Заняття з англійської онлайн для дітей та дорослих

Навчимо вільно говорити англійською
Почніть вивчення англійської безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне навчання від Capital Letter
Зручна авторська платформа
Авторські онлайн-дошка, відео-чат та платформа для навчання
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси
Виберіть курс англійської мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
8 € 64 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
20 € 240 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення англійської мови від А1 до С1 для різного віку
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
Тест для:
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення англійської безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

У світі англійська мова відіграє важливу роль. Вона необхідна для міжнародного спілкування, семінарів, переговорів. Курси англійської онлайн зроблять вступ до престижних ВНЗ більш доступним та легким.

Школа Capital Letter – чудове рішення для вивчення англійської мови в режимі онлайн. Такий формат ідеально підійде для людей, які віддають перевагу комфорту і не можуть дозволити собі відвідування стаціонарних занять через брак часу. Вивчати англійську онлайн можна з будь-якого міста України.

Курси англійської онлайн для дітей та дорослих в Capital letter

Вивчення англійської дозволяє розширити словниковий запас, розібратися в граматиці і подолати мовний бар'єр. Унікальні методики школи Capital Letter дозволяють засвоювати нові знання вже під час лекції. Матеріал подається просто, легко для сприйняття.

Щоб оцінити переваги методик, можна відвідати безкоштовний пробний урок, де викладач розповість про школу, методики навчання, запропонує пройти тест на визначення рівня знань. Багато сучасних людей вважають за краще брати уроки англійської онлайн. Це економія сил та часу, можливість проходити навчання у комфортній обстановці у зручний час.

Школа Capital Letter пропонує курси англійської мови онлайн для дітей та дорослих. Під час вивчення іноземної мови дитиною рухає інтерес, а дорослим – мотивація. Це важливо враховувати під час складання програми. Щоб діти захопилися вивченням мови, важливо викликати в них інтерес, цікавість. Наші викладачі подають важливу інформацію, пояснюють складні правила граматики максимально просто та доступно.

Все більше людей воліють обирати курси англійської онлайн. У нашій школі особлива увага приділяється мовній практиці. Студенти можуть щосуботи відвідувати розмовний клуб, де вони зможуть удосконалювати свої навички, долати мовний бар’єр.

Для дітей уроки англійської онлайн – це пізнавально, комфортно та ефективно. Такий формат сприяє розвитку не тільки лінгвістичних навичок. Він дозволить здобути навички ефективної роботи в Інтернеті.

Багато людей замислюються над тим, наскільки такий формат буде результативним. Для дитини та дорослого важливий момент живого спілкування та візуальний контакт. У нашій школі англійська для дітей в онлайн режимі відбувається у форматі безпосереднього спілкування з педагогом. Усі студенти можуть будь-коли попросити допомоги у менеджера, який завжди на зв'язку.

Уроки англійської онлайн у школі Capital letter

Вивчення англійської мови в онлайн режимі має ряд особливостей. Перед тим, як розпочинати проходження курсу, важливо визначити рівень знань. Зробити це можна під час першого пробного уроку. Педагог розповість докладніше про школу, методики вивчення мови, формат занять та запропонує пройти невеликий тест.

У Capital Letter доступні групові та індивідуальні заняття. У студентів є можливість вивчати англійську мову з досвідченим педагогом чи носієм. Школа пропонує для навчання власну платформу, розроблену програмістами. Студентам доступний відеочат, авторська онлайн-дошка та можливість зв'язку з менеджером.

Під час занять студенти спілкуються з викладачем, швидко звикають до його акценту. Школа пропонує додаткові варіанти мовної практики – відвідування мовного клубу по суботах. Це можливість спілкуватися з однодумцями на різні теми.

Усі викладачі школи Capital Letter – фахівці високого рівня. Педагоги мають досвід викладання у форматі офлайн та онлайн.

Переваги онлайн курсів англійської у Capital letter

Унікальні методики, індивідуальний підхід дають можливість студентам швидко подолати мовний бар'єр, засвоїти граматику та орфографію. Заняття у форматі онлайн мають низку переваг, про які слід знати студентам.

Комфорт. Для продуктивного навчання, що призведе до позитивних результатів, важливо створити максимально сприятливі умови. У домашній атмосфері можна легко розслабитися та налаштуватися на отримання нової інформації.

Усі методичні матеріали курсу завжди у відкритому доступі. Немає необхідності купувати додаткову літературу. Вся важлива та корисна інформація знаходиться на платформі школи Capital Letter.

Регулярність занять. Стрімкий ритм сучасного життя часто призводить до того, що часу на відвідування офлайн курсів англійської зовсім не залишається. Онлайн формат – унікальна можливість вивчити англійську мову в короткий термін, тому що студент проходить навчання у зручний для нього час.

Організація онлайн-курсів сприяє більш комфортному і успішному навчанню. На платформі школи зібрано всі корисні матеріали. На сайті доступна онлайн-дошка, платформа для навчання та відеочат. Адміністрацією передбачено контроль успішності студентів та систему винагород. Онлайн-тренажери допоможуть у розвитку англійської мови. Після закінчення курсу студент отримує сертифікат.

Програма побудована з урахуванням усіх особливостей проведення онлайн-уроків. Усі учні отримують інформацію у повному обсязі згідно курсу. У разі питань завжди можна звернутися за допомогою до педагога або менеджера школи, який завжди на зв'язку. Грамотно складені програми дають можливість швидко проходити за рівнями та вдосконалювати свою англійську. Для тих, кому потрібно подолати мовний бар'єр та освоїти граматику в стислий термін, передбачений Експрес курс від А1 до В2.