Заняття з німецької онлайн для дітей та дорослих

Навчимо вільно говорити німецькою
Почніть вивчення німецької безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне навчання від Capital Letter
Зручна авторська платформа
Авторські онлайн-дошка, відео-чат та платформа для навчання
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси
Виберіть курс німецької мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
9 € 72 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
23 € 276 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення німецької мови від А1 до С1 для різного віку
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
—Woher kommen Sie?
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення німецької безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

Німецька використовується в країнах Європи як офіційна або регіональна мова. Більшість носіїв живе у Німеччині, Бельгії, Австрії та Люксембурзі. Німецька вважається однією з офіційних мов ЄС. Перспективні та цілеспрямовані люди часто не зупиняються на вивченні лише однієї мови. Знання англійської та німецької – це зовсім інший рівень для дитини, підлітка чи дорослої людини. Вкладення в саморозвиток відкривають нові горизонти, що дозволяють швидше досягати поставлених цілей.

У сучасному світі людям відкриваються необмежені перспективи щодо освіти та кар'єрного зростання. Курси німецької мови відкривають нові горизонти. Це чудова можливість стати студентом престижного ВНЗ або отримати хорошу посаду у великій міжнародній компанії. Вивчення мов та вдосконалення навичок говоріння дозволить отримати масу задоволення від подорожей та відпочинку у європейських країнах.

Курси німецької онлайн для дітей та дорослих у Capital letter

Німеччина – одна з провідних країн світу. Для неї характерний високий рівень життя, розвинена економіка та інноваційні рішення щодо бізнесу. У Німеччині гнучка освітня система, толерантне ставлення до громадян з інших країн. Вивчення німецької мови відкриває нові можливості у здобутті освіти або професійної реалізації.

У Capital Letter можна записати на курси німецької мови онлайн. Формат максимально зручний, якщо враховувати стрімкий спосіб життя сучасної людини. Досвідчені педагоги та носії мови допоможуть подолати мовний бар'єр та засвоїти важливі правила граматики.

Студенти Capital Letter можуть обрати онлайн курси німецької мови за своїм рівнем підготовки. Зрозуміти рівень знань допоможе тест під час першого пробного уроку. За 30 хвилин педагог розповість про школу, методики навчання, програми та запропонує пройти тест. За результатами викладач підбере максимально відповідний рівень та запропонує обрати формат навчання:

  • груповий;
  • парний;
  • індивідуальний.
Програмою передбачено й експрес курс німецької мови. Це можливість у короткий термін освоїти базові та середні рівні. Усі онлайн курси німецької мови із сертифікатом. В рамках кожного курсу студенти вивчають письмо, граматику, пунктуацію, лексику, здобувають навички спілкування. В результаті випускники можуть вільно спілкуватися німецькою мовою, торкаючись будь-яких тем. Вони сприймають мову на слух, можуть легко читати та розуміти книги, слухати пісні.

Обраний курс можна доповнити індивідуальними заняттями з досвідченим педагогом чи носієм. Такий підхід до вивчення мови дозволить якнайшвидше засвоїти матеріал. Студенти школи можуть відвідувати розмовний клуб у суботу. Це чудова можливість подолати мовний бар'єр та поспілкуватися з однодумцями.

Онлайн курси німецької мови у школі Capital letter

Вивчення німецької мови онлайн – це зручний та доступний формат, який цікавий багатьом сучасним людям. Стрімкий рівень життя робить свої корективи. Не завжди є можливість виділити час для відвідування школи.

До переваг онлайн формату можна віднести зручність та гнучкість. Студенти можуть відвідувати лекції у будь-якому місці за наявності Інтернету. Графік занять визначається індивідуально. У разі індивідуального навчання можна перенести урок у разі гострої необхідності.

Онлайн формат заощаджує час. Це можливість вивчати мову в комфортних та звичних умовах. Для занять потрібен лише Інтернет, ноутбук чи телефон. На платформі школи міститься весь матеріал для ефективного вивчення німецької мови. Завжди є можливість звернутися зі своїм проханням чи запитанням до менеджера.

Програми складаються у суворому дотриманні рівнів підготовки. Можна розпочати вивчення німецької мови з нуля, стрімко та впевнено переходячи на нові рівні. Наприкінці кожного курсу студенти одержують сертифікат.

Переваги курсів з німецької мови онлайн у Capital letter

В Capital Letter доступні курси німецької онлайн для дітей та дорослих. Відмінності полягають у програмі. Заняття відбуваються у легкій невимушеній обстановці. Студенти спілкуються з викладачем, удосконалюючи свій розмовний рівень вже з першого уроку.

Вивчення німецької мови онлайн – це найзручніший та найшвидший спосіб отримання знань. Такий формат має низку переваг:

  • можливість вивчати мову будь-де;
  • поступовий, впевнений розвиток мовних навичок;
  • адаптація до онлайн навчання, самоконтроль, дисципліна;
  • отримання доступу до корисних та унікальних матеріалів для закріплення пройдених тем.

Для студентів Capital Letter пропонується кілька програм для навчання. Вони можуть займатися в групах або віддати перевагу індивідуальним заняттям. Досвідчені педагоги та носії мови допоможуть у короткий термін опанувати навички спілкування. Після проходження курсу випускники стають цікавими співрозмовниками, легко сприймають німецьку мову на слух, читають книжки та слухають музику.

Для тих, кому потрібно вивчити німецьку мову за короткий термін, доступний Експрес курс. Можна вивчати мову з носієм. Такий підхід дозволить швидко освоїти граматику та подолати мовний бар'єр. Розклад індивідуальних занять обговорюється з педагогом особисто. Студент самостійно може визначити їхню кількість, періодичність та вказати бажаний час. Вартість курсів доступна. Вона залежить від кількості уроків на місяць, форми навчання та педагога, який допоможе студенту вивчити німецьку мову.

Не варто нехтувати відвідуванням розмовного клубу. Це чудова можливість цікаво, легко та пізнавально провести час. У ході спілкування можна торкатися не тільки тем, які були пройдені на уроках, але й покращити свої навички спілкування. У Capital Letter ведеться суворий контроль успішності, оцінюються отримані знання.