Курси німецької мови онлайн у Польщі

Навчимо вільно говорити німецькою
Почніть вивчення німецької у Польщі безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне вивчення німецької від Capital Letter у Польщі
Зручна авторська платформа
Авторські онлайн-дошка, відео-чат та платформа для навчання
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси у Польщі
Виберіть курс німецької мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання у Польщі?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
9 € 72 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
23 € 276 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення німецької мови від А1 до С1 для різного віку у Польщі
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
—Woher kommen Sie?
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення німецької у Польщі безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

Вивчення німецької мови стає все більш популярним у Польщі, особливо серед тих, хто прагне нових кар'єрних можливостей або просто хоче зробити вагомий внесок у свій розвиток. Школа Capital Letter пропонує онлайн уроки німецької мови в Польщі. Це ефективний та зручний спосіб навчання.

Курс німецької мови онлайн у Польщі

Німецька мова затребувана у Польщі та інших європейських країнах. Здобуття навички онлайн - сучасне рішення, яке дозволить проходити навчання в комфортній обстановці. Школа Capital Letter пропонує вивчати німецьку мову з нуля, впевнено просуваючись рівнями до С1.

Проходження курсу в режимі онлайн – це чудова можливість вивчати мову, не виходячи з дому чи офісу. У школі Capital Letter є навчання для дітей і дорослих, незалежно від рівня підготовки. Можна розпочати вивчення з базового курсу, поступово просуваючись за рівнями. Для занять потрібен лише вихід в Інтернет та смартфон або ПК.

Популярність вивчення німецької мови стрімко зростає. Це пояснюється новими можливостями для абітурієнтів, спеціалістів різних напрямів та бізнесменів. Проходити навчання у форматі онлайн зручно. Наші курси допоможуть засвоїти лексику та граматику німецької мови, подолати мовний бар'єр та підготуватися до іспитів.

З чого почати вивчати німецьку з нуля в Польщі?

У школі Capital Letter запропоновано ефективний курс німецької мови для початківців. Формат онлайн передбачає обов'язкову наявність мети та мотивації. Тільки систематичне вивчення може призвести до очікуваного результату. Потрібно заздалегідь визначитися з тим, навіщо потрібна німецька мова: подорожі, робота, освіта чи особистий розвиток.

Слід налаштуватися на регулярне навчання. Гнучкий розклад уроків дозволяє проходити навчання у денний або вечірній час. Регуляні заняття ефективні. Кожен урок містить той обсяг матеріалу, який легко зможуть засвоїти учні. Розклад уроків під час індивідуального навчання обговорюється окремо з педагогом.

Онлайн курси німецької мови А1 – це базовий матеріал, який дозволить засвоїти основні правила лексики та граматики, прості розмовні звороти. Особливу увагу під час уроків викладачі приділяють практиці. Крім письма та читання важливо засвоїти вимову. Учням доступні аудіо та відеоматеріали, які допоможуть у цьому.

Не варто боятися помилок. Репетитор німецької мови онлайн дає швидкий зворотний зв'язок при виникненні питань. Завжди можна звернутися до педагога по допомогу. Він допоможе з вимовою, грамотною побудовою конструкцій. Усі учні можуть відвідувати безкоштовно розмовний клуб раз на тиждень. Це унікальна можливість працювати над вимовою, поспілкуватися з однодумцями та подолати мовний бар'єр.

Не варто зупинятися на початковому курсі, можна поступово вдосконалювати свої навички, впевнено рухаючись за рівнями.

Що входить до онлайн курсу німецької мови в Польщі?

В основі онлайн курсів німецької мови у Польщі лежить єдина програма, створена на основі кращої літератури та методичного матеріалу, удосконалена керівництвом школи. Учням доступні аудіо та відеозавдання. Вони можуть попрактикуватися на онлайн-тренажерах. Кожен курс адаптований до потреб учнів з різним рівнем підготовки.

У школі Capital Letter доступні курси для дітей та дорослих. Досвідчені педагоги пройшли стажування за кордоном, мають міжнародні сертифікати. Вони навчать вільно говорити німецькою. Викладачі зможуть знайти підхід до кожного учня, зацікавити його та налаштувати на навчання.

Учням доступна онлайн-дошка та відеочат. Усі уроки відбуваються у рамках авторської платформи. У школі передбачено контроль успішності та систему винагород. При виникненні питань щодо навчання завжди можна звернутися за допомогою до менеджерів. Після закінчення кожного курсу випускники отримують сертифікати.

В кожен курс входить необхідний обсяг лексики, граматики згідно рівня підготовки учня. Програма складається з кількох тем. Після проходження кожного розділу учні пишуть перевірочний тест, який допомагає визначити, наскільки добре засвоєні нові знання.

Почати навчання слід із першого пробного уроку. Він триває 30 хвилин. Педагог познайомить із платформою та програмою, запропонує пройти тест на визначення рівня підготовки. За результатами буде підібрано максимально ефективну програму. Проходити навчання можна у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. Є можливість вчитися з носієм мови. Це безцінний досвід, який не тільки зробить вивчення мови цікавою, а й познайомить із культурою, звичаями та традиціями Німеччини.

Переваги вивчення німецької мови онлайн у Capital Letter

Вивчення німецької мови онлайн у Польщі має ряд переваг. Такий формат зручний, він характеризується гнучкістю навчання. Учні можуть обирати час та місце занять згідно зі своїм розкладом. Онлайн курси школи Capital Letter відкривають доступ до якісних навчальних ресурсів та можливість спілкування з досвідченим викладачам без територіальних обмежень. Вивчення німецької мови онлайн дає змогу розвивати навички комунікації.

Школа Capital Letter пропонує наступні переваги:

  • гнучкий час занять: Ви самі обираєте зручний час для відвідування уроків, що не порушить ваш звичайний розпорядок дня і не вимагатиме скасування важливих справ;
  • доступність: Ви можете отримувати знання, перебуваючи в дорозі, вдома, в обідню перерву на роботі або навіть під час відпустки;
  • доступна вартість: ціна занять демократична, особливо з огляду на високу ефективність та швидкість навчання.

Досвідчені викладачі допоможуть із формуванням правильної мови та корекцією вимови. З кожним новим заняттям збільшуватиметься словниковий запас. Практичне засвоєння навичок – це невід'ємна частина навчального процесу. Онлайн навчання стимулює мотивацію та сприяє більш ефективному засвоєнню знань.