовний бар'єр. У школі доступний Експрес курс англійської мови, який дозволяє навчатися за прискореною програмою.

Школою розроблено єдину платформу для навчання. Студентам доступний відеочат та дошка. Такі інструменти дозволяють контролювати навчання, стежити за якістю викладачів. Школі важливий кожен студент. Розпочати навчання можна з першого пробного уроку. Педагог знайомить студента із платформою, методиками навчання, пропонує пройти тест, який допоможе визначити рівень підготовки. За результатами буде підібрано ефективну програму, яка допоможе швидко досягти бажаного результату.