Онлайн курси польської мови у Польщі

Навчимо вільно говорити польською
Почніть вивчення польської у Польщі безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Сучасне вивчення польської від Capital Letter у Польщі
Зручна авторська платформа
Авторські онлайн-дошка, відео-чат та платформа для навчання
Контроль успішності студентів та система винагород
Безкоштовні розмовні клуби для наших студентів
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах
Менеджер, який весь час на зв'язку
Сертифікат після закінчення курсу
Наші курси у Польщі
Виберіть курс польської мови, який підходить саме Вам
Для дорослих
Для дітей
Для всіх професій
Підготовка до іспитів
Скільки коштує навчання у Польщі?
Виберіть вид заняття, тривалість уроку та викладача та дізнайтесь вартість
Для дорослих
Для дітей
45
60
90 хвилин
Індивідуальні
У парі
Групові
Експрес
З локальним
З носієм мови
Індивідуальні
за заняттяза місяць*
9 € 72 €
У парі
за заняттяза місяць*
6 € 48 €
Групові
за заняттяза місяць*
4 € 32 €
Експрес
за заняттяза місяць*
23 € 276 €
*вартість навчання за місяць може змінюватись в залежності від кількості занять.
Вивчення польської мови від А1 до С1 для різного віку у Польщі
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з викладачем та визначення рівня
Наші сильні викладачі - наша головна перевага
Всі професіонали своєї справи, досвід роботи 5 років+
Пройдіть тест
на рівень знань прямо зараз
і отримайте консультацію від наших менеджерів
В розробці
Практикуйте розмовне мовлення в онлайн клубі з локальними викладачами та носіями мови
Хочу в розмовний клуб
Наші учні
У нас навчаються діти та дорослі з усіх куточків світу
Почніть вивчення польської у Польщі безкоштовно
Покажемо платформу, визначимо Ваш рівень знань, складемо графік навчання
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня

Курси польської мови мають велику популярність. Така навичка відкриває нові можливості та перспективи для сучасної людини. Школа Capital Letter пропонує ефективну програму, яка розрахована на дорослих та дітей.

Вчимо польську мову разом із Capital Letter

Польська активно вивчається в країнах Європи, Америці, Канаді та Австралії. 2004 року польська включена до списку офіційних мов Євросоюзу.

Підвищений інтерес до польської мови в Україні та за її межами зумовлений швидким розвитком Польщі як європейської держави. Це зростання супроводжується покращенням рівня життя, створенням нових робочих місць та активним розвитком промисловості, культури, туризму, освіти та науки.

Досвідчені педагоги школи Capital Letter пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони готові ділитися своїми знаннями. Викладачі знайдуть підхід до кожного учня, зможуть зацікавити.

Почати можна вивчення польської мови з нуля, впевнено просуваючись за рівнями. Програма курсу включає всю необхідну лексику та граматику. Велику увагу під час уроків педагоги приділяють практиці.

Який курс польської мови онлайн вибрати?

Уроки польської у школі Capital Letter призначені для дітей та дорослих. Досвідчені педагоги навчать вільно говорити. На уроках багато уваги приділяється практиці. Розпочати навчання можна з першого пробного уроку. Він безкоштовний, триває 30 хвилин. На уроці репетитор польської мови розповість про платформу, її функціонал, особливості програми та перспективи. Педагог запропонує тест, який допоможе визначити рівень знань. За його результатом буде підібрано максимально ефективну програму навчання. Записатися на перший пробний урок можна на сайті через форму зворотнього зв'язку.

Усі онлайн уроки польської мови відбуваються в рамках авторської платформи. Учням доступний відеочат та онлайн дошка. У школі передбачено контроль успішності та систему винагород. Один раз на тиждень учні можуть відвідувати розмовний клуб. Це чудова можливість удосконалювати свої навички, долати мовний бар'єр та заводити нові знайомства. Розвивати польську можна на безкоштовних онлайн-тренажерах.

Досвідчені педагоги пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати. Вони готові ділитися своїми знаннями. Курс містить всю необхідну лексику та граматику. З кожним новим заняттям словниковий запас поповнюється. Велику увагу педагоги приділяють практиці. Учні завжди можуть розраховувати на зворотний зв'язок. Викладачі допоможуть розібратися у складних конструкціях, подоланні мовного бар'єру.

На окрему увагу заслуговують заняття в компанії носія мови. Це безцінний досвід, який допоможе учневі не лише розібратися у правилах лексики, граматики, а й познайомитись із культурою та звичаями Польщі.

У разі виникнення запитань завжди можна звернутися за допомогою до менеджерів, які завжди на зв'язку. Після закінчення курсу випускники отримують сертифікати, що підтверджує рівень знань.

У школі Capital Letter є курси польської мови для українців усіх професій, для дітей та дорослих. Досвідчені викладачі допоможуть з підготовкою до іспитів. Почати навчання можна з нуля, впевнено просуваючись рівнями до C1.

Переваги вивчення польської мови у Capital Letter

Багато хто вже оцінив переваги онлайн-курсів польської мови. Якісні курси мають чітку структуру, домашні завдання та матеріали для самостійної роботи. Досвідчені викладачі зможуть знайти підхід до кожного учня, зацікавити до навчання.

Не потрібно витрачати час на дорогу до викладача або перебування в аудиторії після важкого робочого дня. Проходити навчання можна у групах до шести осіб, парами чи індивідуально. Групові заняття мають велику популярність. Вони надають чудову можливість познайомитися з однодумцями та отримати додаткову мотивацію.

Можна виділити кілька особливостей польської мови.

  1. Граматика. Польська має складну граматичну структуру, що включає відмінювання іменників, прикметників та дієслів. Іменники відмінюються за відмінками (всього існує сім відмінків), а також за родами та числами.
  2. Фонетика. Польська мова має унікальні звуки: м'які приголосні звуки, наприклад, "ć", "ś", "ń". Існують звуки, які можуть бути складними для носіїв інших мов, наприклад звук "rz".
  3. Багатство словотвору. Польська мова має багату різноманітність суфіксів та можливостей словотвору. Багато слів можуть бути змінені шляхом додавання префіксів або суфіксів для зміни їхнього значення чи форми.
  4. Спадщина латинського та німецького впливу. Польська мова мала вплив латинської та німецької мов через історичні контакти та вплив сусідніх країн. Це відбилося як у словниковому запасі, так і у деяких граматичних особливостях.
  5. Багатий словниковий запас. Польська мова володіє великим словниковим запасом та пропонує різні синоніми і вирази для опису одних і тих же понять.
  6. Наголос. У польській мові він зазвичай падає на передостанній склад у слові, хоча є винятки.

Польська мова є однією з найцікавіших та найкрасивіших слов'янських мов. Школа Capital Letter пропонує ефективні курси польської мови з нуля до рівня С1 для дітей та дорослих. Не варто зупинятись на одному рівні, можна поступово вдосконалювати свої навички. Відвідування розмовного клубу – це ще одна нагода стати впевненим співрозмовником. У компанії однодумців легше долати мовний бар'єр та вдосконалювати свої навички.