Заняття з італійської в офісах для дітей та дорослих

Навчимо вільно говорити італійською
Почніть вивчення італійської безкоштовно
Запишись на безкоштовний пробний урок
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне навчання від Capital Letter
Зручне розташування офісів
Комфортні офіси поряд з Вашим будинком або роботою
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Святкові заходи іноземною мовою для дітей та дорослих
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси
Виберіть курс італійської мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
9 € 72 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
23 € 276 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення італійської мови від А1 до С1 для різного віку
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
В розробці
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення італійської безкоштовно
Запишись на безкоштовний пробний урок
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

Італійська – одна з найпопулярніших мов у світі. Популярність італійської стрімко зростає. Вчити італійську можна в будь-якому віці. Це мова культури та розваг.

Вивчення італійської мови: Чому потрібно вибрати наші уроки та курси?

Школа Capital Letter пропонує ефективне вивчення італійської мови за унікальною програмою, розробленою керівництвом. В її основі лежить найкраща література та методичний матеріал, який довів свою ефективність. У Capital Letter запроваджено єдину програму для всіх педагогів, яка дозволяє швидко та легко засвоювати граматику, лексику. Вже за кілька місяців наші студенти можуть сприймати мову на слух, починають говорити італійською мовою.

Ми пропонуємо зручні формати навчання та Експрес курс італійської мови. Відвідувати уроки італійської мови можна у групах до 6 осіб, парами чи індивідуально. Кожен учень може вибрати той варіант, який йому максимально комфортний. Заняття проводяться у денний та вечірній час. Розклад індивідуальних занять складається безпосередньо з викладачем.

Курси італійської мови: Розвивайте навички з Capital Letter!

Актуальність вивчення італійської мови пов'язана не лише з можливістю подорожувати, а й з бажанням здобути цікаву посаду, підвищити культурний рівень, навчатися у престижному ВНЗ. Італійська це мова:

  • емоцій та чуттєвості;
  • мистецтва;
  • моди.

Вона відкриває нові можливості у кар'єрному зростанні. На світовому ринку висока конкуренція, вимоги до знань та компетенції потенційних співробітників зростають. Знання італійської як другої мови допоможе відкрити більше кар'єрних можливостей.

Відсутність мовного бар'єру дозволяє подорожувати з комфортом: відвідати Рим, погуляти старовинними вуличками, поспілкуватися з корінними жителями та дізнатися більше про культуру та традиції країни.

Ефективні курси італійської мови з нуля в Capital Letter дозволяють легко освоїти лексику та граматику, розвивати мовні навички. Навчання відбувається у невимушеній обстановці. Весь теоретичний матеріал закріплюється практикою.

Сертифіковані курси італійської мови: Гарантія вашого успіху!

Важливо знати, що італійська входить до романської групи мов. Вона проста у вивченні, для неї характерна спільність лексики, граматики та формування мовних конструкцій. Курси італійської мови із сертифікатом відкривають можливість для абітурієнтів вступити до престижних ВНЗ. Італія завжди грала важливу роль у розвитку вищої освіти. Саме ця країна була ініціатором запровадження Болонської системи. Освіта Італії цінується у всьому світі.

Вивчати італійську можна і для власного саморозвитку. Наявність сертифіката дозволить підтвердити отримані знання, якщо це буде потрібно. Наші студенти зможуть дивитися улюблені фільми та мультфільми в оригіналі, слухати музику та розуміти її зміст, читати літературу іноземною мовою.

Знання італійської мови – вагомий внесок у особистісний розвиток. Така навичка не може бути марною для сучасної людини, яка мріє про подорожі, хорошу посаду, престижне навчання.

Наші уроки та курси: Ваш шлях до володіння італійською мовою.

Наші студенти розуміють, що знання іноземних мов відкривають їм безліч нових можливостей. Найчастіше італійську вибирають як другу мову. У Capital Letter можна розпочати навчання з нуля. Програмою суворо дотримані рівні. Кожен курс, який Ви пройшли, наближає Вас до поставленої мети.

Починати навчання слід із пробного уроку. У ході першого заняття викладач розповість про платформу, методики навчання, проведе тестування, яке дозволить визначити рівень знань. За результатами буде підібрано максимально ефективну програму.

Велика увага до вивчення італійської мови приділяється розмовному мовленню. Під час заняття студенти навчаються висловлювати свої думки, вони спілкуються з викладачем на пройдені теми. Учні мають можливість відвідувати розмовний клуб, який допоможе у подоланні мовного бар'єру. Тут можна провести час із користю, спілкуючись із однодумцями на різні теми.

Італійська – це гарна, мелодійна мова, яка відкриває сучасній людині масу перспектив. Це вагомий внесок у саморозвиток. Знання іноземних мов – яскрава перевага, що дозволяє знайти хорошу, високооплачувану роботу, вступити до престижного університету, подорожувати, переживаючи нові позитивні емоції. Познайомитися з Італією, її традиціями та звичаями – це мрія багатьох людей. Досвідчені викладачі школи Capital Letter допоможуть подолати мовний бар'єр, навчать сприймати мову на слух. З нами ви станете впевненим та цікавим співрозмовником.