Курс англійської ЗНО

Програма розрахована для дітей 10-11 класів та має два етапи

Детальніше про програму

Містить усі зразкові завдання для іспиту
Кожен розділ складається з блоків: Vocabulary, Listening, Reading, Use of English, Writing, Glossary
Наприкінці кожних трьох розділів є тест на перевірку знань
Рекомендований рівень для початку навчання за цією програмою: A2

Програма курсу

Програма 1
Програма 2
1
Human being
Детальніше
Лексика на тему «Зовнішність, одяг». Phrasal verbs, confusing verbs. Present tenses. Лексика на тему «Риси характеру». Тексти для читання та роботи з текстом. Говоріння. Лист. Пишемо емейл про свою знаменитість. Аудіо завдання. Список необхідних слів вивчення.
2
Home
Детальніше
Compound nouns. Лексика на тему «Житло». Verbnoun collocations. Revision of tenses. Аудіо завдання. Тексти для читання та роботи з текстами. Говоріння. Лист. Написання електронного листа. Список необхідних слів вивчення.
3
School
Детальніше
Лексика на тему «Шкільні предмети». Verb-noun collocations. Аудіо завдання. Тексти для читання та роботи з текстами. Говоріння. Розділ «Use of English», де можна попрактикуватись у побудові слів, у використанні нової лексики. Writing. Glossary: Список необхідних слів для вивчення. Тест за 3 розділи.
4
Work
Детальніше
Лексика на тему «Професії». Adjectives. Prepositions, compound nouns. Phrasal verbs. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо статтю. Список необхідних слів.
5
Family and social life
Детальніше
Лексика на тему Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо неформального листа. Список необхідних слів вивчення.
6
Food
Детальніше
Лексика на тему «Харчування». Collocations. Idioms. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо есе. Вчимося робити копірайт тексту. Необхідний список слів для вивчення.
7
Shopping
Детальніше
Лексика на тему «Магазини». Collocations. Compound nouns. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Вчимося перефразувати пропозиції. Пишемо статтю. Необхідний список слів для вивчення. Тест за 4 розділи.
8
Ukraine and the world
Детальніше
Adjective і qualifying adverbs. Collocations. Лексика на тему «Спорт та вільний час». Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо листівку, 100 слів.
9
Additional activities
Детальніше
Сulture (тексти з лінгвокраїнознавства), grammar (завдання з граматики), writing bank (додаткові завдання для письма, теорія, як писати лист), audio scripts (всі аудіо у вигляді скриптів).
1
Travelling
Детальніше
Лексика на тему «Транспорт. Види відпусток. Предмети, пов'язані з відпусткою». Collocations. Компоненти. Words with similar meaning. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо листа. Список необхідних слів вивчення.
2
Culture
Детальніше
Лексика на тему «Мистецтво. Професії тих, хто пов'язаний із мистецтвом. Жанри. Види музичних інструментів. Публіцистика». Idiomatic phrases. Collocations. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо есе. Список необхідних слів вивчення.
3
Sport
Детальніше
Лексика на тему «Спорт, спортивні досягнення, види спорту». Collocations. Verbs and prepositions. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо емейл та статтю. Список необхідних слів вивчення. Повторення матеріалу за 3 юніти. Тест після перших трьох юнітів.
4
Health
Детальніше
Лексика на тему «Частини тіла. Органи. Захворювання. Медицина». Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо емейл другові та офіційно-діловий лист. Список необхідних слів вивчення.
5
Science and technology
Детальніше
Лексика на тему «Винаходи. Комп'ютери та технології. Технічні проблеми». Collocations. Формування слів. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Список необхідних слів для вивчення.
6
Natural world
Детальніше
Лексика по темі «Погодні явища, природа. Тварини та птахи. Географічні особливості. Всесвіт». Collocation. Phrasal verbs. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо статтю. Лист другові. Необхідний список слів для вивчення.
7
State and society
Детальніше
Лексика на тему «Політика», «Злочини та покарання». Word Building. Collocations. Prepositions. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо листа другу та офіційно-діловий лист. Необхідні слова для вивчення. Повторення чотирьох юнітів.
8
Ukraine and the world
Детальніше
Лексика на теми «Національні страви. Приготування страв». Compound nouns. Listening. Reading. Speaking. Use of English. Writing. Пишемо есе.
9
Additional activities
Детальніше
Сulture (тексти з лінгвокраїнознавства), grammar (завдання з граматики), writing bank (додаткові завдання для письма, теорія, як писати лист), audio scripts (всі аудіо у вигляді скриптів).

Після закінчення курсу рівень англійської мови дитини буде В2. Вона зможе*:

Успішно скласти іспит ЗНО
Вступити до університету
Скласти міжнародний іспит
*Школа не гарантує жодних результатів. Усі результати є приблизними. Результат навчання залежить не тільки від викладача, а й від старання учня
Офлайн навчання
Онлайн навчання
Почніть навчання безкоштовно
Навчайтеся на нашій платформі з будь-якого пристрою
Будь ласка, заповніть поля нижче, щоб записатися на перший безкоштовний урок*
*Пробний урок йде 30 хвилин і включає знайомство з платформою, викладачем та визначення рівня
Авторські онлайн-дошка, відеочат та платформа для навчання
Можливість навчатися з будь-якої точки світу
Безкоштовні розмовні клуби з носіями мови з усіх країн земної кулі
Можливість безкоштовно розвивати свою англійську на онлайн тренажерах