Курс чеської з нуля А1

Програма розрахована для людей від 14 років до 100 років, які вивчають чеську з нуля

Детальніше про програму

Містить базову лексику, граматику, аудіо та відеозавдання
Кожен розділ присвячений певній темі, містить лексику з цієї теми та базову граматику
Наприкінці кожного розділу є тест на перевірку знань.
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: нульовий.

Програма курсу

Програма A1
1
Знайомство
Детальніше
Вимова. Формальні та неформальні діалоги. Хто це? Чим він займається? Числівник про 0 до 10. Контактні дані. Словник, професія. Прийменник z/ze+родовий відмінок. Особові займенники. Дієслово «бути» і відмінювання в теперішньому часі. Звернення у кличному відмінку. Як це пишеться? Чеська абетка.
2
Де? Де це?
Детальніше
Зліва, справа, зверху, знизу. Ми пишемо емейл. Числівники від 10 до 1000. Словник: місцезнаходження. Граматичний рід. Називний відмінок однини. Прислівники, що виражають напрямок і місце.
3
Їжа та напої
Детальніше
В ресторані. Запрошення на каву. Словник, їжа та напої. Граматичний рід-повторення. Знахідний відмінок однини. Негативне питання.
4
Моя сім'я
Детальніше
Сім'я Петра. Який/яка/яке…? Числівники від 1000 до 10 000. Словник, сім'я. Присвійні займенники. Присвійні прикметники. Знахідний відмінок однини.
5
Коли? Коли це?
Детальніше
Коли ми зустрінемось? Маринин день. Жайворонок чи сова? Маринин тиждень. Словник: плани на день. Вираз часу. Модальні дієслова. Прийменники.
6
Що? Де? Коли?
Детальніше
Що ти сьогодні робив? Де ти була? Коли це було? Ви знаєте? Хто це був? Словник: національності, країни, мови. Минулий час. Друге місце у чеському реченні. Прийменниковий відмінок однини. Вираз місця.

По закінченню курсу Ваш рівень чеської мови буде А1. Ви зможете*:

Спілкуватися на базові теми чеською мовою простими словами
Забронювати номер в готелі, купити квиток на вокзалі у Чехії
Скласти іспит ССЕ A1
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах

Чехія — країна з багатою історією, спадщиною та традиціями. Вивчення чеської мови відчиняє двері до розуміння чеської літератури, кіно, музики та інших проявів культури цієї дивовижної країни. Школа Capital Letter пропонує заняття чеської з нуля. Це ефективний базовий курс, який стане міцним фундаментом на шляху до поставленої мети.

Навіщо вивчати чеську мову з нуля

У школі вчити чеську мову з нуля можна дітям та дорослим. Така навичка буде актуальною у сучасному світі. Вивчення чеської мови є цінне і цікаве заняття через низку причин.

  • Чехія володіє багатою історією, культурною спадщиною та традиціями. Вивчення чеської мови дозволяє зрозуміти менталітет та звичаї місцевого населення.
  • Чехія приваблює туристів своїми гарними містами, замками, історичними пам'ятками та затишними вуличками. Вивчення чеської мови з нуля значно полегшить спілкування з місцевими жителями, дозволить краще розуміти культурні особливості країни та набувати більш глибокого досвіду подорожі.
  • Володіння мовою може бути корисним для кар'єри, міжнародних відносин, культурного обміну та дипломатії.
  • Вивчення нової мови стимулює розумовий розвиток, покращує пам'ять, концентрацію уваги.
  • Знання чеської мови дозволяє спілкуватися з носіями мови, знайомитися з їхньою культурою, традиціями та звичаями, а також поглиблювати міжнародні зв'язки.

Вивчення чеської мови з нуля онлайн може бути не тільки захоплюючим та пізнавальним процесом, але й корисним для особистого та професійного розвитку, розуміння та взаємодії з чеською культурою та суспільством.

Програма курсу чеської з нуля A1 в Capital Letter

Курс чеської з нуля розрахований на дітей та дорослих. Ефективна програма створена на основі найкращої літератури та методичного матеріалу, удосконалена керівництвом школи. Досвідчені педагоги готові ділитися своїми знаннями. Вони пройшли стажування за кордоном та мають міжнародні сертифікати.

Онлайн уроки чеської з нуля користуються особливою популярністю. Такий формат дозволяє проходити навчання з будь-якої точки світу. Для онлайн-навчання характерна гнучкість. Відвідувати заняття можна у денний або вечірній час.

Курс чеської мови онлайн містить всю необхідну базову лексику. Учням доступні відео та аудіозавдання. Курс поділено на шість розділів. Кожен із них присвячений певній темі. Після закінчення розділу учні пишуть перевірочний тест визначення рівня засвоєних знань. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Рівень чеського А1 дозволить:

  • висловлювати думки своїми словами;
  • спілкуватися на базові теми у реальному житті: купити квиток, забронювати готель тощо;
  • скласти іспит ССЕ A1.

Для досягнення максимальних результатів важлива мотивація. Тільки чітко поставлені цілі дозволять засвоїти максимальний обсяг інформації, впевнено просуватися за рівнями та опанувати чеську мову досконало.

Переваги вивчення чеської з нуля на курсі A1 у Capital Letter

Онлайн формат навчання має особливу популярність. Це можливість відвідувати заняття з будь-якої точки світу. Ми пропонуємо гнучкий графік та ефективну програму. Не варто зупинятися на початковому етапі, можна впевнено просуватися за рівнями для досягнення результатів.

Під час уроків особливу увагу приділяється практиці. Заняття відбуваються у комфортній легкій атмосфері спілкування. Учням доступна онлайн-дошка та відеочат. Усі уроки проходять у рамках авторської платформи. Наші менеджери завжди на зв'язку. Вони дадуть відповідь на всі питання і нададуть повну інформацію про курс і можливості платформи.

Курси A1 у школі іноземних мов Capital Letter орієнтовані на практичне застосування мови. Учні отримують можливість негайно застосовувати свої знання практично, що сприяє швидкому прогресу. Викладачі школи Capital Letter мають високий професіоналізм і досвід роботи з різними рівнями знань учнів. Вони допоможуть долати труднощі та максимально ефективно використати свої здібності.

Розпочати навчання можна з першого пробного уроку. Він безкоштовний. На занятті педагог познайомить нового учня з платформою та розповість про програму, після чого запропонує пройти тест на визначення рівня знань. За результатами буде підібрано максимально ефективну програму. Усі учні можуть відвідувати безкоштовний розмовний клуб раз на тиждень. Це чудова можливість відточити навички, попрактикуватися та завести нові знайомства.

Закінчивши курс A1 у школі Capital Letter, Ви отримаєте міцну базу для продовження навчання на вищих рівнях. Це відкриє перед Вами двері до більш глибокого розуміння чеської мови та культури.